Kişisel Blog (@kisaca_zelis)

Günaydın mutlu pazarlar

semasoykan (@semasoykan)

Çapkın adam uçakta, güzel bir sarışının yanına oturunca sarkmaya çalışmış.
“Muhabbet edersek seyahat kısa sürer, hadi konuşalım ' demiş. .
Sarışın okuduğu kitabı yavaşça kapatarak; 'Ne üzerine konuşmak istersiniz' demiş.
 Çapkın, 'Valla bilmem ki...Mesela nükleer enerji olabilir'
Sarışın; 'Enteresan, ama önce size bir soru sorayım... At🐴 inek 🐄 ve geyik 🦌 üçü de aynı şey yer, yani ot... Ama dışkı çıkartırlarken geyik küçük parçalar halinde, inek geniş parçalar halinde, at da pişmaniye topları gibi çıkartır.
Neden olduğunu biliyor musun?' Çapkın ; 'Valla en ufak bir fikrim yok'
Bunun uzerine sarışın; 'Henüz bi boktan bile anlamazken nükleer enerjiyi nasıl tartışabileceğini zannediyorsun? ' 😊 🙋🏼‍♀️
..
(Fotomuz 📷Notumuz✏️Çapkın beyler,
Şekilci olmayınız, gördüğünüz her sarışısın aptal, aklı havada sanmayınız, sarkmayınız ) .
😊Bol tebessümlü PAZARLARRRRRRR😊

Tan Şafak Çapar (@twilight.photographer)

Hayatın kendisi basamaklardan oluşuyor. Bazı insanlar diğer insanları basamak gibi kullanıp onların üzerinden sıçramayı planlıyor. Ama insan kullanarak bir yerlere gelenlerin konumu kalıcı değil her zaman geçicidir!
.
.
İnsanların duygularıyla oynayıp sonra bu marifetmiş gibi etrafta böbürlenerek bunu anlatmaları o insanların .. Pardon o eşşeklerin kendi içindeki hayvanlıkları dışarı yansıtmasından başka bişey olamaz.
Herkesin etrafında belli miktarda 2 (iki) ayaklı hayvanlar vardır. Onları beslemeyin .! Bu hayvanseverliğinize hakarettir. :))
.
.
Birine fazla yoğunlaştığınızda kendinizden çıktığınızı da fark edeceksiniz. İnsan hep bir umut üzerine birileriyle zamanı harcamakta olduğundan dolayı kendine vakit ayırma gibi bir alışkanlıktan habersiz yaşıyor. (Yazık) ..
.
.
Oysa ki imtihan dünyasında ne ekersen onu biçersin kıssasını hiç düşünmüyor. Siz iyi olmayı tercih edin bırakın imtihanı veren sizi gözetsin ve ona göre kaderinizi belirlesin .
Gaybın anahtarı kimin elinde?
Kim bu dünyanın her zerresine hâkim?
Bir sonraki hayatınızdan emin misiniz ki bu kadar rahat davranıyorsunuz?
Neden hala inanıyor gibi yapıpta inanmıyorsunuz?
.
.
Zor olanı seçmez insan hep kolaya koşar.
Ama imtihan adı üstünde kolay olduktan sonra gereği var mıydı?
Cinsel istismar hep dinciler tarafında nedense.. Hiç neden diye düşündünüz mü?
İnsanları koyun gibi gören ve onları takip etmesini ilke edinen toplum .. Bence dini savunmuyordur. Allah’tan da haberleri yok. Onlar okumuyorlar . Sadece bakıp kendilerine uyanları alıyorlar. Onlar ateş halkı olacaklar . !
Allah bunu ayetlerinde tekrar tekrar söylüyor. .
.
BENİM SİZE TAVSİYEM BİRİLERİNİN ARDINA DÜŞMEYİN.KENDİNİZ KENDİ KİTABINIZI O YÜKSEK RAFLARDAN ALIN VE OKUYUN. SİZ BUNDAN SORUMLUSUNUZ ORADA HİÇBİR BAHANE KABUL EDİLEMEZ .ALLAH SİZİ UYARIYOR. SİZ HALA DERSİNİZİ BAŞKALARI MI YAPSIN DİYE BEKLİYORSUNUZ? .
.
.
#england #kadrajımdan #kadrajturkiye #turkey #istanbul #roma #berlin #italy #miami #nyc #bnw #popular #instagram #dubai #picture #oran #paris #france #sweet #picoftheday #best #favorite #dusseldorf #photographer #sun #today #nature #turkobjektif_bw #comment

Rümeysa (@rumeysagndz_)

.
İnsanı insan yapan, yüzüne güzellik katan ve onu sevdiren tek şey kalbinin temizliğidir. Yoksa hepimiz aynıyız, etten ve kemikten oluşmuş bedenleriz. Bizi birbirimizden ayıran tek şey kalplerimizin özelliğidir. .
.
O vakit kalbi güzel olan herkese GÜNAYDIN .
Mutlu pazarlar ☕️🎶📸🙋‍♀️
.
.
.
. #kadrajturkiye #kadraj_arkasi #fotografdukkanim #fotografheryerde #ig_turkiye #fotografkatibi #ig_australia#landscapephotography #ig_austria #ig_italy #gulumseaska #ig_asia #ig_worldclub #captures #vscoukraine #vscoturkey #ig_eurasia #ig_europe #igworldclub #igs_photos #allshotsturkey #ig_great_pics #altinkare #gununkaresi #my_dream_turkey #ig_newyork #mextures #ig_great_shots #turkobjektif #yucesoy1
More...