heliokids (@heliokids)

انجام نقاشی خلاق دیواری یکی از بهترین روش ها برای برون ریزی احساسات است. کاور مناسب به تن کودک کنید و بوم و قلم را به دستش بدهید تا از اسرار درون او آگاه شوید. گاهی رنجش ها و یا هیجاناتی هست که ما به عنوان والدین یا مربی برای ارتقا بهداشت روانی کودک باید از آن مطلع باشیم.
#heliokids
#بازی_درمانی_کودک #روانشناسی_کودک

heliokids (@heliokids)

هر چیز را که می خواهید می توانید با #بازی به #کودک بیاموزید. فقط کافیست کمی حوصله به خرج دهید و خود را به سن کودک برسانید .
#heliokids

heliokids (@heliokids)

ادامه پست قبلی
#کودک را در صورت نیاز به فقط به صورت کلامی راهنمایی کنید . طوری که خودش قطعه ها را پیدا کند . از اشکال ساده شروع کنید و در مراحل بعد اشکال را سخت تر کنید. برای کودکان دو ساله می توانید از تصویر صورت پدر و مادر استفاده کنید. #heliokids

heliokids (@heliokids)

بازی مناسب برای یک سال به بالا. تحریک و تقویت حس لامسه و همچنین تقویت خلاقیت کودک . کاغذ رولی را باز کنید و پای کودک را با محافظ بادکنکی بپوشانید و از او بخواهید پایش را با رنگ آغشته کند و هر طور می خواهد راه برود یا نقاشی کند. ♡♡♡♡
#heliokids #روانشناسی_کودک #بازی_درمانی_کودک

heliokids (@heliokids)

تصویر های همانند را جای مناسب بگذار♡
با ابزار ساده این طرح را درست کنید . کودکان بالای دو سال هم می توانند این بازی را انجام دهند . افزایش توجه آن هم توجه انتخابی باعث افزایش تمرکز و عدم بروز بیش فعالی می شود
#heliokids

Phùng Tấn Thắng ( Hót ) (@hot_ptt)

Cảm ơn đời đã đưa tôi đến với chốn này.
Chắc sẽ không quên những kỉ niệm, nơi mà tôi gặp bó lâu nhất trong sự nghiệp kiếm tiền của mình ngoại trừ nghề múa.
#kidsstaff
#heliokids
#heliocenter
#21old
#jod
#yêuthương

Sư Tử Hà Đông (@hadongsutu)

Thanh xuân của tớ nằm ở đây hết dồi..😘😘😘
#staffparty #heliokids #khởiphátcompany

heliokids (@heliokids)

بنداز و بگیر😊
#کودکان را دو به دو مقابل همدیگر قرار دهید و به هر کدام یک لیوان یکبار مصرف بدهید. حالا بخواهید تا توپ را به همدیگر پاس بدهند و با لیوان دریافت کنند.
#بازی #شادی #بازی_درمانی_کودک #heliokids #روانشناسی_کودک

heliokids (@heliokids)

#بازی #هماهنگی_چشم_و_دست و تقویت #ماهیچه های ظریف دست و پردازش مغز
تعدادی لوله اتصال آب در سایز بزرگ تهیه کنید و #توپهای رنگارنگ در اختیار #کودک قرار دهید . بالای لوله ها را با توجه به رنگ هایی که در توپ ها موجود است رنگ کنید و از کودک بخواهید توپ مناسب را در لوله مناسب بیندازد.
#heliokids

heliokids (@heliokids)

#بدمینتون #بادکنکی . ابزار مورد نیاز: بشقاب کاغذی، چوب یا وسیله ای به عنوان دسته راکت، بادکنک. گروه سنی مناسب: 3سال به بالا
روش بازی: بعد از تهیه راکت از کودکان بخواهید روبروی هم بایستند و بادکنک را به وسیله راکت به همدیگر پاس بدهند. هدف از این بازی علاوه بر #تقویت حس #همکاری در جمع، #هماهنگی_چشم_و_دست و یکپارچگی و کنترل و تسلط در بخش بازداری مغز است.
#heliokids

heliokids (@heliokids)

#فوتبال #بادکنکی. با تعدادی #بادکنک و یک سبد ، لحظات خوشی را برای #کودک خود فراهم کنید .ضمن اینکه در این بازی به تقویت#هماهنگی_چشم_و_دست ، #تمرکز،#برنامه_ریزی مغز نیز پرداخته اید.
#heliokids

HelioPower Inc. (@heliopower)

The #HelioKids GATE met for a 2nd time for a tasty lesson on #energy! Check out the #solar oven they built out of pizza boxes to make s'mores! Read more about the presentation in the link on our description! #latergram #greenenergy #education #community

heliokids (@heliokids)

#آموزش_الفبا به کمک #حواس_پنجگانه
ابتدا از #کودک بخواهید با آبرنگ حروف را روی کاغذهای بزرگ بکشد و همزمان با صدای بلند تکرار کند. سپس #سینی_نمک را به او بدهید و بخواهید با انگشت این کار را تکرار کند. در گیر کردن حواس پنجگانه در #یادگیری، به فراخوانی اطلاعات از بخش حافظه، در موقعیت های لازم کمک می کند.
#heliokids

heliokids (@heliokids)

ساخت #کندوی_عسل با رول #دستمال_کاغذی
هدف از درست کردن کاردستی فقط سرگرم کردن #کودک نیست. بلکه ما در حین کار از طریق صحبت ها و پرسش هایی که مطرح می کنیم به تقویت توجه و تمرکر و افزایش سطح اطلاعات و شناخت کودک هم کمک می کنیم . در این کاردستی همچنین کودک می آموزد چگونه از ابزاری که پیرامون خود دارد استفاده بهینه کند.
#روانشناسی_کودک #بازی_درمانی #heliokids

heliokids (@heliokids)

با ساخت انواع و اقسام #کاردستی با رول #دستمال_کاغذی می توانید به دانستنی های #کودک اضافه کنید. درباره آنچه باهم می سازید حرف بزنید و #پرسش کنید. #ذهن کودک را به چالش بکشید و #ورزش دهید.
#کودکان #روانشناسی_کودک #بازی#بازی_درمانی #heliokids

(@linhsam2727)

Tết chưa hết mà đã phải cày
#M4 #tetholiday #heliokids

heliokids (@heliokids)

حمل #اشتراکی #توپ
#بازی برای #تقویت #حس_همکاری و رشد اجتماعی کودک
مناسب برای #دو تا #سه سال
یک صفحه کاغذی و یا پارچه ای تهیه کنید و دو سر آن را به دست دو کودک بدهید و توپی را وسط آن بگذارید . حالا از #کودکان بخواهید تا مسیری را طی کنند. حتی می توانید از تعداد کودکان بیشتر و با صفحه بزرگتر هم استفاده کنید.
#heliokids
More...