zafer (@zafer_urt)

FENERBAHCE BİZİMDİR BİZİM KALACAK ALİ KOÇ BASKAN OLACAK GÜNEŞ DOĞACAK #alexdesouza #kadıköy #fenerbahçeadamın #aag #fenerbahçe #sarilacivert #kızıltoprak #şaşkınbakkal #bagdatcaddesi

Bio Refleksoloji Kalamis 👣 (@bio.refleksoloji.uzm.larisa)

Refleksoloji , iyileştirilmiş dolaşım, rahatlama ve stres azaltma gibi iyileştirici faydaları ile doğal bir tedavidir.

Bio Refleksoloji Kalamis 👣 (@bio.refleksoloji.uzm.larisa)

Refleksoloji kalp ritmini düzenliyor
Türk bilim insanları yaptıkları araştırmayla el ve ayak masajının kalbe iyi geldiğini tespit etti. Turgut Özal Üniversitesi öncülüğünde yapılan araştırma; ‘Refleksoloji’ yani el ve ayak masajının kalp ritmine faydalı olduğunu ortaya çıkardı. 50 denek üzerinde yapılan çalışma; masajın, kalp üzerindeki sempatik baskıyı azalttığını ve kalp hızında denge oluşturarak kişide faydalı etkiler meydana getirdiğini gözler önüne serdi. Araştırma sağlıklı orta yaş kadın ve erkek gönüllü deneklerle hayata geçirildi. Araştırma masajın, kalp üzerindeki sempatik baskıyı azalttığını ve hızında denge oluşturarak kişiye faydalı etkiler meydana getirdiğini ortaya koydu. Araştırmayla ilgili bilgi veren Prof. Dr. Şenol Dane, binlerce yıl geçmişe sahip el ve ayak tabanı, yüzeyi, iç, dış kenarlarındaki noktalara uygulanan noktasal masaj anlamına gelen refleksolojinin faydasını kalp sağlığına etkisi boyutunda incelemek amacıyka araştırmayı yaptıklarını dile getirdi. Sağlıklı insanlarda kalp hızının yüksek olmasının iyiye işaret olmadığına dikkat çeken Prof. Dr. Dane, “Türkiye’deki ölümlerin ilk nedenleri arasında kalp rahatsızlıkları geliyor. Genç, yaşlı birçok insanımızın hayatını olumsuz etkileyebilecek kalp rahatsızlıklarına karşı refleksolojinin önemi yapılan araştırmayla bir keze daha ortaya çıkarılmış oldu’ dedi.

Bio Refleksoloji Kalamis 👣 (@bio.refleksoloji.uzm.larisa)

Refleksoloji , iyileştirilmiş dolaşım, rahatlama ve stres azaltma gibi iyileştirici faydaları ile doğal bir tedavidir.👣👣👣

Bio Refleksoloji Kalamis 👣 (@bio.refleksoloji.uzm.larisa)

İyileşme yolculuğunuzda size yardımcı olmayı umuyoruz!👣👣👣

Bio Refleksoloji Kalamis 👣 (@bio.refleksoloji.uzm.larisa)

BEDENİMİZİN doğal iyileştirme gücünü doğal şifa yöntemleriyle harekete geçirerek kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Institut Bio Esthetic Concept (@biogenie.bio.esthetic.turkiye)

SKIN OXYGEN THERAPY

Oksijen yaşamamız için gereklidir. Oksijenin düzenli alımı ise cilt hücrelerinin metabolik ihtiyaçlarını karşılanması ve cildin canlılığının korunması için gereklidir. Düzenli bir oksijen alımı olmazsa, hücrelerimiz erken yaşlanır ve “hipoksit stres”e maruz kalır. Maalesef ki şehir havası oksijen miktarı açısından zayıftır. Bunun yanında, kirlilik, ağır metaller, sigara içmek ve mikrobiyal üreme de cildin oksijensiz kalmasında etkisi olan zararlı etkilerdir. Oksijensiz ve baskıya maruz kalan cildimiz, yorulur ve enerji potansiyelini kaybeder.

Biz ise hücrelerin işlevinin, bazen nefes alamayacak kadar azalmasından zarar görürüz. Oksijen eksikliğine ve hava kirliliğine dikkat çekmek isteyen laboratuarımız, temiz hava arayan, cildini tamamen arındırmak isteyen ve cildin nefes alma yetisini iyileştirmek isteyen şehirde yaşayan tüm kadınlar için ürettiği KENTSEL CİLT BAKIM ürünleri serisi olan BIOPURE’u geliştirdi.

ERICSON LABORATOIRE’ın, cildin daha rahat nefes almasını sağlamak amacıyla tasarladığı “OKSİJEN TERAPİSİ» serisi, sunduğu üç güçlü etki ile atmosferdeki kirliliğe karşı cildin savunma sistemini güçlendirir.
More...