V y V y T r a n (@vyvytran)

I'm absolutely speechless how breathtaking Alaska is... but I'm actually laughing at @jackarhya and @handerquintero reacting Frozen as this was taken.

Amie (@amienamie)

Bank Holiday - Day 1 ✔️#yesterday 😍

M A G D A 💪🏋️ (@magda_zaborska)

Dziś się nie odzywałam bo od rana juz byliśmy u moich rodziców na wsi . Ja resetowalam się przed powrotem we wtorek do pracy a Misio szalał na trawie a później placu zabaw. Jak ten czas minął, nawet nie wiem kiedy a tu już do pracy trzeba wracać. Przez kolejne dwa dni ładuje baterie do końca i czas stawić temu wszystkiemu czoła.
Dziś 2 dzień bez treningu, a ja czuję się wręcz beznadziejnie. Jutro rano lecę pobiegać bo oszaleje. Juz ostatnio mam świra na punkcie samej siebie i swojego wyglądu. To jeszcze nie to co bym chciała. Wiem, że jeszcze masa pracy przede mną ale podolam temu tak jak zrobiłam to wcześniej.
Dajcie kopa motywującego proszę! Przyda się! !
DOBREJ NOCY 🌘

#goodnight #people #polishgirl #polishmummy #instagirl #instamummy #activemum #activelife #fitmom #fitlife #fit_mama #vsco #vscocam #photoday #yesterday #smile #tiredday #time #to #sleep #out #fitnessmotivation #fitness #fitnessgirl #fitit #motivation #followme #follow #momandson 😩😴

(@basicc.madison)

When you know you truly failed in life and just don't give a fuck.
#fatty #snowcones #yesterday

Yareli Pacheco (@yarelithequeen2)

So bored... #yesterday 😂
👻: yareli_pacheco1
More...