Sport (@fitness_1_fitness_1)

Возьмите гантели и лягте на пол, колени согните. Выпрямите руки и держите гантели перед собой, ладонями друг к другу, локти направлены вперед. На вдохе опускайте гантели, пока локти не коснутся пола. На выдохе, выжмите гантели вверх.

#fitnessgirl #fitnessmodel #fitnessmodel #fitnessmom
#турник #kürek #benchpress #presse #sines #sine
#pressure #tríceps
#tricepsday #bicepday
#bicepflex #bicepts
#boyunluk #boyunca
#boyun #pol #eyaq #ayaqlar
#bicept #bicep #biceps #vorkaut #workaut
#ezele #turnik #турник #турникмен #турники

Cemal Direkçi (@cemal_direkci)

#355 kere #Mezopotamya'da #namus neddir dersini duman tüten o sıcacık şirinevlere gelip anlatırım. Öyle bi anlatırım ki Ahmed'e Xane'nin kitabına yeni bi destan olur ve Vehbi Koç'un servetini verseniz zamanı döndüremezsiniz! Kimsenin kuşkusu olmasın tam 110 yıl önce Diyarbakır surlarında 3 canı alıp, Cizre'ye nehir üstünde ( kelek ) sallardan ninemizi alan Hamza oğlu Musa beyin torunu olarak, yine Musa familası tarihini tekerrür ettiririmdim eğer derdim birilerini kendime veya türüyecek soyuma #layık görseydim ! Ama kimseyi kendime layık görmediğim için bugüne kadar bunu yapmadım ama #kaşınmayın'da !
2009'larda çaresizlikten insanlar intihar ederken yaban ellerde, 2010'larda insanlar korkudan hap yutarken, 2011'de #HIRSIZLIK vakaları ile gurbet ellerde adalete ifade verirken, 2012lerde elin şehirlerinde mahsur kalıp para için elalemin sadakası 500-600'üne el açarken, geleceklerine musibet yarattılar!

Kimsenin affına muhtaç değilğiz, 2015'te nasıl biz üstümüze düşenini şereflice yapmışsak düşmanda üstüne düşenini şereflice yapıp, ortada yanlış anlaşılma olduğunu namusluca anlatıp bizi ömür boyu zan altında bırakmasın..
Bana saygı duymayan hiç bi köpeğin, hiç bi köpek eniğin, hiç bi #kancık'ın gözünün yaşına bakmam, bakamayacağımda!

Daima kılıcımı onur ve itibrım için kullndım ! Bana hayatta tek bi kere yanlış yapılır ve o an adaletimiz o yanlışın bedeli #ağır bir şekilde tahakkuk edip, tahsil ettirilir. #köpek gibi acı çekmişsenz şayet, bilin yanlışınız olmuş ve merhametim değil, #adaletimiz tecelli etmiştir. Çünkü geçmiş geleceğe musibet olur ve siz musibeti yaşadınız.. #Boyunca altın olsa bile red ediliyorsan, red edildiğini #Kabulleneceksin!

And olsun, sadece " vazgeçtim geri çekiliyorum " diyerek sanki suç işlemişsizde af edilmişiz imajını verip, ortada yanlış bi anlaşılma olduğunu, ortada her hangi bi vakanın olmadığını dile getirmeyen kimse ile uzlaşmayacağız ve iyi niyetimizi görmedikler için 355 kere Mezopotamya yasasını o çaresiz şirin evlerde çift bi kara gözü ibreti alem oyup kör bırakırız and olsun yaparız bu vahşeti! İyi niyetimizi görün ve kimse #alnındaki #kapkara lekeleri ile 2 karış #Parmak boyuyla şeytan misali zerre aklıyla oyun oynamasın!

👑Fatoş Göktürk🌟 (@fatosgktrk)

Bizde uzaklar yakın olur 🙏❤️ Türkiye’nin bir ucundan misafirim gelmiş 😍 Ağrı Doğubeyazıt dan hoş gelmiş Sefa’lar getirmiş 😍🙏 @zeynep_polatds kızımızı İnstagram sayesinde tanıdım 🙏☺️ kendi gibi çok güzel bir Kızı var😇 ilk bana yazdığında bende gurbetçiyim Abla kızın gibi dediğinde çok duygulandım dedim ki senin de artık İzmir’de bir annen ablan var sakın unutma başımın üstünde yerin var kapım her zaman açık sana 😍🙏 ne mutlu ki bana buradan bu sosyal medyadan kendimi doğru ifade edip güven vermişim ☺️her zaman gel Kuzum 💖😇😍 #çok#uzaklar#yakın#olur#isteyene#kalbin#iyi#ise#ekmegini#yersin#ömrün#boyunca ❤️❤️

BuRak KıLıÇ (@burakk_klc_)

#Bu vatan #toprağın kara bağrında, sıra #dağlar gibi duranlarındır. #Bir tarih #boyunca, onun #uğrunda, kendini tarihe #verenlerindir #ÖNCEVATAN# #AFRİN##

Damla 💑 Mehmet (@damlaaydemir95)

Az kaldı evlenicez. Ve birbirinden sevimli çocuklarımız olucak. Bana benzeyip şair, sana benzeyip şiir.. #aşk #şiir #kalbimin #teksahibi #ömrüm #boyunca #benimsin #seninim 💜💙💛💚❤️
More...