ХАРКІВ ● ХАРЬКОВ ● UKRAINE (@kharkivdays)

🌆 Харьков
📷 Фото @m.marinych
👍 Благодарим Вас за прекрасную фотографию @m.marinych
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🌇 Модное сообщество Харькова
📌 Сфотографируйте Наш Любимый Харьков
📝 Используйте тег #KharkivDays
📷 Опубликуем Лучшее!
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#Kharkivdays #Kharkov #Ua #Europe #kharkovcity #архитектура #street #львов #citylife #kharkiv_online #харьковский #город #kharkovblog #vscoedit #ukrainian_insta #kharkovgram #kharkovblog #kharkovinsta

Kristina_Bortnuk (@kristinka_bortnuk)

Привіт. Як вам погода?
|
Мені так подобається! Доречі кому подобається більше холодніша погода, а кому тепліша?
|
Мені тепліша. Я порівнюю себе з котом. Я як і кіт люблю тепло. Люблю спати під теплою ковдрою у спеку. Люблю ніжитись на сонці, і не люблю холод. Не люблю слякоть, хоч і обожнюю дощ.
|
Мені дуже важко вгодити з погодою. Мені потрібна золота середина. Адже у мене від погоди міняється настрій. Саме від погоди плани міняються. Забавна та дівчина погода. Така важлива і така примхлива. А хто бачив цей сильний дощ із градом. Такий як ураган. Я була шокована. Але не розгубилася і першим ділом зняла відео. А за хвилину бігала і просила малого Сергійка забігти назад у будівлю декілька раз. Такий сильний вітер був, що я думала що того Сергія знесе.
Ось яка буває та погода. То сонячна, гаряча хоч би вітерець подув, а то як за хвилину здійметься не зупиниш. Але зараз у нас пречудова погода.
Всім гарної погоди!
|0⃣0⃣:0⃣0⃣
Комусь надобраніч, а комусь доброго ранку чи дня

(@charming_csgo.code)

На цих вихідних вдалось поєднати приємне з корисним👌🏼
Сьогодні гуляли і шопились, до речі хороші знижки!) вчора відвідали курси для вагітних👼🏼😌
Сподобалось, але відчуття неоднозначні. Поясню чому. Звідки я беру основну інформацію про вагітність, пологи і материнство? З книжок, сайтів різних організацій, з груп в фейсбуці. І коли в мене з приводу моменту перерізання пуповини, уколів окситоцину чи періодичності грудного вигодовування (наприклад) вже склалась своя думка, як і коли це потрібно, а тут слухаю акушера-гінеколога, який говорить абсолютно протилежне - виникає якийсь дисонанс в голові🤔
І реально зараз наступив момент, коли потрібно оприділятись - дотримуватись позиції консультанта по грудному вигодовуванню, або доули, піти за популярністю чи покластися на знання і практику лікаря.
Основний плюс в тому, що на ці курси ми ходили двоє, в перервах разом обговорювали теми, які викладались і я слухала, що по кожному питанню думає Міша - це реально допомогло навести якийсь порядок в голові.
Для себе зробила висновок про те, що позиція лікарів дійсно базується на знаннях підкріплених досвідом, тому схиляюсь довіряти їй. І я розумію, як це чудово, читати пости інстамам-блогерів про природність, але коли під час родів виникає якийсь форс-мажор, думаю, будь-хто піде на кесарський розтин, аби не нашкодити собі і головне - дитинці. Потрібно бути налаштованою на різні варіанти.
Основні теми, які обговорювались: етапи родового процесу (картинки ви бачили в сторіз😳), партнерські пологи, епідуральна анестезія, грудне вигодовування, догляд за дитинкою. Курси організовував Інститут Клітинної терапії, хороша атмосфера, приємний колектив і навіть маленькі подаруночки🎁
На цьому зупинятись не будемо, є ще час, плануємо відвідати ще щось подібне😉 Потрібна річ, додає трохи ясності в голові.
Що ви думаєте про інформацію щодо вагітності? Кому довіряти?⁉️ #benkofamily#instamama#instapregnant#familyday#pregnancyblog#like#tagstagramers#followme#інстамама#скоромама#30weeks#31weeks#інставагітність#30тижнів#31тиждень#вагітність#блогукраїнською#ukraine_blog#ukrainian_insta#vscoukraine
More...