Marly Ashtin 🎨 (@unumgalleryofficial)

I have been wanting to do this forever. Yes, I am dancing around and basking in my accomplishment. Zero dollars spent. Very proud. #artroom #loveart #inspiration #artstudio #design #roomdesign #artroomdesign

Mike Hustle (@mikehustle85)

#LoveArt.!! The other day in D-Town
All Art #GivesMeLife.!!!

sexy arts (@hottiearts)

#hotart#hottiearts#hotgirl#sexyart#sexygirl#eroticart#nudeart#nudegirl#art#erotism#beauty#beautiful#hot#sexy#likeme#followme#braziliangirl#artoftheday#picoftheday#stunning#cute#fanart#loveart People who is the hottest girl? Every week you will choose the girl of week. Hot girls please send me your hottest pic to share with my followers! Maybe you can be my cover! Agora toda semana voces escolhem a bela da semana! Se voce se acha sensual me envie sua foto!

Vic Daniels (@vicdanielsphoto)

"Those tears are fresh and she can still smell you"

(@lo.art.ve)

Брюллов "Останній день Помпеї"

На картині зображені останні години існування італійського міста Помпеї, яке було знищено під час виверження вулкана. Картина дуже емоційна, напружена, жахлива. На неї навіть страшно довго дивитися, бо починаєш відчувати той жах, який охопив персонажів картини. Вони метушаться, гинуть або вже затнули.

На дальньому плані можна побачити червону палаючу гору- то вулканічна лава тече по її схилах. Небо сховалося за чорними хмарами попелу- воно висить над містом, як прокляття. Можна тільки уявляти, яке в місті гірке та смердюче повітря. Але люди вже цього не помічають, бо в них на обличчях видно лише одне бажання- якнайшвидше втекти від загибелі.

Люди зображені кількома групами. Зрозуміло, що їх поділено на родини, члени яких піклуються одне про одного. Так, ліворуч ми бачимо родину на передньому плані: мати, що обіймає дорослу дівчину, та маленького хлопчика. Поряд із ними стоїть літній чоловік, голова родини. До речі, це автопортрет самого художника. Дивно, що він зобразив себе таким практичним, адже у старого повні руки металевих (мабуть, срібних та золотих) предметів, які він намагається врятувати. Ця родина ще не отямилася і нікуди не біжить, вони лише з жахом роздивляються вулкан та небо.

У центрі картини на землі лежить мертва жінка, яка забилася на смерть, впавши з поламаної колісниці. Вона чарівна, молода, і, якби не вулкан, прожила б довге життя. Поряд із нею — живе дитя, яке вже, мабуть, не знайде тих, хто б його врятував. Фігура жінки, ймовірно, символізує саме місто, приречене загинути, незважаючи на молодість.

Російський музей, Санкт- Петербург

#ART #art #loveart #russionart
More...