CF Modern NYC (@cfmodern)

This entry by @gideonmendelson is the epitome of chic. Our Formation bench in natural walnut is prominently featured in this stunning yet practical entryway. Add a CF MODERN bench to your next project!

Shelly Miller Leer (@upholstery_club)

For all of us who are obsessed with fabric manipulation! I'd love to be hanging today at @decorex_international. Check out the work of @annekyyroquinndesign Yowsa!! -
-
-
#upholstery #felt #textile #sewing #ottomans #fabric #wallpanels #london #decorex2017 #letstrythis @maaike_furniture 🤓

Yeni Şafak Gazetesi (@yenisafak)

Viyana'da silinmeyen Osmanlı damgası. Avusturya’nın başkenti Viyana’da bulunan Arsenal Askeri Tarih Müzesi, 16. yüzyıldan itibaren farklı dönem ve savaşlara ait, aralarında Osmanlı'nın savaş araç gereçlerinin de olduğu yaklaşık 1,5 milyon sanat eserine ev sahipliği yapıyor. Müze, başta 2. Viyanakuşatmasından kalan Osmanlı silah ve askeri mühimmatı olmak üzere, daha sonraki dönemlerde Habsburg hanedanlığı ve Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşen birçok savaştan elde edilen 100’ün üzerinde kılıç, hançer, ok ve sancak gibi savaş araç ve gereçlerini de bünyesinde barındırıyor. Fotoğrafta 2. Viyana kuşatmasından kalma bir namazlık görünüyor.

#yenişafak #türkiye #turkey #viyana #wien #ottoman #osmanlı #ottomans
More...