Buyer (@imperia_modi_)

Dolce&Gabbana 2017
Шелк
Размеры S.M.L
#fashion #moda #buyer #dubaimall #цум #мода #байер

دفتر خدمات هوايي روشنان پرواز (@roshananparvaz)

#دبی یکی از مهم‌ترین شهرهای امارات است که به دلیل جاذبه‌های گردشگری متنوع مانند مراکز خرید، پیست اسکی، سافاری و ... به یکی از جذاب‌ترین مقصدهای توریستی در جهان تبدیل شده است.
جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی این شهر چنان متنوع هستند که بازدید از آن‌ها شاید چند روز به طول بکشد.
برخی از این جاذبه های دیدنی عبارتند از: * برج خلیفه:
برج خلیفه مرتع‌ترین ساختمان جهان است که با پرداخت ۲۷ دلار (۱۰۰ درهم) می‌توان به طبقه ۱۲۸ صعود کرده و منظره پانورامای شهر را در دل کویر مشاهده کرد. * دبی مال
دبی مال یکی از زیباترین مراکز خرید در جهان است که امکانات متنوعی از جمله آکواریوم، پیست اسکی روی یخ، سالن سینما، کتابفروشی‌های بزرگ و کافه‌های کوچک را در کنار یکدیگر جمع کرده است. * مسجد جمیرا:
مسجد جمیرا یکی از دو مسجد زیبای دبی است که با وجود کوچکی فضا تور گردشگری برای بازدید از آن در نظر گرفته شده است. این تور همه روزه از ساعت ۱۰ صبح آماده پذیرایی از گردشگران است. * نخل جمیرا:
نخل جمیرا یا پالم جمیرا مجمع الجزایری معروف در دبی است که مجموعه آتلانتیس نیز در آنجا قرار دارد. البته این جزایر زیبا دارای امکانات متنوعی مانند پارک آبی، رستوران‌ها و ... هستند. —------------------------------------
☎️07132221611 ✈️🛩️
@roshananparvaz
#dubai #burjalarab #safari #jumeirah #dubaimall #deira #burjkhalifa

4c House of Advertising (@4c.house)

TBT an older project executed at the world trade centre in Dubai. contact us today for your next exhibition stand build up. we are your one stop shop for all interiors branding or advertising production requirements.
More...