🐺ceren🔥 (@ayyildiza_asigim)

Derlerya her gönülde bir arslan yatarmış bende bir bozkurt var aslan maslan bilmem ben bir kurt birde dolunaya hastayım bu ara çayın koyusunu adamın mertini gülün mavisini tanrıdağlarını #ayyıldızlı#albayrak #hastası# bir#asena#yim#beni merak edenler varmış @ayyildiza_asigim 🐺😻💙💕🔥🔥

Örgüsever anne (@gulhannorguleri)

#selamunaleykum bir haftadır uğraştığım tasarım örgümle geldim bugün 😍ör ör bitmeyen ve bak bak doyulamayan bir atkı ördüm 🇹🇷bu harika görüntü #türkbayrağı olunca ona bakarak daha kaç #kahve içebilirim bilmiyorum 😇 bak bak doyamadığım #ayyıldızlı #atkı 2 metre uzunluğundadır 👍🏻 #bayraklı atkımı #nako ipleri ile ördüm 👌🏻siyah ipim #nakovega kırmızı ve beyaz iplerim ise #nakovizon kullandım 👍🏻sizinde böyle bir atkınız olsun istiyorsanız veya hediye etmek istiyorsanız siparişlerinizi bekliyorum 😉 #tasarımı bana aittir 🤗 ve tabiki #örmek İsteyen herkes örebilir 😉 eğer benim paylaşımımdan örnek alarak örerseniz lütfen örgülerinizde beni de etiketleyiniz 😇 dilerseniz ördüğüm bu atkının şablonunuda paylaşabilirim isteyen olursa 😉hayırlı günler 🙋🏼 .
.
Pattern: @gulhannorguleri .
.tasarımımı kişiye özel olarak hazırladım 🇹🇷 .
.
.Sipariş/bilgi için dm
.
.
.İp/yarn:Nako/vega ve nako/vizon
Şiş:5 no .
.
#handmade #knitting #knittinglove #crochet #crochetlove #keşfet #instagram #örgüfikirleri #örgü #albayrak #örgümodelleri #örgüatkı #kırmızıbeyaz #örmeyiseviyorum #örgüsüzolmaz #sipariş #siparişalınır🎀🎀🎁🎁🎀🎀

TÜRK OTAĞI ⛺️ (@turk_otagi)

#TURANCIYIZ #NE #OLACAK !
#Atatürk Turancı değil miydi? Japon elçisine “Bir gün Çin seddinde buluşacağız dememiş miydi? Onun başkanlığı zamanında liselerde okutulan tarih kitapları #Turancılık görüşünden başka hangi düşünceyle yazılmış olabilir? İkide bir yüzümüze çarpılan büyük günahlarımızdan biri de Turancılıktır. #TURANCIYIZ, #NE #OLACAK ?

#Tarihî #vatanımız #olan bütün tutsak ülkeleri elbette kurtaracağız. #Görevimiz #bu #değil #mi? Böyle büyük bir ülküye bağlanmayıp da #hayvanî bir rehavetle #zevk içinde mi yaşayacağız?

Yaşarken bunları #göremiyeceğimizi biliyor, bunun için yüksünmüyoruz.

#Ektiğimiz #tohumlar #yeşerecek ve bizden sonrakiler, önüne geçilmez bir sel hâlinde kutlu topraklara #ayyıldızlı bayrağı dikecektir !

Bunu istememek, bunu çelmelemek için #Türk'ten başka bir şey olmak lâzım !

#NihalAtsız (Ötüken 25 Haziran 1966)

"KİŞİYE ÖZEL "BAYAN KOLYE" (@kardesler_silver)

💬WATSAPP SİPARİŞ HATTI 539 205 30 75
ℹ️BİLGİ DM?
🏠KAPIDA ÖDEME +10 TL KARGO ÜCRETİ
HESABA HAVALE VE EFT YAPABİLİRSİNİZ🚚ÜCRETSİZ KARGO 🔄İADE VE DEĞIŞIM GARANTİSİ
↘️İMALATDAN TOPTAN PERAKENDE
#devletarmalıyüzük #ayyıldızlı #ayyildizliyuzuk #türkiye #bayrak #türkbayrağı

Ak Parti izmir (@ak_izmir35)

#DikDuracağız Moralimizi Bozmayacağız.
Etnik Kimlik, Din, Mezhep Farkı Gözetmeden
#Türkiye Etrafında Kenetleneceğiz!
#AyYıldızlı Bayrağımızı, Ne #FETÖ’ye,
Ne de #NATO’ya Teslim Etmeyeceğiz!...

Ak Politikacı (@sedat.han35)

#DikDuracağız Moralimizi Bozmayacağız.
Etnik Kimlik, Din, Mezhep Farkı Gözetmeden
#Türkiye Etrafında Kenetleneceğiz!
#AyYıldızlı Bayrağımızı, Ne #FETÖ’ye,
Ne de #NATO’ya Teslim Etmeyeceğiz!...
More...