Laco (@gl22xx)

...ešte naposledy v náručí ťa privítam. Tak ma zohrej svetlom slnečným skôr kým zima zavíta. Do jari budem v snehu ukrytá.

Travel Alone🌎35/196 countries🌈 (@annakoprivova)

Fotka je z přístavu města Stone Town (UNESCO). Je to hlavní centrum Zanzibaru, mimochodem narodil se tu Freddie Mercury! This photo is from old port in Zanzibar’s capital Stone Town (UNESCO member). By the way Freddie Mercury was born here.
#sea #adventure #architecture #archilovers #unesco #history #beach #passionpassport #nas_svet #travelblog #dnescestujem #igerscz #boat #exploring #traveling #travelingtheworld #your_world_live #fotimemobilem #wanderlust #sun #traveling #exploring #zachytenenaiphone #iphonephoto #iphoneonly #oldphoto #vsco #mojecestovanie #cestujsvetom #me

Dresender (@dresender)

Na našem e-shopu najdete spoustu náramků vyrobených zcela z přírodních materiálů. 📿
Do každého z nich však nabízíme přidání komponentů dle vašeho přání. 😊
Na fotografii vidíte náramek z fluoritu s přidaným srdíčkem na přání zákaznice. 🎁
#Dresender
#MadeInCzech #fluorit #dnesnosim #angel #autumn #outfit #everyday #focus #synergy #suitup #fashion #meditation #nature #handmadejewel #podzim #czechboy #czechgirl #czech_vibes #czech_insta #nas_svet #czechnature #madeinczechrepublic #zachycenenaiphone

Tom Briza 🇨🇿 (@midori_na_cestach)

Takayama//Lumix g85//12-60mm
🇨🇿
V Takayamě je spousta turistů a přesto všechno umlkne před 6tou. Kdybych nefotil, asi bych venku taky nemrznul, ale takhle jsem měl klid experimentovat s dlouhou expozicí.
More...