Film , dizi yorum ve önerileri (@_birdolunaygecesi)

Supernatural...
2005 yapımı bir Amerikan dizisi olan Supernatural , gerilim , korku, fantastik , dram ve macera türünün bir arada olduğu bir dizidir.Şu anda 13. Sezon çekimleri hala devam etmektedir .2005 yılında çekilmiş bir çok bölümü şu anda ki bir çok film yada diziden daha iyi geldi bana.Genel olarakta dizinin her bölümü harika.Tüm bir yazımı harcadığım bu dizinin ancak 6. Sezonuna kadar gelip ara verdim.
6. Sezona kadar gayet güzel ilerliyordu.Ayrıca dizide Dean (Jensen Ackles) karakterine hayran kaldım.Abartılacak kadar korku içeren bölümleri yok ve fantastik/macera türleri daha ağır basıyor.Hem komik hemde eğlendirici , bazende hüzünlendiren bir çok bölümü var.Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir dizi olabilir.
Konusu;Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler.Av ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır.Dean , ailesine dolayısıyla babasına çok bağlıdır ama sam tam tersine babasından , kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister.
#supernatural #jensenackles #follow4follow #deanwinchester #followme #dizi #like4like #likeforlike

phσєвє ᯽ (@southsideriverdxle)

who else feels insecure like 24/7? ✋🏼

Sara (@wayward_hunter67)

Thank you for all of your birthday wishes! Love you ♥️♥️ Q: What world does Dean find himself in when he is attacked by a djinn? (Bonus points for getting the season and episode for this quote!) -
-
-

#supernatural #supernaturalfamily #supernaturalfandom #spn #spnfamily #jaredpadalecki #jensenackles #mishacollins #deanwinchester #samwinchester #castiel #supernaturaltumblr #spntumblr #spnquotes #spntrivia #supernaturalquotes
More...