Edit - Eat, Drink & Chill (@editandchill) [similar]

Meksika Sok. No: 5 B Alsancak / 5253 Sk. No:1 Yıldızburnu, Çeşme

Edit - Eat, Drink & Chill (@editandchill)

Atmosferi ve müzik seçkisi ile benzersiz, İzmir’in ilk ve tek bağımsız müzik festivali Epic Fair, 8 Nisan Cumartesi günü yeniden Kültürpark, Kübana Gazinosu’nda.

Müzik kariyerlerinde 20. yılını özel bir albüm ile kutlayan ve arkasından dünya turnesine çıkan Baba Zula, yeni albümleri sonrası ilk kez, uzun bir aradan sonra, İzmirli dinleyicileri ile buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde, Gold Panda, Junior Boys, Tindersticks gibi isimleri bünyesinde bulunduran City Slang plak şirketi ile anlaşan ve 24 Mart’ta bu plak şirketinden ilk albümünü yayınlayacak olan Jakuzi, Berlin ve Londra konserleri öncesi, İzmir’de ilk kez sahne alacak.

Geçtiğimiz sene Epic Fair’de performans veren ve bir süre önce ilk albümü II (Venus)’ü duyuran Palmiyeler de albüm sonrası İzmir’de ilk kez sahne alacak.

Günün diğer canlı performansları, uzun süredir İzmir’de dinlemek istediğimiz Islandman ve Kim Ki O’dan gelirken, Kerem Akdağ, NoFrost, Bant Mag. ve ev sahibi Apeiron Collective de DJ kabininde gün boyu müzik döndürecek.

Kültürpark’ın büyülü atmosferinde hem gazino kültürünü yaşamak hem de bağımsız müziğe doymak için 8 Nisan Cumartesi günü Epic Fair’de buluşuyoruz. @publikopr @apeironcollective