LGBTİ+🌈 (@oldukrengarenkk)

Ezra Miller ‘Homofobi İle Mücadele Etmeme Harry Potter Yardım Etti..’ ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunurlar’ filminin kuir yıldızı Ezra Miller, Harry Potter’ın homofobik zorbalıkla başa çıkmasına yardımcı olduğunu söyledi.
Ezra Miller, gençken karşılaştığı homofobik zorbalıkla ve onunla baş etmesine yardımcı olan kurgusal sihirbaz hakkında konuştu.
WENN ile konuşan Ezra, gençken yabancılaşmış ve dışlanmış hissetmiş. Bir kuir genç olarak, akran grubundan uzaklaştırılmış olduğunu ve Harry Potter kitaplarını okurken bir rahatlama arayışı içinde olduğunu iddia etti.
“Tuhaf çıkarları olan, konuşma engeli olan bir genç olarak alay edildim. Kolay bir hedeftim.” dedi.
“Ergenlik dönemine girdiğimde ve insanları öpmek istemekle ilgili karmakarışık duygular yaşadığımda, (yani hepsi kız olmadığına göre) akranlarımdan dışlanmış hissettiğim anlar vardı.”
“O zamanlar çok acı verici, aynı zamanda benim için çok biçimlendiriciydi. Çünkü toplumun dışına adım atmamızı ve dünyayı taze gözlerle bakmamızı istiyorlar; bu nedenle zihnimizin çoğu insanlardan uzaklaştı” dedi.
“Zorbalık yıllarında, başıma bir şey geldiğinde hemen evime gelip birkaç saatle başlayıp, birkaç güne kadar uzanan sürede Harry Potter’ı izlerdim.”Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar’, Kuzey Amerika sinemalarında yaklaşık 75 milyon dolar hasılat elde etti. İngiltere’de ise, 2016 yılının en büyük gişe rekorunu kıran film oldu.
Bazı yorumcular filmin, eşcinsel hakları için ince örtülü bir metafor olduğunu söylediler. Bazı eleştirmenler ise, JK Rowling’in, LGBT kampanyalarının yeni sembolü olması gerektiğini düşünüyor.
#lgbt #lgbti #harrypotter #fantastikcanavarlar #jkrowling #lesbian #gay #bisexual #transgender #intersex #pride
-finn

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⚯͛ Harry Potter ⚯͛ (@ohsiriuslypotter)

Who is your favourite Weasley? 💥
+ Please follow my other account @thebvrrow ❤️

Release The Book Nerd (@books.in.the.village)

Throwback to when I toured the Harry Potter studios last year ❤️ It really was amazing and I wish I could go back 😭 If you have the chance to go to London I soooo recommend it!! 😍😍
Did/do you have houses at your school like in HP? If you did, which were you in and what was your colour??
When I was at school we had 6 houses - I was in Franklin and our colour was dark blue 💙
#harrypotter #harrypotterstudios #hpstudiotour #warnerbrosstudios #warnerbrosstudiotour #hogwartsexpress #platform9¾ #platform934 #openbook #openbooks #bookstagram #yabooks #yabook #bookpages #books #book #harrypotterseries #jkrowling #jkr

Eddie Redmayne is our Hero (@eddie.redmayne.is.our.hero)

Guys!
First - look at these cheekbones 😍😍
Second - I was in the middle of the test from Spanish and in those 20 minutes you was liking (my post) too much! 😃 my phone was totally crazy 😃😃
But thank you ❤️❤️ #EddieRedmayne #NewtScamander #JKRowling #HarryPotter #Potterhead

"Lumus!" (@potterheeeeads)

Edição de A câmara Secreta super linda do leitor @daeh_!
Adorei a capa! ♥️
• Super cute edition of the reader @daeh_!
I loved the cover! :) #livro #livros #book #books #ler #lendo #bookaholic #booklover #harrypotter #jkrowling #potterhead #always #hogwarts #gryffindor #hpforever #potter

/paige\ 🌷✨🌸 (@phil.the.spork)

Wow so we hit 400 followers???? Like 400 actual people follow me???? That's amazing!!! Thanks so much everyone!!!! How should we celebrate this (even tho it's not a lot lmao)
More...