Ala (@ggabryyelle)

W poniedziałek dodałam tu swoje zdjęcie i wydawać by sie mogło, że wszytko jest okey, a zdjęcie nie wzbudziło żadnej sensacji.
Błąd ✖️
O ile w komentarzach nie było żadnych nie przychylnych uwaga, tak w wiadomościach już tak. "Taki biceps u dziewczyny? Ala tracisz kobiecość." Ja się pytam -jaki biceps? Dużo mi brakuję, do tego abym mogła sie pochwalić czymś konkretnym, ale każdy od czegoś zaczynał.
Usłyszałam też, aby z tym skończyć, bo później będę żałowała. Czy aby na pewno? Wiele osób wypowiadających sie na ten temat nie wie jak ciężko jest zbudować kobiecie mięśnie -to, że dźwigam ciężary, nie oznacza, że zaraz zamienię sie w kulturystę. Dlaczego mam rezygnować ze swojej pasji i marzeń? Bo innym się to nie podoba? Ludziom nigdy nie dogodzisz... Nauczyłam sie, że to jest MOJE życie i przeżyje je tak jak JA tego chce.
Pamiętaj, że tylko Ty decydujesz o swoim życiu -nie bój się popełniać błędów, nie bój się odciąć od osób, które ciągną cie w dół zamiast w górę, nie bój sie spełniać marzeń -życie masz tylko jedno.
#goodmorning #good #morning #hello #breakfast #omlet #banana #eatclean #cooking #healthyfood #healthy #dreams #bodybuilding #healthylifestyle #fit #walczoswoje #foodgram #polishinsta #photoinsta #instagirl

Татьяна (@tiana_d13)

Доброе утричко... подарите мне, пожалуйста, портативную батарею или придумайте одежду с подогревом... замерзла😣 #Kiev #kyivgram #kyivlove #photoinsta #photoukraine #welove_ua #kyivtown #kyivtoday #live_ukraine
More...