(@derinmevzuular)

30. Haftaya gelip çattığımız şu günlerde elimde mide yanmalarımı rahatlatan soda şişem ve ben hepinizi sevgiyle selamlıyoruz❤️ Şişko diyenin totosunu keserim.
Bu aralar zihnimde savaş açarak karakterime yerleştirmeye çalıştığım şey 'o öyle olmaz' cümlesinin tehlikesine karşı farkındalık..
Herhangi bir kişinin aklındaki tabulardan yola çıkarak kurulan bu cümle, söylenen kişiyi tesiri altına alarak yaratıcılığını yok ediyor adeta..
Tecrübe aktarmak adına o kadar çok kuruyoruz ki bu cümleyi,
Anne olunca öyle çok kurmak isticem ki bu cümleyi;
Biliyorum!
Son derece iyi niyetli ve bir o kadar yıkıcı..
Oyun hamuru gibi şekillenmek üzere avuçlarımıza gelen bebekler bizim 'tecrübe' adını verdiğimiz kendi tabularımız arasına sıkışıp kalmamalı bana kalırsa..
Onlar bizden çok daha açık, çok daha tembihsiz bakacaklar, ben kıskaçlarım arasına almaktansa, onlardan algılarımı açmalarını, yeni bakış açıları kazandırmayı öğrenmeyi hedefliyorum.. Gerçi serde analık var, ego tatmini işin tabiatında.. sonuçta öğrendiklerimizi öğretmeliyiz; boru mu? Evet bence boru.
Bütün 'o öyle olmaz'lara savaş açıyorum müstkbel bi anne olarak yeni nesil yetiştiricilerini de bu oyuna davet ediyorum🙆🏼
Son sözüm ise menfaatçi bebek kıyafetçilerine..
2 gün giyecekleri şeylere çuvalla para dökerken bi tek ben mi bozuk atıyorum 😒 esneyerek 29 yaşına kadar giyilen zıbın üretseniz ölürsünüz sanki🙄

#hamileler#hamile#hamilegunlugu#hamilelik#hamilelikgunlugu#hamileanneler#annebebek#bebek#bebekler#ikiz#ikizlerlehayat#ikizanneleri#pregnant#pregnancy#twins#twinsmom#baby#photooftheday#aniyakala#momstyle#momfashion#anibiriktir#30weekspregnant#fotocekimi#hamilefoto

ANNE VE BEBEK ÜRÜNLERİ (@bebekcecomtr)

Bebişleri uyutuyosak internette gezinmeye fırsat var demek 👶🏻👧🏼👦🏼 #ürünçekimi#denemeleri 📸#flaş#patlasın
More...