Georgia Webb (@georgia_webbx)

Lil' superstar in our 2nd BE Novice at Kelsall today ♥️ no top ten placing this time but by far the best cross country round he has ever given me ☺️ #be#britisheventing#novice#kelsall#kelsallhill#benovice#bbking#flying#chuffedtopieces#happydays#proudofus

M.S Dhoni {Addict} (@msdhoni_legend)

It has been 10 years were MS Dhoni’s won his first ever World Cup as Captain and he has been great leader of Indian Cricket Team. Mahi handled his calmness like never before. Plus winning WT20 with Pakistan was huge achievement for himself and whole India!
@mahi7781 @indiancricketteam #chakdeindia #mahi #captaincool #10years #winning #t20worldcup2007 #indvspak #sports #icc #worldevent #southafrica #an #day #never #to #be #forgotten

Tyler Robertson (@tyler_robertson3)

Building A chest takes consistency just like anything else, I always found it to be one of my weakest points & that drives me every week to hit it hard, to turn it from a weakness to a strength
-
I’ve also always hated doing DB press but it’s really important to develop an all around thick chest, incline & flat working on all angles
-
Make sure you control your reps, put your mind into each set, be mentally prepared and you can lift anything, you can achieve anything, just be consistent & mentally focused on your goal

ARSA GASHI (@arsagashiofficial)

Viti 2002
E adhuroj kete foto! Ishte koha kur ti nuk e shihje dot si kishe dale qe te perfundoje ne 1000 shkrepje deri sa vetja te ta bente me sy dhe egoja te perkedhelej deri ne piken sa ti jepte “leje” vetes ta postoje. Cdo vajze atehere dukej e bukur, sepse ekzistonte me vertetesi ai djali i klases ngjitur qe e kishte zgjedhur mes dhjetra vajzave per bukurine qe ai shquante tek ajo. Te bukurise qe cdo femer ka, sepse askush nuk na ka dhene nje tablo te se bukures, bukuria qendron tek unikja dhe cdo njeri eshte unik. Shpenzohej me shume kohe me biseda, endrra, plane dhe vepra. Tani une dhe miket e mia flasim vetem kur vendosim filtrat e programeve ne foton qe kemi perzgjedhur pas 2773739283837 shkrepjeve. Tani jetojme ne nje bote vizuale ku per dreq thelbi i ekzistences tone e ka humbur poziten! Me dhemb ky fakt, me dhemb edhe me shume kur e kap veten ne batakun vizual. Prandaj mora sapunin dhe fshiva tualetin, i dhashe frymemarrje rrudhave te syrit, dogja silikonin e buzes, lashe floket te mi thante era, hoqa takat qe me derrmuan shtyllen kurrizore etj, etj dhe dola te eci. Si dikur, ne natyralitetin tim, ne shemtine time, ne pritje te plakjes, etapes me te bukur te qenies... #old #photography #be #you #i #love #you #tbt #year #2002

Ania Russo (@aniarussocom)

Blinders off. Finally I see. Warm breeze. It feels good to be.
#blinders #off #warm #breeze #feel #good #to #be

Aline Ferreira (@allinyline)

Domingo com meus amores!!!! Alegrias da casa kkkkk
#juju
#Lelê
#Be
More...