Mustafa Isildak (@mustafaisildak4748)

Boylesine anlamli bir gunde guzel bir organizasyon duzenleyen @runoflegends ekibine tesekkur ederim👊🏽 #runoflegends #alacati #29ekim #cumhuriyetkoşusu #run #turkey 📷 @mahmutcinci_photographer

Necmettin Ergun (@necmettinergun5159)

"Doğum Günün kutlu olsun Hocam." ERBAKAN Hocamızı Rahmetle yad ediyoruz. .
.
#necmettinerbakan
#Erbakan
#29ekim
#milligörüş
#saadetpartisi

M. K. ATATÜRK (ALLAH'IN LÜTFU) (@_1881_mka_1938_)

"BİZİM DEĞERLERİMİZİ İTİBARSIZ HALE GETİRMEK İSTİYORLAR"
1. Önce "ben hergün Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene! diyerek her sabah andımızı okumak zorunda mıyım" dediler, andımızı kaldırdılar..!
2. Sonra ansızın valilik ve ziraat bankası adları önünden sırf bebek katili apo denen piç kurusu istedi diye T.C. ibaresini, ülkenin adını kaldırdılar, Cumhuriyet bayramlarını yasakladılar..!
3. Daha sonra TÜRK alerjileri ortaya çıktı, TÜRK diye bir ırk yok demeye, TÜRKLÜĞÜ ayaklar altına aldık demeye başladılar ve ağızlarına asla TÜRK adını almadılar..!
4. ATATÜRK ve Anıtkabir, ATATÜRK büstleri rahatsızlığı herzaman vardı, her fırsatta koro halinde kahpece küstahça alçakça yavşakça şerefsizce ATATÜRK'e ve ailesine hakaretler ettiler, ATATÜRK'ü kendi güruh köhne yobaz akıllarınca yıkmak istiyorlar..! 😂😂😂
5. KADINLAR üzerine oynadılar sürekli, kadınları aşağıladılar, kadın cinayetleri inanılmaz derecede arttı, kadın evinde otursun dediler, kadınları itibarsız hale getirmek için sürekli dil uzattılar..!
6. ÇOCUKLAR için adice ahlaksızca söylemler kullandılar, 7 yaşında ki kız çocukları evlenmeli dediler, çocuk tecavüzlerini örtbas ettiler, meclis çocuk tecavüzlerini araştırmasın dediler..!
7. DİN adına yavşakça söylemler karşısında sustular, kendilerinden olmayan herkesi cehennemlik ilan ettiler, Nuh'un gemisi için cep telefonu ile çocuğunu aradı dediler, camilerde fuhuş yapan sözde din adamlarına seslerini çıkarmadılar..!
8. İSTİKLAL MARŞI'nı ayaklar altına alıp, tartışmaya açıp, ilahi tarzı bir marş yapıp, Cumhuriyet'in eseri milli marşımızı itibarsız hale getirmek istiyorlar..!
9. LOZAN ANTLAŞMASI'na sürekli dil uzattılar, Kurtuluş Savaşı'nı yok saydılar, "keşke yunan kazansaydı" diyecek kadar adileştiler, kendilerince yeni bir kurtuluş günü yaratmak istiyorlar..!
10. AND'ımız, T.C. ATATÜRK, Cumhuriyet, Kurtuluş, İstiklal Marşı derken sıra elbette ay yıldız'lı al bayrağımıza da gelecek, buraya yazıyorum..!

Mizahın Merkezi (@medyatik_kahkaha)

Muazzam! İzmir’de 4000 kişinin önce zeybek oynayıp, ardından Atatürk portresini oluşturduğu an. 🇹🇷 #29ekim
More...