KARİYER YOLUM (@kariyeryolum)

AOBP okuldan gelen, yani diploma puanıdır. Yukarıdaki formülle hesaplanır. Sınav sonuç belgesinde aobp tüm puan türlerine eklenmiş olarak gelir. Aobp en yüksek 60 en düşük 30 gelebilir #diploma #puan #yks #yksedebiyat #yks2018 #yksmatematik #tyt2018 #tyt #tytyks #2018tayfa #ayt2018 #ayt #ygs2018 #kpss #kpss2018 #kpssmatematik #kpsstarih #iyiakşamlar #mersin #takipçikazan #followforfollow #mersinsahil #mersinmarina

2kız1kpss (@2kiz1kpss)

🐸 ben tarih ile savaşıyorum sizler neler yapıyorsunuz ? Son 5 video artık Osmanlı devleti yıkılabilir mi noluur 🐸
#kpss2018 #kpssmatematik #kpsstarih #kpssönlisans #kpssgüncel #kpsssoru #kpssanayasa #kpsstarihnot #like #likeback

KPSS GÜNCEL 2018 🗺️ (@kpss_guncel_2018)

🗺️ GÜNCEL BİLGİLER 🗺️
👉 2017 UNESCO’nun Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması 12’nci Hükümetlerarası Komite Toplantısı’nda Orta Asya’nın hala yaşattığı oyunlar; aşık atma ve kökbörü İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsili listesine alındı.
İsmini koyun, kuzu ve keçilerin arka bacaklarındaki diz ekleminde bulunan aşık kemiğinden alan aşık oyunu, Anadolu’daki misket ve bilye ile oynana oyunun da esin kaynağı.

Kazakistan’da Geleneksel Spor Oyunları Federasyonu tarafından ülke çapında her yıl aşık atma turnuvaları düzenleniyor.

Türk halklarının tarih sahnesine çıktıkları günden bu yana savaş yeteneklerini ve at üzerindeki hünerlerini geliştirmek için oynadıkları Kökpar ise 2013 yılında Astana’da yapılan 1. Asya Şampiyonası ile adını duyurmaya başladı.
.
✔️ @kpss_guncel_2018 ✔️
#kpss
#kpsstarih
#kpss2018
#kpssguncel
#kpssguncel2018
#kpss_guncel_2018 #kpssvatandaşlık #kpssanayasa #vatandaslik #hukukkurallari #kpsscografya #kpssalan #kpssegitim #kpssgenelkulturgenelyetenek #kpssgkgy

YAKIN EĞİTİM (@yakinegitim)

👉👉👉 KPSS ÇALIŞMA PROGRAMI
İSMAİL ADIGÜZEL'in Konu Derecelendirmesine ve Seçiminize Göre Özelleşmiş Çalışma Programınız Sistem Tarafından Oluşturuluyor!
KPSS Çalışma Programınızı Hemen ÜCRETSİZ Oluşturun: 🌐 https://www.yakinegitim.com/calisma-programi-olustur *Not: Çalışma Programı Sayfasına Erişim için öncelikle sisteme giriş yapmalısınız. Yakın Eğitim'de Kullanıcı Kaydınız Yoksa ÜCRETSİZ Kayıt olmanız yeterlidir.

#kpss #kpss2018 #kpsstarih
More...