4K Yalıtım (@4kyalitim)

Isınma masraflarınızı en aza indirmenin tek yolu yönetmeliklere uygun kaliteli ısı yalıtımıdır. %10 Kış İndirimi ve peşin fiyatına taksit imkanı ile bir kez yalıtım yaptırın, ömür boyu rahat edin !
Yapıların görsel mimarı..
www.4kyalitim.com

4K YALITIM Cephe Kaplama ve Söve Sistemleri Ürünleri;
☀️Sıcağa karşı korur
❄️Soğuğa karşı korur
🔥B1 Sınıfı Alev Yürümez
♻️Geri Dönüşümlü Malzeme
🏞️️Çevre Dostudur

Bayilik, fiyatlar, modeller, sipariş ve detaylı bilgi için mesaj atabilir veya aşağıdaki yöntemlerden biri ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon:0 (358) 231 10 32 Faks:0 (358) 231 11 32 Mail:iletisim@4kyalitim.com
Adres:Aşağı Mah. Amasya Cad. No:22 Ziyaret Kasabası Merkez/AMASYA

#4KYalıtım #ısıyalıtımı #cephekaplama #inşaat #değişim #binayenileme #Sipariş #işçilik #tasarım #mimari #boya #söve #kalite #amasya #Türkiye #dışmekan #içmekan #EPS #design #architecture #buildings #world #işçilik #üretim #fabrika #dönüşüm #dizayn #kışindirimi #fırsat #mantolama #jumbs

Metot Construction (@metotconstruction.insaat)

48 bin m2 arsa alanı üzerine inşa edilen Bahçeşehir Atmaca projesinde 305 adet daire ve villa bulunuyor. Blokların en üst katında seyir teraslarında gölet manzarası da bulunmaktadır .
There are 305 apartments and villas in Bahcesehir Atmaca project which is built on a plot area of ​​48 thousand square meters. On the top floor of the blocks there are pond views on the viewing terraces.

#Civil #Engineer #Engineering #Insaat #Muhendis #Mimari #Yapı #Mühendislik #İnşaat #Beton #Çelik #Kolon #Kiris #Döşeme #İnşaat #Steel #Structural #Beam #Section #Concrete #Cement #Bar #Column #Beam #Floor #istanbul #atmaca #bahçeşehir
#metotconstruction
@metotconstruction.insaat
@atmacagayrimenkul
More...