Derya (@birbulutolmaliyimben)

Otobüsün orta yerinde burnuna çarpan kereviz kokusu gibiydi son günlerde kafası kadının.Sanki güzel bir hedbenk atsa şöyle ortaya güzzel bir çorba çıkabilirmiş gibiydi.
Yağmurlu bi günde sırılsıklam olmuşken sıkış tepiş bir otobüsün en arka koltuğunda üstelik kıçının yarısı da dışarıda kalmışken haline mi üzülmeliydi yoksa o anda aralardan çıkıp gelen o kepkeskin kereviz kokusuna mı bilememişti.Sonra o gelmişti aklına.Ve yüzüne yayılan gülümsemesine engel olamamıştı kadın.
Canım yatağımdı!
|Birbulutolmaliyimben.
#ig_europe #people_and_world #fotografheryerde #fotografvakti #turkobjektif_splash #istanbuldayasam #anilarinisakla #severekcekiyoruz #anlatistanbul #colors_of_day #turkinstagram #gununkaresi #benimdunyam #ig_istanbulcity #fotografpark #ig_sanat #istanbulpage #kadraj_arkasi #albumdenyansiyanlar #objektifimden #istanbulda1yer #beniminsanlarım #hayatsokaklarda #dreamsturkey #l4l #fotografdukkanım #sendeceksene #zamanidurdur #f4f #biryudumkitapcom

🇹🇷🇦🇿 (@huysuz1bey)

Anlatabiliyor muyum Martin? Yağmur yağarken neden sürekli benim ıslandığımı anlayabiliyor musun? Bakma gözlerimin içine sürekli. Komik değil mi düştüğüm durum? Gülüyorsun içinden. Bunu yüz ifadenden anlayabiliyorum. Sigara dumanı yüzünden sararmış bıyıkların ve suratının belirli yerlerinden yeni yeni çıkan sakallarının bana sırıtmasından anlayabiliyorum. Rahat ol Martin. Kasılmana gerek yok aslında. Beni, arkamdan vururken nasılsan şimdi de öyle ol. Elanor ile nasıl gittiysen öyle ol Martin.

Ben Jonathan MacAnzie. Ben seni etlerini lime lime ettikten sonra unutacak olan adamım Martin. Anladın mı? (Aha hah). Duyabiliyor musun? Bak, tanıdın mı? Bu ben bu da sen Martin. Yellow Street’teki verandan da çekildiğimiz fotoğraf. Bu da onlardan biri. Bu da ve bu da. Gözümden kaçmayan şey ne biliyor musun? Elanor ile yan yana olmanız her seferinde. Bak lan bak eğme kafanı. Sen lanet olası bir adamsın artık. Sok bunu kafana Martin. İşe yaramaz b*k çuvalı bir adamsın.

Aslında bunları yüzüne karşı söylemem lazımdı. İçim içimi yiyor şimdi. Ağzımda kan kokusu, ellerimde az önce kesip, oynadığım kolumun dokuları. Kan akarken bunları neden sana söylemediğimi düşünüyordum hâlbuki. Az önce o yaraya önce tuz sonra da sigara bastım. Hepsinden önce de ilaç içtim ki hissetmeyim. Anlam buluyor mu bunlar şimdi? Bulmuyordur.

Ölmek istediğimi anladım. Kendime de mani olmadım. Neden olayım ki? Zaten ölüyorum yaşarken. Birden ölmek daha iyi olurdu dedim. Dediğimi de yapıyorum. Delirttin lan. Delirttiniz lan beni. Küvetin içinde ölüp, ertesi gün manşet olmayı çok mu istiyorum sanıyorsun lan ha? Gözlerimin içine bak. Gördün mü? Bak iyice bak ulan. Kan çanağı kan. Yararınız yok bana. Zerre kadar yok.

Bugün Frank ile oturduk. Hayali arkadaşım olduğunu söylediniz her biriniz. Ama hepinizden iyi. Benden bile iyi. O iyi ki var ve hiçbiriniz yok.
- Umurumda değil.
Defolun gidin şimdi. Kafamın içini boşaltın ve not iyiyim ben.

Via @huysuz1bey
#hayat #hayatinrenkleri #gunes #gunesibeklerken #deniz #fotograf #fotografia #fotografiaunited #fotografa #igersturkey #turkishshot #turkishphoto #ig_mood #instagramturkey #beniminsanlarım #photo_turkey #photooftheday #iyigeceler

Edebiyat,Kitap,Şiir,Söz,Aşk (@hayatogretir)

Cehennemin dibi hüznüm, kasıp kavururken çaresizliğimi
Gözyaşlarımın gücü yeter miydi dökmeye; yüreğimdeki sensizliği... E3* #hayatogretir #iyiakşamlar

(@idillgutay)

"Sarhoş arkadaşların sevgisi gibi, belki biraz geçici. Lakin güzel, lakin neşeli."🎵
More...