"Beauty&Fashion" by: A. Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) [similar]

Pro Makeup Artist | Beauty Influencer 📞+377 44 238 234 👻Snapchat | arberbytyqi 📧 arberbytyqimua@gmail.com

"Beauty&Fashion" by: A. Bytyqi (@arber_bytyqi_mua)

A dream come true 🙏🏻 I had the pleasure of glamming up the one and only 👑 @leonorajakupi #MAKEUPbyARBER #dress @drenushaxharra

"Beauty&Fashion" by: A. Bytyqi (@arber_bytyqi_mua)

Puna e perditshmeria kerkojne aq perqendrim sa harrojme vleren e cdo momenti qe gezojme. Ndodh nje incident, sikur fatkeqesia qe kisha me kemben, dhe ne sherim e reflektim e siper riktheva ne mendjen time se cfare do te thote te mos mundesh dicka per shkak te nje kufizimi fizik, praktik apo tjeter. Thjesht te mos kesh mundesi per te levizur, per te punuar, per te ndihmuar, per te qene prezent, sikur ne rastin e xhirimeve te kesaj videoje emocionuese dhe pamundesise per ti dhene pergjigje pozitive nje nisme te tille te qelluar. Te gjitheve miqe ju luse ta shperndani kete video ne perkrahje te te gjithe atyre qe jetojne me pamundesi e kufizime te llojeve te ndryshme, le te jete kjo nje menyre sensibilizimi e rikujtimi qe ata kane nevoje per ne cdo dite, ne rruge, ne kafene, ne biblioteke, ne universitet, ne dyqan apo thjesht dhe ne shtepite e tyre per nje vizite te thjesht e plot dashuri. Per njeri tjetrin, pa kufizime e me shume dashuri, Arber Bytyqi .
#tibarabarteune @shemsedinsajhadi
More...