Alberta Craft Council (@albertacraftcouncil)

To gift a pysanka is to give a symbolic gift of life, which is why the egg remains whole. The colour palettes of yellow, red, green, brown, and black are based on the traditional natural dyes available many years ago.

The pysanky you will find in our galleries are created by Christina Koscielnuk of Red Water AB. Ask us to see one up close next time you are in!
.
.
#albertacraftcouncil #pysanky #pysanka #ukrainiantraditions #vegreville #familygift #detailshots #yegarts #yycarts

Arkan Dance Company (@uad_sds_adc)

Our paska fundraiser has started. If you would like to purchase a handmade paska and support Arkan please contact us by Friday March 23! #paska #fundraiser #toronto #torontolife #ukrainian #ukrainiantraditions #uad31years

ZV’YAZANI handmade rugs (@zvyazani)

Як Ассоль чекала на принца, який забере її на кораблі з червоними вітрилами, так і ми чекали на цих красунь в помаранчевих купальниках. І нарешті вони припливли до нас! Зустрічайте новий килим #Zvyazani.
.
Assol was waiting for her prince on ship with scarlet sail as well as we were waiting for these pretty ladies in orange swimsuits. And they have swum to us finally! Meet the new #Zvyazani rug.

ZV’YAZANI handmade rugs (@zvyazani)

Про східні килими знає весь в світ, в той час як українське ткацьке ремесло знаходиться ледь не на межі вимирання. Відтепер все буде інакше, адже є #Zvyazani.
.
Oriental carpets are known all over the world while Ukrainian weaving is said to be in danger of dying out. But as of today, everything's going to change with #Zvyazani.

E. Plumb (@goodharvestpysanka)

It’s snowing outside, but this bowl of eggs and I are not giving up hope that spring is near. 🌿🌱

Пісні, народжені в АТО (@pisniato)

Ми звикли бачити її в красивій сукні на концертних сценах фестивалю "Пісні, народжені в АТО". Вона обличчя і голос нашого фестивалю. Але, в такому одязі, як зараз на фото, її бачать в основному воїни на передку і соратники волонтери.
А 9 червня Курочкіна Юлія знову вийде на сцену в чудовій сукні і оголосить про відкриття третього всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО". #піснінародженівато #пісніато #ато #українапонадусе #дівчатаато #дівчата #українськідівчата #military #soldier #ukrainian #ukrainiangirl #warinukraine #ukrainiansongs #happy #ukraine🇺🇦 #ukrainiantraditions #dnipro #dnepr #spring #dog #art #artist #musically #host #nativeland #ukrainianart #photographer #photography #blondie #europe

Пісні, народжені в АТО (@pisniato)

Лауреат нашого фестивалю проведе зустріч у Києві. Запрошено всіх бажаючих! В'ячеслав Купрієнко: "Хто я є? Крок до України."
29 березня, 16-00, Національна бібіліотека України ім. Ярослава Мудрого
Я родом з Луганщини, саме з того краю, який зміг оповити своїми щупальцями «русскій мір». На мій погляд, головним чинником, який покликав цю навалу на нашу землю, є відсутність національної самоідентифікації місцевих. Тому я хочу розповісти про свій власний шлях від совєтської ідентифікації до наповненості її українською свідомістю.
З самого, ще дошкільного, дитинства мене турбувало питання «хто я є»? Спочатку це був пошук суто особистісний: чи міг би народитися тієї ж миті у тих самих батьків – хлопчик, але інший – не «я»? А де б тоді був «я» і чи був би взагалі? Вже у дорослому віці це питання забарвилося національним кольором. Дуже серйозно хвилювало питання: чому мені, на 100% російськомовному, у якого в паспорті вказано «русскій», перебувати в Росії некомфортно, а в Україні – добре?! Питань до себе в мене дуже багато, деякі з них я озвучу на цій зустрічі. На власних віршах і піснях, що написані в різні періоди мого життя, ми спробуємо разом відслідкувати, якими граблями я набив собі лоба. Можливо, своїм битим лобом я зможу зберегти декілька інших?
Зустріч планую провести у формі розповіді. Це буде не концерт, хоча гітара буде і декілька пісень та віршів я виконаю. Але ці пісні я використовуватиму в якості лабораторних екземплярів для наших досліджень.
Отже, спробуймо дізнатися: «Хто я є»!
PS 1 Приходьте, сподіваюсь, буде цікаво.
PS 2 Розумію, що 16-00 це робоча година, але...

Lisa Gaverluk (@lisa_in_canada)

Sooooo this little gem came in the mail today. So much fun!! 😁 I am not 100% sure where I am going to wear it BUT it does help me celebrate the 42% Slavic me 💃❤️ Now maybe for some red boots??! 💫🇺🇦🤩 #floralheaddress #ukrainianheadband #ukrainiantraditions #myancestors #partofmyfamily

ZV’YAZANI handmade rugs (@zvyazani)

«Оголена краса», яку створила талановита Саша Годяєва @hello_sasha_sasha в будь-який момент готова «вдягнути» ваш інтер‘єр, щоб він засяяв новими барвами.
.
.
“Nude beauty” created by talented Sasha Godyaeva is always ready to “suit up” your interior.
More...