Hoşgeldiniz😎📸Hayata Gülümseyin (@yasemineemre)

Dr. Joe Dispenza, ilk kez, ödül kazanan What the Bleep We Know? filmiyle kamuoyunun gözüne çarpmıştır. Gösterime 2004 yılında giren bu filmden sonra çalışmaları birkaç temel alanda ilerlemiş, derinleşmiş ve girift bir hal almaya başlamıştır. Bu alanlar nörobilimin ve kuantum fiziğinin son bulguları, sadece hastalıkların iyileştirilmesiyle değil; aynı zamanda bu bilgilerin daha mutlu ve tatminkar bir yaşam için nasıl kullanılabileceğine olan tutku dolu keşiflerle ilgilidir. Dr. Joe’yu sürükleyen bu tutkusu, her birimizin büyük bir potansiyele ve sınırsız yeteneklere sahip olduğuna olan büyük inancıyla oluşmuştur.
✍️Yeni siz olarak yaşamak!
Dr. Joe Dispenza, Kendiniz Olma Alışkanlığını Kırmak, kitabı #iyileşme ve #değişim süreciyle ilgili, aklımdaki tüm soruların cevaplarını verdi. Kitabın notlarına geçmeden önce kendisi hakkında bilgimiz olsun istedim. 💌Detaylı bilgi almak isterseniz, 👇yaseminemre.wordpress.com adresine davetlisiniz.
KitapAşkına🍎
#insan
#yaşam
#evren
#kitap
#kitapaşkına
#kitaplarlabüyümek
#yaseminemrewordpresscom
#yazar
#çeşme
#kendinizolmaalışkanlığınıkırmak
#joedispenza

sport shoes running sneakers (@bb_sneakers1)

40-45 Arası kaçırılmayacak fırsat ❗️Tek çift:99,99 tlsiparis icin whatsapp:0507 742 88 46 #karne #karnehediyesi #karnegünü #karneheycanı #karnehatırası #karnezamanı #karnegunu #okul #okulbitti #yaz #yaztatili #istanbul #adana #bursa #izmir #mersin #çeşme #bodrum #muğla #antalya #alanya #yalova #tekirdağ #kırklareli #bolu #izmit #kocaeli̇! worldwide shipping high quality order here www.gscstore.com ↔️ click link in our bio, #bb_sneakers1
More...