DreamClosetIst (@dreamclosetist)

Beremizin fiyatı 49 tl. Ürünlerimizle ilgili sorularınız için bize mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler! 😊

Aylin Ayaz Yılmaz (@aylinayazyilmaz)

4 Mart Runatolia’da Neden Koşuyorum?
Geleceğimizin garantisi çocuklar ve çocuklarımızın eğitimidir. Her çocuğun şartları ne olursa olsun okuma hakkı vardır. Bu nedenle en azından parasızlık nedeniyle okuyamayan çocuk kalmasın istiyorum.

TOÇEV; 1994 yılından beri, Türkiye genelinde eğitimle ilgili sorunların çözümü için çalışan bir STK . İlkokuldan üniversiteye kadar destek verdiği çocukların, eğitimi ve sosyal gelişimi için çalışmalar yapılmasına yönelik bir kuruluş.
Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun bir aylık eğitim masrafı karşılanacak ve sosyal aktivitelere katılımı sağlanacaktır. Bağış yapacak en az 20 arkadaş arıyorum, şimdiden 6 arkadaşım destek oldu bile. Bağış yapanlara Dr. Sadık Yılmaz Klinik olarak karbon peeling hediye ediyoruz. Günaydınım umut dolu bu sabah!
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC29051
#instalike #instapic #morgen #igers #igdaily #igersoftheday #ig_worldclub #ig_mood #igersturkey #igtravel #travelingram #travel #travelwriter #instagood #instadaily #instamood #instatravel #instalove #instalovers_gr #antalya #turkey #gunaydin #goodmorning #book #kitap #books #iyilikpeşindekoş

Kolpona (@kolpona.s)

Shores of Kaleköy, a small village tucked away on the coast of the Mediterranean; amidst a partially sunken Lycian necropolis and overlooked by a castle. This photo does absolutely NO JUSTICE in portraying how beautiful this place actually was; but it does help to bring it up in my memory. A perfect refuge.
.
.
.
.
.
.#igersturkey #kaleköy #artofvisuals #moodygrams #illgrammers #discoverearth #exploretheglobe #nakedplanet #ourplanetdaily #earthofficial #theglobewanderer #roamtheplanet #mytravelgram #worldtravelpics #agameoftones #ig_exquisite #main_vision #master_shots #exclusive_shots #jaw_dropping_shotz #justgoshoot #wanderlust #xposuremag #icatching #splendid_earth #trapping_tones #places_wow #nationalgeographic #awesome_earthpix #landscape_captures

ف (@aiseffeyzasarac)"Sonra,bir dua düştü dilime.
Rabbim dedim,yaşamayı hak edene ver.
Onu ise bir an önce öldür içimde.."


#vsco #vscocam #igersworldwide #dscvr_mood #ig_today #turkishfollowers #anıyakala #zamanıdurdur #biracayipblog #ig_yasam #vscohatunlar #dxb #landscape #q8 #landscapelovers #vscogaleri #igersturkey
More...