PDX Pet Design (@pdxpetdesign)

Meet Bebe from @oregonhumane! What a majestic cat 😻🙀

Thor The Bengal (@bengalthor)

Eyes on target 🎯
Ready to attack! 🐯

Adventure Cats (@adventurecatsorg)

We're not the only ones who appreciate a meowntain view. 🐱
AdventureCats.org #AdventureCats 📷 @boltandkeel

Ece Demirel Özçelik (@ece_dem)

Malesef kedi meleğimi 17:50'de solunum durmasından kaybettik. Kronik böbrek yetmezliği sonucu 1 yıla yakın çetin bir savaş oldu, çok uğraştık, çok dayandın meleğim. Rüyamda seni gördüm gece, oyun oynuyorduk sen de bana patinle vuruyordun sanki hiç hastalanmamış gibiydin ve uyanınca bugün bizi bırakacağını anladım. Berbat bir güne uyandım içim daralıyordu. Yine de savaşmak istedim seni ölüme terk etmedim. Umarım sen de bizden memnun ayrılıyorsundur tarçik.
Hayatımın en güzel yıllarında yanımda oldun, evimizin evladı oldun. Bir sevgililer gününde 14 şubat 2009'da sevgilim oldun benim minik kedi meleğim oldun sırtındaki iki beyaz kanat gibi tüylerle. Ağlarken, dizi izlerken, ders çalışırken benimleydin. Hala idrak edemiyorum yok olduğunu seni o poşetin içinde teslim almama rağmen. Daha senin Nil ile yan yana fotoğraflarını çekecektim, oyunlar oynayacaktı senle. Çok diyeceklerim var ama başka hiçbir şey söyleyemiyorum. Sadece seni çok seviyorum Tarçın Demirel.
#cat #cats #TagsForLikes #catsagram #catstagram #instagood #kitten #kitty #kittens #pet #pets #animal #animals #petstagram #petsagram #photooftheday #catsofinstagram #ilovemycat #instagramcats #nature #catoftheday #lovecats #furry #sleeping #lovekittens #adorable #catlover #instacat

Floppycats.com - Ragdoll World (@thefloppycats)

TGIF! Post a photo of your kitty and tag us!
More...