Gral Albania (@gralalbania)

Vushuni me stil dhe elegancë me pellushat e koleksioni të ri! GRAL, Stili YT! 😍
Zgjidhni modelin tuaj tΓ« preferuar dhe rezervoni nΓ« πŸ‘‰ DM ose WhatsApp 0662323222.
#blionline #womenfashion #class #trendy
#newarrivals #fashion2017 #newcollection

Anderson || 17 y/o (@andersoni5)

THANK YOU TEACHER πŸŒ·πŸ™
Our Lovable Physic Teacher Hilda πŸŽ“
😊
"Everything happens for a reason, and this reason is usually physic"😡πŸ”₯
#goodpeople .
.
.
πŸ“·#class#thankyou#teacher#blessed#a+

Bellaa ❀️ (@_brookecastillo)

All TD Bankers Hmu ASAP Need #fastcash πŸ’°πŸ”‘ ❓
Just Need A Vacation βœˆοΈπŸοΈπŸ–οΈ ❓

Start Getting Paid πŸ’ΈπŸ’° Weekly Starting Today πŸ“Š. All Needed Is An Active Bank Account 🏦 To Receive Funds ‼️
#pregnant #fastmoney #payday #quickcash #getpaid #singlemom

Leanne (@lannnyyy)

Fab weekend, please can we do it all over again βœ¨πŸ‘…πŸ’˜ (minus the broken window πŸŒšπŸ˜‚) #manchester #weekendsaway #madone #class #myfavgals #sexybananas #oioi
More...