Ariadine Nobre (@ariadinenobre)

Enquanto a Cor da pele valer mais do que o brilho dos olhos, sempre haverá Guerra !
#afro #blackpower #negra #prettygirls #empod #crespa #cats #cacheada #grils

Alê Store (@alestore1)

Peças lindas e com o precinho mais lindo ainda, você encontra no nosso mega bazar @alestore1. Corre vem aproveitar e ficar na moda pagando pouco💃💃💃 ➡️ Siga no Instagram: @alestore1 ➡️ Curta nossa pagina: Ale Store 💰 Formas de pagamento:
💵 Avista com 10% de desconto 💳 cartão em até 4X sem juros 📭 Loja fisica:
📍Francisco Romualdo 464 Boa vista Mossoró 📞 Contato: ( 84 ) 98801-3366

#bomdiaa #charms #style #moda #perfeito #lindos #beautiful #photography #photooftheday #chick #luxo #glamour #modacomamor #love #modaparaelas #grils #woman #fashion #fashionstore #followme #look #lookoftheday #arrasando #click_vision #sigame #instagood #instamoda

(@monokram)

Sayfa hakkına bilgilendirme yazısı !

Herkese Merhaba :) Bu sayfa Muhafazakar Giyim,Muhafazakar şıklığı doğrultusunda açılmıştır.Kombin ve stil önerilerinde bulunacağım bu sayfada kendinize bir şey katacağınıza eminim.Zaten burada ki amaç size ve tarzınıza bir şeyler katabilmek.Ne,ne ile kombinlenir ? Vasat bir görüntü nasıl kurtulabilir,Sezonun en trend renkleri,parçaları nedir ? Haftanın Muhafazakar İnstagram stili kimdir? Ton sür ton nedir ? Nasıl uygulanır ? Maskülen tarzı,tesettüre nasıl uyarlarım? O eteğin üstüne, o kazak olmuş mu ? İşte bu tip soruları cevaplayacağız,Dibine kadar moda terimlerini öğrenip,uygulayacağız. (: Göreceksiniz çok değişeceğizz çok :) .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
More...