Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

Kiedy ktoś mówi, że nie tęskni za #Ekstraklasa 😤

Panrunner Bieganie Przygodowe (@panrunner_bieganie_przygodowe)

Od zawsze! ...czyli PIERWSZY KILOMETR do Du^^py! Taki tylko jeden kilometr, to niby TYLKO duperela.... a złamać może po całości!

Tak, przyznam się, że od kiedy biegam, to zawsze mój pierwszy kilometr jest najcięższy ze wszystkich jakie mam do zrobienia ;) NIE DLA CIAŁA, ale dla głowy ;) To jest ten pierwszy krok... zimno, po co, itd.
Z drugiej strony wiem, że jak przeskoczę przez ten PIERWSZY, to dalej mogę już tylko biec i biec i biec ;) Dlatego rozumiem jak często trudno jest nam wyjść w ten pierwszy kilometr. Mimo zbieganych TYSIĘCY mega dobrych kilometrów, czasem ten pierwszy jeden kilometr, może zadecydować o porażce tysiącach kolejnych. Znam wielu, którzy zostawili bieganie na dobre.
Każdy z ex-biegaczy ma swoje powody dla których zostawia bieganie... Często jak słucham powodów dla których rezygnujemy z biegania, to aż włos się JEŻY!

Błachostki, duperele, nieistotne błędy... Dlatego warto zwracać uwagę na swoje słabe punkty. Przyglądać się im i STARAĆ się je zmienić lub chociaż polubić.
Każdy ma swój słaby punkt.
Warto wiedzieć, CO TO JEST.
Z moim PIERWSZYM kilometrem biegam od lat... i? Polubiłem go ;) Wpisany jest w mój biegowy scenariusz.
Nie piszę tu o dniach, kiedy człowiek może wybiec w kapciach z domu i lecieć jak szalony przez wiele wiele kilometrów ;) Piszę o biegowej rutynie i jej słabostkach.
Widzę „problem” i dlatego łatwiej mi się biega. Nie zrzucam winy na brak motywacji, siły itp. ZNAM CIĘ! To mój PIERWSZY kilometr. To ON tak bardzo nie chce ;) Każdy kolejny km, to już CZYSTA przyjemność ;) Warto wiedzieć, KTO stoi za NIE ;) Też macie swoich SŁABYCH kompanów, co regularnie podszeptują... „Ale po co?!?” Trzymajcie się tam mocno! Jest zima i nie każdy ma ochotę na kilometry. Z doświadczenia wiem, że są to najbardziej wdzięczne kilometry w roku... Zimno, wietrznie, mokro, ciemno itd.
TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ TWARDZIELEM, by właśnie teraz wyskakiwać w kilometry. Hmmm...? Właśnie to robimy ;) Najlepszego!

Panrunner&PierwszyKilometr😈

Foto - Mariusz Łabędzki & Panrunner
#biegam #wbiegu #asicsfrontrunnerpolska #biegambolubie #runnersworldpolska #polskabiega #virtualrunerclub #panrunner #nastadionie @stargardjasieniescigam #takieżycie #run❤️

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

1⃣7⃣ - tyle razy schodził z boiska przed końcem meczu Rafał Boguski z @wislakrakowsa i tyle dni zostało do końca zimowej przerwy w rozgrywkach ⏳

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

⬆️⬇️
@pogonszczecinsa ma 4 punkty straty do pierwszego bezpiecznego miejsca w tabeli. Odrobią? 🤔

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

🗯️⚽️🗨️
Wczoraj na lotnisku, w marcu na boisku! Kto będzie górą w 27. kolejce?

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

⚽️ ⚽️ ⚽️
Która ekstraklasowa piłka od @adidas podoba Wam się najbardziej? 🤔

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

1⃣8⃣ - tyle lat miał najmłodszy strzelec tego sezonu w LOTTO #Ekstraklasa - Sebastian Szymański i tyle dni zostało do końca zimowej przerwy w rozgrywkach ⏳

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

👴⚽️
Mieliście kiedyś przyjemność pójść z dziadkiem na mecz? 🏟️#DzieńDziadka

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

Z Babcią #NaStadionie? Czemu nie! Wszystkiego najlepszego dla Babć w #DzieńBabci!

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

Jak on to obronił?! 😱
TOP5 parad bramkarzy z 2017 roku znajdziecie w naszych #stories 🆙

Ekstraklasa S.A. (@ekstraklasa_official)

2⃣1⃣ - tyle kolejek rozegraliśmy w pierwszej części sezonu 2017/18 (liderem @legiawarszawa) i tyle dni zostało do końca zimowej przerwy w rozgrywkach ⏳
More...