Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Shazam në “Future Top Hits”, vlerëson se kënga “These Days”, do të jetë hiti i ardhshëm.
#glamradio #tophits #shazam

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Sot në “Drive me Crazy”, @fitaparkour na flet për sportin ekstrem, parkour.
#parkour #glamradio #fitimkrasniqi

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Cara Delevigne, ka qenë modelja e cila e ka hapur sfilatën e Burberry.
#caradelevigne #fashionnews #glamradio

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Rita Ora, do të performojë në ceremoninë e çmimeve “Brit Awards”. Ky organizim madhështor do të mbahet në stadiumin “O2 Arena” në Londër.
#ritaora #britawards #o2arena #musicnews #glamradio

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Angelina Jolie, ka shkëlqyer në fustanin e zi nga Ralph and Russo në ceremoninë "Bafta Awards".
#angelinajolie #fashionnews #glamradio #baftaawards

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Hiti i vitit 2017, "Despacito" kënduar nga Luis Fonsi dhe Daddy Yankee, ka qenë përzgjedhje e shumë qifteve në kategorinë e vallëzimit me patina në "Winter Olympics 2018".
#musicnews #sportnews #glamradio #olympics2018

Florin Fanaj (@florinfanaj)

#Repost @glamradio (@get_repost)
・・・
Pas pak në Glam Radio, Albulena Jashari dhe Florin Fanaj do të performojnë muzikë shqipe live.
#glamradio #drivemecrazy #glamorous #albulenajashari #florinfanaj

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Pas pak në Glam Radio, Albulena Jashari dhe Florin Fanaj do të performojnë muzikë shqipe live.
#glamradio #drivemecrazy #glamorous #albulenajashari #florinfanaj

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Ledri Vula, ka publikuar këngën e re me titull “I vogël”. Reperi ka sjellë krijimin e ri, si dhuratë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.
#ledrivula #ivogel #kosova #10vjetshtet🇽🇰 #musicnews #glamradio

Glam Radio 88.6FM (@glamradio)

Reperi amerikan ka postuar fotografi të çifteve më të famshme hollivudiane, në profilin e tij.
#kanyewest #musicnews #glamradio
More...