"Rəsmi instagram səhifəsi"🔹 (@viplineshop)

#Repost @farmasikozmetik45 with @repostapp
・・・
At kestanesi, sarı kantaron, nane, mentol ve esansiyel yağlar içerir. At kestanesi ve sarıkantaron özü ile yorgunluk hissinin azalmasına yardımcı olurken cildi rahatlatır. Nane yağı ve mentolün ferahlatıcı özelliği sayesinde, keyifli bir masaj uygulanmasını sağlar. Rahatlama ve masaj için kullanınız.

At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar ve besler. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.

Doğal ağrı kesicidir. Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayaklar için uygundur! Dr.C. Tuna’nın darmarlar için ürettiği bitkisel Farmasi masaj jelleri ayakların alt kısımlarındaki ağırlık ve yorgunluk, şişmiş ayaklar, varisleşmiş damarlar, kaslarda ağrılar ve romatizmal ağrılar, ilerleyen yaşlarda ciddi zorluklardan sadece birkaç tanesidir.

Farmasi masaj jelleri ne için tavsiye edilir: * 2 kat etkili double masaj jeli özellikle fıtıkların dayanılmaz ağrılarında çok etkilidir.
* Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara masaj jeli bakım yapar.
* Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayakların bakımında önerilir
* Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir.
* Ağır ve yorucu işler sonucu meydana gelen ağrıları gidermek, genişlemiş damarlar, varisler, şişkinlikler ve romatizmal rahatsızlıklarda önerilir.
* Gece ayaklarda oluşan uyuşmaların giderilmesinde önerilir
* İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engeller.
* Kuru ciltleri nemlendirir.

#farmasi #farmasim #benimfarmasim #benimfarmasiürünüm #instamood #instagood #fashionblogger #guzellik #bakim #makyaj #beauty #turkey #turkiye #mutluyumcunku #saglik #ogrenci #ogretmen #beautyblogger #calisananne #çekiliş #kazanc #networking #calisananne#çekilişvar #gamzenin_güzellikrehberi #turkbloggerlartakiplesiyor #cekilisvar #farmasikozmetik_turkiye #kozmetik.

Flora (@littlegiftsofnature)

I always wonder what it feels like on that end of the rainbow. Will it be like a super close up with a drape of colourful curtain? Will it be a strong glow or a soft one? This photo was taken earlier this evening after a heavy downpour. Sadly, the crescent was being cut off midway by thick clouds and short lived. Yet it still looked gorgeous. Guess the end was somewhere near Redfern.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#rainbow #loverainbows #aftertherain #rainbowshots #fridayevening #beautiful #colourful #nature #naturelovers #lovenature #happy #instamood #instahappy

Pingomlek (@pingomlek)

%30 indirim devam ediyor.. Kapıda güvenli ödeme avantajı ile www.pingomlek.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz.
#pingomlek#instaday #instamood #fabulous #custommade #classy#madeinturkey#cotton #misirpamugu #elegant #quality#dapper #colors #unbelievablequality#luckyguy #luxury
More...