sveto (@swisto)

Uz ked sa plienka rozklada 250rokov#co dodat priatelia#natúre#

Eva Jonisová 🌿 (@evajonisova)

Je začiatok septembra.

Dnes sme mali v škole zápis - zápis do posledného ročníka na vysokej škole. Asi budem trošku sentimentálna. Nemám rada, keď sa ma ľudia pýtajú, čo budem robiť po škole. Neviem. Teraz som tu, som zdravá a šťastná, okrem školy mám brigádu (ktorá síce nespĺňa parametre brigády snov, ale stále lepšie ako nič). Mám okolo seba milovaných a milujúcich ľudí. Mám foťák, pomocou ktorého si vytváram mozaiku môjho sveta. Mám gitaru, ktorou si (i keď stále menej a menej) tvorím hudbu môjho sveta.

Neviem, kde budem o rok a čo tam budem robiť. Ale teraz som tu, a vďaka tomu všetkému vyššie napísanému mi je dobre. Aj preto mi je dobre, že sa vonku začína jeseň. Listy sa sfarbujú dočervena a dožlta, východy slnka začínajú byť sprevádzané hmlou, počasie je melancholické. Ako ja.

Vítam ťa, Jeseň, kamarátka moja. 💚

#tatry360 #tatrymountains #slovenskehory #tatry #cestujemczsk #slovakiamountains #fog #sLOVEnsko #dnescestujem #slovakia #nature #natúre #turistikanaslovensku #beautifulslovakia #praveslovenske #takeslovenske #slovakia #hightatras #gingerhair #girlwithhat
More...