Swizzling.On.The.Dance.Floor. (@swizzling.on.the.dance.floor)

Just grab my hand and don't ever drop it. My love...
~°~°~°~°~°~°~°
This song is so different compared to her other songs,it's different in a really good way💕
<><><><><><><><><<><><><><>< #taylor #alison #swift #taylorswift #swiftie #1989 #1989worldtour #fearless #red #speaknow #taylorswift #taylorswiftfan #taylorswiftnow #tswift #swifties #taylorswift1989 #1989worldtour #taylorswifttour #tayloralisonswift #tay #taytay #taytayswift #music #lyrics

selena gomez tr (@missyouselena)

Selena, West Hollywood California'da bir salondan ayrılırken görüntülendi.
#selenagomez

evita™️ | 15 y/o | dutch (@fxngirhl)

Turn ya brightness all the way up!!!·
·
I'm really sorry if this scared anyone and I'm sorry its quite dark it was less dark on my mac, but anyways i was intentionally planning on making this longer and creepier but I got so scared because I made this at like 12 am and the music freaked me out which ended up leading to me watching the mv of happy and leaving the video edit be. Hope ya like it though·
·
Q: do you like watching horror movies?
A: HELL NO·
·
#taylorswift #troyesivan #selenagomez #arianagrande #justinbieber #lanadelray #tøp #melaniemartinez #connorfranta #youtube #celebrity #l4l #f4f #r4r #edit #taylor #swift #video #edit #videoedit #taylorswiftvideoedit #taylorvideoedit #swiftvideoedit #swiftvideo #taylorvideo #tayloredit #swiftedit #taylorswiftedit #taylorswiftvideo

Swizzling.On.The.Dance.Floor. (@swizzling.on.the.dance.floor)

And I'm like... "I just... I mean this is exhausting, you know, like,
We are never getting back together. Like, ever!"
Taylor Swift - We Are Never Getting Back Together
<><><><><><><><><<><><><><>< #taylor #alison #swift #taylorswift #swiftie #1989 #1989worldtour #fearless #red #speaknow #taylorswift #taylorswiftfan #taylorswiftnow #tswift #swifties #taylorswift1989 #1989worldtour #taylorswifttour #tayloralisonswift #tay #taytay #taytayswift #music #lyrics

Aydın Dağ İnciri (@aydin_dag_inciri)

Ceviz ve İncir Karışımı: İncirin Faydaları

Uzmanlar, incirin bol vitamin ihtiva ettiğini, enerji vermesinin yanında, çocukların gelişiminde anne sütü kadar faydalı olduğunu ve kolesterolü düzenlediğini bildirdi.
Enerji deposu olduğu için açlık hissettirmeyen ve yiyenleri tok tutan incirin faydaları bu kadarla da bitmiyor!
CEVİZLE İNCİRİN KARIŞIMI
İncir cevizle birlikte yenildiğinde hem vücudunu zehirlerden korur, hem de bronşite iyi gelerek öksürüğü keser.. Nezle için de faydalıdır.

SÜTLE İNCİR YENİRSE
İnciri sütle ya da sirkeyle eğer oda olmazsa yalnızca zeytinyağına batırıp yiyerek basur şikayetinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Sesiniz kısıldığında hemen bir inciri bir su bardağı kadar sütün içine koyup bir cezvede kaynatın. Ilık ılık bu şurubu için çok faydasını göreceksiniz.
MUCİZEVİ FAYDALARI VAR
Ama en önemlisi müthiş bir enerji deposu olmasıdır… Özellikle de cevizle birlikte tüketildiğinde vücudun dinamosu olur.
İncir, kan şekerini düzenliyor, hazmı kolaylaştırıyor, enerji veriyor. Pek çok vitamini bünyesinde barındırıyor. Çocukların gelişiminde anne sütü kadar faydalıdır. Her gün bir adet incir tüketilmesi, kolesterolü de düzenliyor.
Yaş incir kurutulduğunda bünyesindeki #kalsiyum 4.6 kat artar. Bu sayede de müthiş bir #enerji deposuna dönüşür. Kurutulmuş incir çok değerli olup, iyi bir #besin kaynağıdır. Balgam söktürücü, yumuşatıcı olarak kullanılır.
Kuru incir, içerdiği #protein miktarı yönünden fakir, sentezinde kullanılan aminoasit çeşidi açısından zengindir, bu nedenle hücre gelişimini destekler.
Ayrıca kuru incir, boğaz ağrısı #bronşit ve öksürüğe de faydalıdır.
Kış aylarında vücudun direncini arttırır, pek çok sağlık sorununa karşı #güç ve dayanıklılık kazandırır.

BAĞIRSAKLAR İÇİN FAYDALARI:
İncir bağırsaklardan toksik maddelerin temizlenmesi ve kandaki kollestrol seviyesinin düşürülmesi için faydalıdır. Bağırsak iltihabı olanların çok #incir yemesi gerekir.
İncirin bünyesinde şeker, albüminli maddeler, organik asitler, pektin, provitamin, A, B1, B2, C vitaminleri, magnezyum, kükürt, fosfor ve unlu maddeler bulunur.

K.Y(ヨウイチロウ) (@youichiro7)

軽く洗車した(*`ω´)b
#SWIFT RS

Nanang_Ahmad (@nanang_inst_)

Open order
#scross
#wagonR
#ertiga
#swift
#pickup

More info : 081225418513
More...