SİNYOR SeRKaN🖌️🎨 (@sinyor_tasarm)

Kolye,küpe,bileklik,kitap ayracı ve yüzük kağıt kıvırma örnekleri
✔️İlk çalışma olduğu için ücretsiz dir.
✔️çekiliş için isminizi dm olarak atın.
#sanat#qulling #sinyor #serkan #tasarım #emek #YAYLADAĞI #sabır #renk #küpe #bileklik #kolye #yüzük # kitapayracı #antakya #hatay

g.trm2707 (@hertelden2707)

#etamin #havlu #özeltasarim #kişiyeözel #mutfaginizirenklendirin #kaneviçe #elhavlusu #emek #göznuru 🗣️Kişiye özel tasarım yapiliirr
Istenilen renk,model çalışılır
Sipariş ve bilgi için dm @sevgi_klkn

B📚📚KSTAGRAM // Tuana 🌹 (@sayfalardaki_hazine)

🌹 Merhaba. İlk paylaşımım ile sizlerin arasındayım. Kendimce kitabı eleştireceğim. 😊
#kitap #deli #macera #gülşenkılıçarslan #emek #sayfadakihazine #umut #beklenti
Kitap kelimenin tam anlamıyla muhteşemdi. Ne zaman okumaya başlayıp da bitirdiğimin farkında olamadığım bir kitaptı. Sürükleyiciydi. Alırsanız eğer pişman olma olasılığınız eminim ki çok az olacaktır.
Kitabın kurgusu deli olduğu düşünülen bir oğlan ve geleceğe dair hayalleri olan bir kızın etrafında şekilleniyor. Erkek karakterin küçük yaşta annesini kaybetmiş ve babasına karşı olan aşırı hassasiyeti ile genç karakterin laf dinlemez erkek kardeşi sayesinde başlayan ve kimi yerde kahkaha attıracak kadar komik kimi yerde ise ağlatabilecek kadar duygusal bir hikaye... 'Tüm ilçede deli diye tanınan:Emre.
Aradığı şefkati ailesinden bile görememiş,tek hayali bir gün sevdiği adamla evlenmek olan genç bir kız:Elif.
Ve zoraki bir evlilik.
Kimsenin bilmediği bir piskolojik sorunla boğuşan Emre ve Emre'yi tanıdıkça ona karşı anlayamadığı bir şekilde merhamet duymaya başlayan Elif,gerçek bir aile olabilecek miydi?
Emre tekrar delirmeseydi;belki...'

(@gazeteemek)

Gazete Emek-Yardımcı Doçentlik'in kaldırılması ile birlikte Gazi Üniversitesi'nde bir öğretim görevlisinin itirafları geldi. Rütbesi yükseltilmeyen öğretim görevlisi bugüne kadar söylemediklerini söylemeye başladı.
Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Tatcı, 40-50 kadar akademisyenin para vererek başka kişileri dil sınavına soktuğunu söyledi.
Tatcı, yardımcı doçentliğin kaldırılıp, doktor öğretim görevlisi modelinin getirilmesiyle ilgili Yeni Şafak gazetesine açıklamalarda bulundu.
Tatcı'nın yaptığı açıklamalarda akademisyenler dil sınavına para vererek başka insanları soktuğu kısım dikkat çekti. Tatcı'nın açıklaması şöyle:
“YÖK'te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine direnen kişilerin olduğunu öğrendik. İçeride FETÖ’cüler ya da Erdoğan’a ters düşen bir grup var. Yapılmak istenenle yapılan arasında çelişki var. Gazi Üniversitesinde bildiğim 40-50 akademisyen 4 bin dolar vererek dil sınavına başkasını soktu ve sınavı geçtiler. Bana da teklif ettiler kabul etmedim. 25 yıldır yardımcı doçentlik hayatımda 200 eser yayımladım. 20’ye yakın profesör yetiştirdim. Buna rağmen dil barajı adı altında yapılan sınavı geçemedim diye önüme engel koydular. Yayınladığım eserlerin 150’ye yakını akademik çalışmadır. Bizlerin akademik bilginliğinden faydalanmak yerine rütbemizi düşürüyorlar."
🔴🔵Instagram hesabımızın sol üst köşesindeki internet adresimize tıklayarak son dakika haberlere güncel olarak erişebilirsiniz. 🔵🔴 Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmeyi unutmayınız.
www.gazeteemek.com haber sitemizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. #gazete #emek #sondakika #haberler #takiptekal #haberin #olsun #gündem #world #news #newsfromtheworld #newspaper #labor #agenda #lastminute #gazeteemek #gaziüniversitesi

🌷Gurbetçi Muşlular🌷 (@gurbetcimuslular)

Beni bir hoşçakala sığdırdığın günden beri Ağlamaklı türkülere ve Tütüne sığındım. Eğer bir gün sensizlikten ölürsem vasiyetimdir sana; Her teline mısra mısra aşık olduğum saçlarına iyi bak..
✋Hayırlı, Huzurlu Geceler Dostlarım✋
@gurbetcimuslular#sebradilemin

#musmerkez #muş #korkut #hasköy #malazgirt #varto #bulanık #doğu #guneydogu #musov #doga #memleket #emek #iyigeceler #hayırlıgeceler #sewbas
More...