Dr. Anisa Begaj, MD (@dr_anisa_begaj)

☠️Kujdes: Sigurohuni qe injektimin ta kryej vetem nje mjek/e dhe sigurohuni per cilesine e produktit qe do perdoret.
πŸ’‰Trajtimi: Rimodelim i mollezave me acid hyaluronic (mbushes kozmetik)
🎯Qellimi: Shtimi i volumit dhe rikonturimi i mollezave
πŸŽ‰Rezultati: I menjehershem πŸ•°οΈKoha e trajtimit: 40 minute
πŸ˜ͺAnestezia: Krem mpires
⏳Kohezgjatja: 6-9 muaj, ne varesi te karakteristikave individuale
πŸ€•Efekte anesore: Asnje
#aesthetics #rejuvenate #antiaging #antiwrinkle #skincare #healthy #lifestyleblogger #healthtips #beautiful #beautytips #beautyexpert #juvederm #juvedermlips #shine #glow #kyliejenner #kyliecosmetics #lips #lipsfiller #naturalresults #beforeandafter #albania #tirana

Renee Allen (@kissandmakeupbyrenee)

Plenty of time to place your order! Check out my in stock colors I posted the other day or the beautiful spring colors I can order for you! #easter #basket #lipsense #lipsenseforeaster #somebunnywillloveit #spring #lips #beauty

Frances Bell (@francesposhpretties)

The first time I tried Vial I was not in love with it. But after talking to a friend that sales a similar product, I found out that I likely didn’t put it on correctly. So I tried it again with less product this time and it worked so much better. No smears or smudges, lip prints on cups/glasses. I am so glad I gave this another try. It is time for me to order some of my own.
http://francesbell.po.sh
Facebook.com/Francesposh
.
.
.
.
.
#francesposhpretties #perfectlyposh #posh #prettyladies #madeintheusa #pamperyourself #vial #lips #loveit

Kristen DiNucci (@okaydinuchfx)

Another look at the quick beauty makeup I did for today. Changed the lipstick half way through, but overall pretty happy with the eyes!

I can't wait to use more colors this weekend! πŸ’€πŸŽƒπŸ’€ #makeupartist #makeupartistofinstagram #instagram #selfie #mua #beautymakeup #morphe #katvond #urbandecay #anastasiapalette #stlouis #missouri #lips #nudelip #blueeyes #leatherjacket #naturallight #septumpiercing #whendidistartgirling

(@daniella_teresaa)

Check out @theskincareclinic.ca for all of your natural skincare and beauty needs..
πŸ“· by yours truly..tapping into my artistic side with these shots ✨

(@daniella_teresaa)

When she’s hungry, I feed her 🍦

Nyeisha J. Artistry (@nyeishathemua)

Before & After for photoshootπŸ˜ŠπŸ’™
Full Face With Glitter.

Chesna Indi (@chesna_deco)

❣️Neceser ~ cartucheras ❣️ FRIDA , para que lleves tus maquillajes , y que no falte nada, son divinas !! 😍 πŸ•‰οΈCADA UNO $280 !! #neceser #maquillajes #onda #unicornio #combi #color #lips #top #deco #diseΓ±o #kiss #besos #love #mujer #regalos #donuts #frida #flamencos

Karin Joki (@blackroserock)

Τ²Υ‘Φ€Υ« Υ£Υ«Υ·Υ₯Φ€ Bari Gisher

PenΓ©lope Sevilla ΰ₯ (@pennysevilla)

Makeup by me inspired by fire πŸ”₯ β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”β€”-
#makeuptutorial #makeup #makeupartist #kyliejenner #cosmetics #blogger #red #eyebrows #eyeshadow #lipstick #lips #hairstyles #black #instagood #instagram #makeupvideos #makeupoftheday #makeupaddict #girl #makeupbyme #makeupobsessed
More...