Organik Yasam (@dogalguzellik_sirlari)

Diyet yaparak kilo vermeyi hedefleyen kişiler için Figuactive Protein Drink kas sistemini desteklemeye yardımcı olur. Figuactive Protein İçeceği 5 farklı kaynaktan gelen protein karışımını içerir ve diyet sırasında bile kıymetli kas kütlesini korur.

Figuactive Protein Drink içeriğindeki kıymetli proteinler ve diğer besin maddeleri kas sisteminin gelişimini destekler. Bu ürünün kullanılması bir yandan kas sisteminin gelişimine katkıda bulunurken yağ yakımını hızlandırır. İçeriğindeki magnezyum ve B6 vitamini sayesinde benzersiz Figuactive Protein Drink protein değerlerinize katkı sağlar.

Figuactive Protein Drink ayrıca spor yaparken kaslara destek niteliğinde takviye sağlar. Kötü değerler gösteren, protein ihtiyacı artmış yaşlı kişiler için gıda takviyesi olarak kullanılması önerilir.

Figuactive Protein Drink Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır. İçeriğindeki proteinler kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Bu proteinler kas kütlesinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum normal protein sentezine ve kas fonksiyonlarının sürdürülmesine katkı sağlar.
B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasını destekler.

Figuactive Protein Drink’in özellikleri – 5 yüksek kaliteli kaynaktan ek protein sağlar
– Kasların bozulmasını engeller ve böylece uzun vadede kilonuzun korunmasına yardımcı olur
– Gece yağ yakım oranını arttırır.
– Zayıflamayı destekler

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Eser miktarda gluten ve lupin kalıntısı içerebilir. Tüketmeden önce kutuyu çalkalayın. Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin. Kesinlikle dengeli ve zengin içerikli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.#saglık#health #diet#saglıklıyasam #protein

Benden Duymuş Olma Denizli (@bendenduymusolmadenizli)

Acayip spora başlayasım geldi.
Çok fena hem de.
👆🏻 izler misiniz? Nasıl gelmesin ki, di mi ama :)
Personel training tanımını baştan yazıyoruz diyorlar. Özel antrenman programları sanki beni çağırıyor falan. .
.
👉🏼 @istanbulfitnessa20
Ege’nin en büyük kapsamlı,
En uzun süre açık, en büyük spor Salonu.
Tenis kortu, basketbol sahası, 2 tane kapalı yüzme havuzu, 120 metrekare crossfit alanı,
Pilates, zumba, spinning, reformer Stüdyosu hepsi bi ara da olup da küçük olması mümkün mü zaten, değil mi? Tam 4000 metrekare!
.
.
Bize düşen de; sağlıklı beslenmek, sıkı çalışmak ve mutlu yaşamaktan başka birşey değil. İyi güzel de, çok uzak yaaa deme! Hiç engellere takılma bence. .
.
.
@istanbulfitnessa20
Sinpaş Aquamall AVM’de
İzmir Asfaltı’nda
📲 0538 440 6979 📞 0850 811 7660
.
.
.
Benden Duymuş Olma Denizli,
Laf Aramızda .
.
.
#denizli @istanbulfitnessa20 #aquamall @aquamallavm #spor #training #fitness #saglıklıyasam #healthylife #denizliblog #instablogger #bendenduymusolmadenizli

Funny Jumps Zıplayan Ayakkabı (@funnyjumpsclub)

Hafta sonu koşularımıza bu pazar Caddebostan Sahili'nde devam ediyoruz!

Güne enerjik ve eğlence dolu başlamak isteyen, Funny Jumps'ını veya spor ayakkabısını alan herkesi bekliyoruz.
Pilates TV organizasyonunda gerçekleşecek etkinlikte 21 Way Pilates eğitmenleri ile sporun en eğlenceli haline hazır olun!

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin; 0530 558 11 54
www.funnyjumps.com.tr
📞 0850 532 6 532 ( 07:00 - 17:00 arası)
whatsapp: 0530 372 65 28
#funnyjumps #zıplayanayakkabı #funnyjumper #caddesbostan #sahil #etkinlik #21waypilates #pilatestv #funnyjumpssokakta #hareketegec #saglık #spor #aktivite #zıpla #formdakal #jumping #healthylife #enjoyday #sporuneğlencelihali #saglıklıyasam #koşu #haftasonu #gym #fitness

Dyt.Sezgül Şahin (@dyt.sezgulsahin)

Hindistan kanser vakalarının en az görüldüğü ülke. Köri'nin anavatanı. Safran, zerdeçal gibi köri de altın bir toz 💛
İçeriğindeki yüksek antioksidanlarla bağışıklığı güçlendirir. 📣 Her türlü ama özellikle
Prostat kanserine karşı koruyucu etkilerini araştıran olumlu çalışmalar var 💛
Antiinflamatuar etkisini içeriğindeki curcumin maddesinden alır. 📣 ( Bu madde zerdecalda da var) Eklem ağrılarını azaltır 💛 metabolizmayı hızlandırır, her baharat gibi.📣
Lakin google a köri yazdığınızda karşınıza yağlı unlu kremalı bir sos tarifi çıkacaktır 🙈☝️
Yemeklerimize, karabiber gibi ekleyerek tuketebiliriz 😊
#diyet #diyetisyen #diyettarifler #dytsezgülşahin #dytsezgülşahintarifleri #kayseri #kayseridiyet #kayseridiyetisyen #onlinediyet #onlinediyetisyen #kiloverme #kilovermek #zayiflama #kilovermekiçin #saglıklıyasam #eatclean #temizbeslenme #temizbeslen #detoks sağlıklıbeslenme #healtyrecipes #healtylife #changeyourbody #loseweight #nutrition #healtyfood#foodart #diyetgünlüğü #diyetkardeşliği
More...