Nessy (@chillnessy)

Nowy produkt do pielęgnacji dłoni w postaci nasączonych rękawiczek Lc+ od @coloriscosmetics już u mnie. Dodatkowo znalazła się też truskawkowa Julka pomocna w ochronie ust😊. Dziś będzie dniem dla dłoni 😊💕 #lc+ #pielegnacja #dlonie #nawilzenie #nowekosmetyki #testuj #domowyzabieg #rekawiczki #testkosmetykow #coloriscosmetics #handscare #pieknedlonie #skora

⠀⠀⠀⠀🔝Salon💎Cristelle💎Wroclaw (@cristelle_beauty_room)

paznokietki zaraz po zrobieniu zawsze wyglądają cudnie. a jak wyglądają twoje paznokcie po miesiącu? przed uzupełnieniem? czy cały czas między uzupełnieniami wyglądają schludnie i elegancko, błyszczą się i cieszą oko?
manicure żelowy wykonywany w Cristelle zawsze wygląda zjawiskowo i chwilę po zrobieniu i zaraz przed uzupełnieniem (tylko nieco z oddali gdy nie widać odrostu 😂)
#paznokciezelowe #manicurehybrydowywroclaw #zele #pieknedlonie #rednails #wroclaw #salonkosmetyczny

@blonchers (@nailsbyblonchers)

Mój idealny zestaw na dzisiaj! Nareszcie jest czas żeby dłużej posiedzieć nad paznokciami 😊
1. Cążki do skórek marki Donegal - klasyczny kształt i podwójna sprężyna pozwalają na łatwą i przyjemną pielęgnację, wykonane z dobrej jakości materiału co świadczy o tym, że mam już je w swoim zestawie od dłuższego czasu i nadal sprawują się świetnie. Kosztowały coś około 15 zł w zwykłej drogerii.
2. Ekspresowy żel do usuwania skórek firmy Cztery Pory Roku. Zdecydowałam się na ten produkt po długim namyśle i wielu recenzjach. Aplikacja żelu jest prosta i przyjemna, a po 60 sekundach skórki mięciutkie i z łatwością je się odsuwa lub wycina. Można zakupić w Rossmannie za jedynie 10,49 zł.
3. Odżywka do pazokci od Wibo, 9 w 1. Zawiera mnóstwo składników, które pozytywnie wpływają na płytkę paznokcia. Przed rozpoczęciem mojej przygody z hybrydami to właśnie ta marka była najbliższa mojemu sercu, dlatego w codzienej pielęgnacji pazokci zostaję wierna temu produktowi. Do nabycia również w Rossmannie - cena w granicach 7-8 zł.
#manicure #pielęgnacja #pieknedlonie #wibo #odzywkadopaznokci #donegal #czteryporyroku #kosmetyki #cosmetics #nails #nailsaddicted #nailslover #instanails #nailsgram
More...