Marmaris Rally (@marmarisrally)

Marmaris Rallisi, 20-22 Ekim'17 tarihlerinde TOSFED tarafından Muğla ve çevresinde düzenlenecek. Bugüne kadar Avrupa Ralli Şampiyonası’nın en başarılı rallileri arasında yer alan organizasyon, bu yıl FIA Avrupa Ralli Kupası kapsamında Balkan Ralli Kupası‘na dahil olarak gerçekleştirilecek. Yaklaşık 205 kilometre uzunluğundaki toprak zeminli 13 özel etaptan oluşan ralli, toplamda yaklaşık 610 kilometrelik parkurda koşulacak.
#tosfed2017 #trş2017 #fiaert #balkanrally #wrccandidate #marmarisrallisi #marmarisrally #mugla #marmaris #turkiyerallisampiyonasi #balkanrallytrophy #turkishrallychampionship #turkishrally #tosfed #ralli #rally #instarally #extreme #amazing_cars #carsofinstagram #motorsport #kanatlandirir #sportoto #muğlavaliliği #marmarisbelediyesi #muğlabüyükşehirbelediyesi #ulabelediyesi

Atıl ATILGAN (@atilatilgan)

FIA Dünya Motor Sporları Konseyi, 13 yarıştan oluşan 2018 Dünya Ralli Şampiyonası’na Türkiye’yi de dahil etti. ‘Rally Turkey’, 2018 Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10’uncu yarışı olarak 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Marmaris ve çevresinde gerçekleşecek.

Bu yarışın provası ise 20-22 Ekim tarihlerinde Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 6’ıncı ayağı, ‘Marmaris Rallisi’ olarak düzenlenecek… 🏁🏆🇹🇷🏁🇹🇷🏆🏁 #tosfed2017 #fiawrc #wrccandidate #rallyturkey #mugla #marmaris #marmarisrally #turkishrally #tosfed #ralli #rally #instarally #extreme #amazing_cars #carsofinstagram #motorsport #kanatlandirir #fiestawrc #msport #redbull

🇹🇷 HARUN ÖZCAN 🇹🇷 (@kanatlandirir)

#autopia 'da yapılan #stancefest Fuarında bizde yerimizi aldık. #kanatlandirir ve #autojoy kokuları broşürleri için yarın ziyaret etmeyi unutmayın.
More...