Robin Zea (@robinzea)

When the sun is shining... And you’re the only one who can see that. ☀️ #happythoughts

♡ M.🥀 (@reflections.of.self)

FEELS. Omw 💫☺️
🎧 Daniel Caesar Best Part💞
#morninglove #motivation

Tetiana (@cozy.pages)

It's all about being happy right this moment, isn't it? 💕
.
Безмежно люблю ранковий час і насолоджуюсь успадкованим від мами "режимом жайворонка". Пам'ятаю зимові сімейні вечори за переглядом ТСН о 19:00. Мамина присутність була, звичайно, формальною, бо ще до початку новин вона солодко спала 😄 Та і я не надто її перевершувала, бо ніколи не могла додивитись до кінця. .
З того часу, насправді, мало що змінилось. Після 21 години, мене починає стрімко хилити в сон. Я, звичайно, намагалась з тим боротися, втім, не скажу, що успішно.
.
А цього тижня вирішила влаштувати собі експеримент. Виставила будильник на сьому, аби заспокоїти себе, що навіть якщо внутрішній годинник дасть збій, я скрізь встигатиму і просто лягала спати тоді, коли мені хочеться. Відповідно, прокидалась я теж тоді, коли організм відчував що "вже час" без жодних зусиль і прохань "ще 5 хвилин". .
Так от, йдучи спати годині в 21-21:30, саме тоді, коли мені дійсно хочеться, я легко прокидаюся без будильника в 5 ранку чи навіть трохи раніше.
.
І я обожнюю цей час для створення моїх ідеальних ранків. Без поспіху. Я маю час на книгу, йогу, повноцінний сніданок і навіть навчання. Нічого більше виправляти не хочеться. Єдине, слід було раніше прийняти особливості власних біоритмів, аби раціональніше використовувати час своєї найбільшої продуктивності.
.
.
.
.
.
.
.
.
#goodmorning #goodmorningworld #sundaymorning #morninglove #bookstagram #booksofinstagram #instabook #morningbook #reading #morningreading #bookblog #книжковийблог #книголюб #ukrainianblog #доброгоранкукраїно #ранокдобрий

•Ioana Puiu• (@ioana.pui)

🌸L a z y S u n d a y M o r n i n g🌸
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
#sundaymood #sunnyday #home #thereisnoplacelikehome #morninglove #monochromeblog #blogger
More...