Emily Hawkes👙PINKFudge Bikinis (@emhawkesy)

Killed my Monday leg and glute session! 2 weeks out the gym due to a sinus infection but now I’m back!! 💋🍑💗😍
Galactic pink fitness wear from @pinkfudge_fitness .
.
.
.
.
.
.
.
.

Lise (@kaosyoga_lettering)

It's Monday with a splash - whatever that means? Uh, who cares, I say: bring it. I'm drawing Girly Letters and that means I can take on anything 💖.
.
Oh and btw: you know that you don't need several colors to make a gradient or blending, right? Just use the same color again. The more you use it the darker it gets. Just make sure the paper's up to it.
.
✒️: Tombow Dual ABT Brush Pen and Pentel Fude Touch Sig Pen on Hahnemühle Hand Lettering Paper.
👉: Swipe to skip the long video and go stright to the still, and a pic of the products used.
.
.
#jinx #fuckyeahgirlyletters #hitit #pinkink #splash #monday #letteringvideo #lettering #handlettering #tyxca #typetopia #intruigingtype #brushlettering #madebyhand #50words #brushtype #typeyeah #designspiration #Thedailytype #Slowroastedco #Goodtype #handmadefont #typespire #thefinelab #showusyourtype #greattype #moderncalligraphy #calligratype #goodletters #kaosyoga_lettering

Antik Çağ (@antiktarih)

Asur Ticaret Kolonileri Bölüm 6 ;
Aksaray Puruşhattum'daki Asur tüccarları Sargon'a bir mektup göndererek "ticaret yollarının güvenliğini sağlamasını ve Gümüş Ülkesi"ne bir sefer düzenlemesini istemişlerdir.

Ordunun peşinden, savaş ganimetlerini ya da yağmalanan malları satın almak üzere Mezopotamyalı tüccarın da bölgeye geldiği, en azından erzak ve hayvan yemi alımlarıyla başlamak üzere yerli üretici ve daha çok da yerli tüccarla alış verişe girdiği düşünülebilir.
___

Bu bağlamda, Asur Ticaret Kolonilerinin baş aktörü olan Asurlu tüccarların Anadolu'da organize bir ticaret kurmalarının temellerinin bu dönemde atılmış olabileceği ileri sürülmektedir. Sonraki yüzyıllarda, III. Ur Hanedanı ardından Asur bölgede güçlü bir devlet olarak gelişme göstermişti. Kral İluşuma ve halefi Erişum (M.Ö. 1906-1867) Asur'un dışarıyla ticaretini canlandırmışlardı. Ancak Asur, Anadolu'ya Akadlar gibi zora dayanan bir yayılmayla girmedi. Sistemli bir şekilde ve en önemlisi savaşmadan, ticari ilişkiler yoluyla hammadde gereksinimlerini karşılama yoluna gittiler.

___ 👉 Not : Resimdeki kıyafetler Asur döneminin giyiniş tarzını göstermektedir.

#tarih #antikçağ #antiktarih #eskimısır #eskiyunan #eskiroma #mezopotamya #kultur #sanat #anadolu #medeniyet #mitoloji #efsane #tarihieser #arkeoloji #Arkeolog #archaeology #Antique #Antik #ancient #ancientcity #arkeoloji_dunyasi #arkeofili #hitit #hititler #ticaret #archeobilgi #hattuşaş #karum #asurticaretkolonileri

A PLUS by melisa gürlek (@aplusbymelisa)

Misafirimize göz çevresi yenileyici bakım uyguladık 😍😍 sonrasında laminara yosun bazlı peel off maske kullandık 😌 Anti-aging etki veren ve yüzün tam şeklini alacak şekilde forma giren özel bir maske bakımıdır 🍀 hızla etki eden , hızla toparlayan bu maske cilt sıkılaştırıcı aktif maddeler ile güçkendirilmiş , olgun ciltlerin destekleyicisi matris yapısını güçlendirmeye ve düzgünleştirmeye yardım etmek üzere formüle edilmiştir 👍☺️ #b2cmd #b2cmdozelbakim #b2cmdbeautycode #peeloffmask #soyulanmaske #yosun #ciltbakimi #ciltgençlestirme #aplus #aplusguzellik #aplusgüzelliksalonu #aplusçorum #hitit

Weed-Business (@weedbusin)

Tag your smokebuddy 😏🤘
Would you smoke with her ? 🤔🍁

Shereen Daly (@shereendaly)

Teaching CIZE LIVE sparked a renewed love of hip hop for me. I love taking a hip hop class or jazz funk... fusion class. Never super confident in choreography, I avoided teaching too much of it at my studio.
.
However... I've been watching A LOT on the gram and owning my love for #cizelive and that's given me the confidence to build this group. .
.
Had the idea on a train ride to mix our competition group kids up into one big number. Yesterday we had our first rehearsal. I am really looking forward to watching this evolve. Kids age in range from 3rd grade to 12th grade. .
.
#letsgo #wegotthis #hiphop #lipgloss #lilmama #littleandbig #together #justdance #ownit #yeswecan #havefun #hitit #funk #soul #dance #dancefamily #dancefam #dance #dancers #danceteacher #dancestudioowner #inspired #motivated #dohardstuff #challengeyourself
More...