DANKBUD (@dankof420)

Some of that mango haze! 😍🔥😍 @dankof420

Arif Hikmet Özlü (@anubisgillerinarif)

.
🦋 • C L A Y • 🐝
.
.
Aslanım @berkay.s2002 ,bir sene önceki haliyle şuanki hali arasında o kadar odak ve hız farkı varki..
Çok daha iyiye,çok daha pratikle!
.
Güç sizinle olsun! 🦄⚡️
.
.
Extra bir bilgi de şöyle olsun..
Ağırlık idmanları stretching (esnetme) yapmadığımız sürece bir süre sonra kas kısalmalarından dolayı postur bozuklukları, görüntü de bozukluk şeklinde karşımıza çıkacaktır.
Minimum 5 dakika yaptığımız esnetmelerle daha büyük gelişimler görmekte cabası..
Üşenmeyin yapın şu işi!☝🏻
.
Ve boks/kickboks idmanları illaki birilerine saldırayım, bir kişiye değil beş kişiye zıplayım kafasında çalışmalar değildir!
Öncelik savunma, sonrasında büyük ölçüde ter atma(bir nevi cardio), son olarakta spor terbiyesi alıp kavgadan dövüşten uzak durma amaçlı OLMALIDIR!
.
“El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış”
demişler. Boş yapmamışlar. Bilesiniz. ✌🏼
.
.
🤘🏼 #Metallica - #whiskyinthejar
.
.
.
#boxing #boxingday #boxinggym #boxingcoach #kickboxing #boxingpractice #punch #personaltrainer #ankara #unitedclubs #gym #bb #faster #stronger #today #training #wod #workout #workouttime #lifecoach #wellness #fitness #crossfit #hitit #muhammedAli #Muhammedaliclay

Hit IT (@hititpro)

Зачем нужен уникальный логотип?🌌
👆Это сделает ваш бренд узнаваемым
👆Покажет вашу особенность
👆Позволит выделиться на фоне конкурентов
Важно, чтоб цвета, символы и персонажи были подобраны в едином стиле👌
Hit IT знают, как сделать креативный и уникальный логотип для Вас😉
#design #webdesign #logo #business #дизайн #украина #каменское #hitit #логотип

Turkey ONE Association (@onedernegi)

GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, 5 bin yıllık tarihi kalıntıların bulunduğu Zincirli Höyük'te bu yıl başlatılan 11'inci etap #kazıları tamamlandı. Kazılarda bulunan #hayvan kemikleri ve kerpiç gibi kalıntıların, bölgede insanların yaşadığına ve büyük bir #doğal #afetin izlerine ilişkin bilgilerini verdiğini anlatan #Arkeolog Dr. Virginia Rimmer Herrmanın, "Bu yılki kazılarımızda, at #heykeli ile M.Ö. 8'inci yüzyıldaki Genç #Hitit Dönemi'ne ait 1300 yıllık olduğu belirtilen üzerinde #Aramice yazı bulunan makyaj kutusuyla birlikte birçok eser, hayvan kemiklerine ve çömlek gibi parçalara rastlanıldı. Bugüne kadar 11 yılda yapılan kazılarımızda ise M.Ö. 800 yılına ait #Kral Kuttumova steli, Genç Hitit Dönemi Arami Kralı'nın heykeli gibi eserler bulundu. Bu eserler #Gaziantep başta olmak üzere birçok müzede sergilenmektedirler.
#tarih #tarihi #historian #history travel
#traveling #ysmphotoblog #vacation
#visiting #instatravel #instago
#instagood #trip #holiday

Sammy Angel Lam (@wanderlustwines)

KARATE KID TRIES KICKASS GRAPES 🍇🥋🍇🥋🍇🥋🍇🥋🍇🥋🍇🥋🍇
We are continuing to travel through the Burgundy Region! Today's stop included Marsannay and Dijon. Although harvest has already happened in this vineyard, some grape clusters remained on the vines! These surviving clusters offered more concentrated (and in some cases dehydrated) berries which were truly a delight to taste! 😋 Now off to try some Burgundy varietals, including Chardonnay, Pinot Noir, and Aligoté! 🍷 Cheers!
More...