ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news) [similar]

🖲️صفحه خبری تصویری استقلال ‌

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


علی حمودی : از استقلال طلبکارم اما شکایت نمی‌کنم

۴ سال است از استقلال رفته ام و شکایت هم نکرده ام. نامه داده ام؛ اما کسی به من زنگ نزده است. هنوز حکم من صادر نشده است و دوست دارم موضوع را حل کنیم تا کار به شکایت نکشد.

چون تیم سابقم است، شکایت نمی کنم؛ ولی دوست دارم مدیران مردانگی کنند و با ما به توافق برسند. نمی دانم چرا بعضی از مدیران دوست دارند کار را عشایری حل کنند و همه چیز را ماست مالی کنند. بازیکن وقتی از شما پول می خواهد باید با او مذاکره کنید نه این که کار به afc کشیده شود و دوباره یک تیم محروم شود.

قرارداد معقول ببندید تا کار به شکایت کشیده نشود. اول فصل بگویید اینقدر داریم و اینقدر می توانیم بدهیم نه این که 2 میلیارد قرارداد ببندید و آخرش 500 میلیون بدهید. این کارها واقعا درست نیست

#Esteghlal #Tehran

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


امیرحسین صادقی : تا آخرش می‌روم!

نمی‌دانم در باشگاه استقلال چه خبر است که اینقدر راحت به آنها حکم حرفه‌ای‌گری می‌دهند، باید گفت چشم فدراسیون فوتبال روشن که استقلال چنین حکمی گرفته است! گفتم دیگر آقایان قرقی شده‌اند و چطور دارند کارشان را پیش می‌برند، خدا داند. ابتدا حکم می‌آید که این تیم‌ها حق حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند، بعد پول ما را پرداخت نمی‌کنند و یکدفعه می‌شنویم که چنین اتفاقی برایشان می‌افتد. چطور می‌شود که حق ما پرداخت نشود؛ ولی آنها اینقدر راحت به کارشان ادامه دهند. مسئولین مطمئنا باشند که من از حق خودم و خانواده‌ام به هیچ عنوان نمی‌گذرم و تا آخر این قضیه خواهم رفت.

اگر آقای فتح‌الله‌زاده در این باشگاه بود، مطمئن باشید که علاوه بر آنکه از باشگاه استقلال شکایت نمی‌کردم به باشگاه کمک می‌کردم تا از مشکلات مالی که با آن روبه‌رو است، خارج شود.  این‌ آقایان فکر می‌کنند همه چیز با این روشی که آنها در پی گرفته‌اند حل و فصل خواهد شد. اگر علی فتح‌الله‌زاده امروز مدیرعامل باشگاه استقلال بود، مطمئنا طلبم را می‌بخشیدم، چون به ایشان مثل چشمانم اعتماد دارم؛ ولی به این آقایان نه. آنها می‌دانستند چه زحماتی برای استقلال کشیدم، خون دل خوردم و بی غیرتی شنیدم؛ اما خم به ابرو نیاورده‌ام و در استقلال ماندم؛ اما برای این کارم ارزش قائل نبودند و من را نخواستند. حتی من در آن موقع 360 میلیون از طلبم را به خاطر همین موضوع بخشیدم. اما امروز چنین کاری نخواهم کرد، چون آقایان با سیاه‌بازی و بزرگ‌نمایی می‌خواهند کارشان را پیش ببرند.

همانطور که گفتم تا ته این ماجرا پیگیر مطالباتم هستم. اگر آقایان فکر می‌کنند با پرداخت نشدن طلب‌های ما می‌توانند به راحتی مجوز حرفه‌ای‌گری صادر کنند سخت در اشتباهند، چون این حقی که اول و آخر آنها باید پرداخت کنند و ما سکوت نخواهیم کرد.

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


شفر از عملکرد حسینی در بازی‌هایی که در درون دروازه استقلال به میدان رفته است حسابی راضی است و به همین دلیل به‌نظر می‌رسد قصد تغییر دروازه‌بان تیمش را ندارد.

@hosseini21

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


و استقلالی که حتی در بازی‌های دوستانه هم پنالتی می‌دهد !

امیدواریم روی این مشکل اساسی کار بشه وگرنه در ادامه لیگ قطعا باز هم به مشکل برمیخوریم

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


کمک‌های سرخابی‌ها به زلزله زدگان غرب کشور

دو هزار تخته پتو و چادر اهدایی مدیران، بازیکنان و کادر فنی تیم‌های پرسپولیس و استقلال به هموطنان زلزله زده غرب کشور

#استقلال #پرسپولیس

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


استقلال ۱ - ۱ منتخب کیش
⚽️عظیم گوگ

ترکیب استقلال ؛
مهدی رحمتی ، عظیم گوگ ، پادوانی ، آرمین سهرابیان ، خسرو حیدری ، داریوش شجاعیان ، یعقوب کریمی ، امید نورافکن ، محمد جواد محمدی ، بهنام برزای و سجاد شهباززاده

در نیمه دوم مهدی قائدی ، علی قربانی ، حسن بیت سعید و محسن کریمی وارد زمین شدند

سجاد شهباززاده در نیمه اول یک پنالتی از دست داد

گل منتخب کیش از روی ضربه پنالتی بدست آمد

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


روزنامه دولت ( ایران ورزشی ) ؛
علاقه شفر به دژاگه
سرمربی آلمانی استقلال کاپیتان تیم‌ملی را می‌خواهد

وینفرید شفر ، اشکان دژاگه را به واسطه سال ها بازی در ترکیب تیمهای آلمانی به خوبی می شناسد. این مربی با زیر و بم بازی مهاجم ملی پوش بدون تیم ایران آشنا است و بی میل نیست که در نقل و انتقالات نیم فصل دوم این بازیکن را به خدمت بگیرد. موضوع تمایل شفر به دژاگه از همین سوابق نشات می گیرد اما سرمربی آلمانی استقلال باید بداند که باشگاهش احتمالا توان پرداخت دستمزد این بازیکن را ندارد و نمی تواند او را به خدمت بگیرد. دژاگه مهاجم گرانقیمتی است که با وجود بی تیم ماندن حاضر به عقد قراردادهایی با ارقام پایین نمیشود و یکی از دلایلی که باعث شده این بازیکن بدون تیم بماند همین است. بدون شک اگر استقلال بخواهد اشکان را در اختیار بگیرد باید مبلغ قابل توجهی را تامین کند.

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


وینفرد شفر و جیری ساناک
در تمرین روز یک‌شنبه استقلال در کیش

#استقلال #کیش #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


تسنیم ؛
استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان رسید

کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه داد و در پایان این جلسه سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی مجوز گرفتند، اما حضور نفت در لیگ قهرمانان آسیا منتفی و ذوب‌آهن جایگزین این تیم شد. بدین ترتیب استقلال تیم دوم جدول لیگ بجای نفت سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان را دریافت کرد

#Esteghlal #Asia

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


ایلنا ؛
قلعه‌نویی به دنبال شهباززاده ، استقلال به دنبال تبریزی

با نزدیک شدن به نیم فصل و پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران، تیم‌های مختلف کارشان را برای مذاکره و جذب بازیکنان مورد نظر شروع کرده‌اند و هر روز از گوشه و کنار اخبار مختلفی در مورد علاقه تیم‌ها به بازیکنان مختلف شنیده می‌شود.

یکی از تیم‌هایی که در فصل نقل و انتقالات نیاز زیادی به تغییرات دارد و به احتمال زیاد حضور پررنگ و فعالی در پنجره زمستانی خواهد داشت، استقلال تهران است. این تیم که با نظر منصوریان بسته شده است و ظاهراً تفاوت‌های زیادی با تیم مورد نظر شفر دارد، در چند پست از جمله خط حمله نیاز به تقویت و تغییر نفرات دارد و برای جذب مهاجمان مورد نظرش دست به کار شده است.

از طرفی دیگر، ذوب‌آهن هم با هدایت قلعه‌نویی نتایجی در خور نام این تیم کسب نکرده است و به احتمال قوی آنها هم در نقل و انتقالات بازیکنان جدیدی به خدمت می‌گیرند.

شنیده‌ها حاکی از احتمال جابجایی سجاد شهباززاده و مرتضی تبریزی میان دو تیم دارد. استقلال در ابتدای فصل هم خواهان مرتضی تبریزی بود ولی این بازیکن قراردادش را با تیم اصفهانی تمدید کرد و ترجیح داد در تیمی که در آن رشد کرده است باقی بماند.

سجاد شهباززاده هم از مهاجمان مورد علاقه قلعه‌نویی است که ابتدای فصل هم مذاکراتی با ذوب‌آهن داشت ولی پیشنهاد استقلال را پذیرفت و در نیم فصل اول هم تا کنون گلی برای تیمش به ثمر نرسانده تا زیر فشار انتقادات باشد.

این تغییر ممکن است به سود هر دو تیم باشد و باید دید در نهایت توافقی میان طرفین برای جابجایی حاصل می‌شود یا نه.

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


شجاعیان و انصاری ازحاشیه سازان سرعت شکایت کردند!

انصاری و شجاعیان شکایت رسمی از کسانی که این شایعه را برای آنها درست کرده اند،تنظیم کرده و به زودی آن را تقدیم مراجع قضایی می کنند

#Esteghlal #استقلال

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


هیچ خبری نیست !
شبتون خوش 🌹

#Esteghlal #استقلال

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


میلاد میداوودی: استقلال با من خوب برخورد نکرد

استقلال بودم که مصدوم شدم. بعد از مصدومیت، قراردادم را کسر کردند.

متاسفانه باشگاه استقلال با من خوب برخورد نکرد. ۱۴ روز مهلت نقل و انتقالات نیم فصل بود ولی روز سیزدهم به من رضایتنامه دادند؛ آنهم با شرط و شروط و اینکه باید کلی از قراردادم را می بخشیدم.

به خاطر عشق به استقلال ترجیح دادم که آرام از استقلال جدا شوم چون شرایط بدی داشتم

#استقلال #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


ایران ۲ - ۱ پاناما
⚽️دژاگه ، قدوس

روزبه چشمی ۹۰ دقیقه
وریا غفوری ۶۰ دقیقه

#Iran #Esteghlal

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


بهترین دفاع این فصل استقلال تا این هفته بدون شک سید مجید حسینی 💙👏
با ۲۱ سال کاملا پخته و باتجربه در مرکز خط دفاع , حتی کیروش هم نتونست از عملکرد خوبش چشم‌پوشی کنه
@seyedmajidhosseini5

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


شجاعیان: از عاملان انتشار خبر کورس خیابانی شکایت می کنم

داریوش شجاعیان درباره شایعاتی که پیرامون کورس گذاشتنش با جابر انصاری و تخلف رانندگی منتشر شده اظهار داشت: این مسائل شایعه ای بیش نیست ومن برای عاملان انتشار خبر متاسف هستم. من به عنوان بازیکنی که در تیم بزرگ #استقلال بازی می کنم و سابقه حضور در #تیم_ملی را هم دارم به خوبی می دانم چه رفتارهایی باید انجام دهم و چگونه در معابر عمومی ظاهر شوم.

مطمئن باشید از افرادی که این شایعات را برای من و جابر انصاری درست کردند نمی گذرم و به دلیل اینکه آبروی ما را به بازی گرفته اند، شک نکنید به مراجع قضایی مراجع و از عامل انتشار این خبر شکایت خواهم کرد، فردی که این خبر را منتشر کرده را هم شناسایی کرده ایم و دستگاه قضا با او برخورد خواهد کرد.

در دوران فوتبالم هیچ حاشیه ای نداشتم و دیدید که جانشین پلیس راهور هم این شایعه را تکذیب کرد.

@dariush.shojaeiyan1111
@tajvip

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


رحمتی برنامه‌ای برای جدایی از استقلال ندارد

روزهای گذشته شایعات زیادی در مورد جدایی مهدی رحمتی از استقلال به گوش می رسد و در این بین حتی صحبت هایی در مورد مقصد بعدی او هم شنیده شده است؛ ‌

طبیعی است که مهدی رحمتی در شرایطی قرار گرفته است که کمتر  آن را تجربه کرده است اما آنچه مسلم است او فعلا برنامه ای برای جدایی از استقلال ندارد

@mehdirahmati111

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


وزیری مدیر عامل باشگاه ایرانجوان بوشهر :
بابت رضایت نامه مهدی قائدی ۲۰۰ میلیون از استقلال طلب داشتیم که ۱۰۰ میلیون آن را گرفته ایم و ۱۰۰ میلیون دیگر باقی مانده است که باشگاه استقلال هنوز آن را پرداخت نکرده است

#Esteghlal #استقلال

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


گزارش تصویری ؛ تمرین امروز استقلال
برای دیدن تمامی عکس‌ها ورق بزنید

#Esteghlal #استقلال

ESTEGHLAL | است‍ـقلال (@esteghlal__news)


وعده مجیدی ؛
هفته آینده مربی استقلال می‌شوم

گفته می‌شود فرهاد مجیدی در یک جمع خصوصی اعلام کرده است که حضورش در کادرفنی استقلال قطعی است و از هفته آینده در تمرین این تیم شرکت می‌کند

منبع : هوادار
More...