parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews) [similar]

#Daniyal اخبار ایران وبین الملل هرگونه توهین و بی احترامی ,(به اقوام و ادیان مختلف)=بلاک - داستان را از ابتدا با هشتگ ( #قصه_هاى_من_و_سعید )بخوانید

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

این عکس در فضای مجازی به عنوان نشانه تاسف ژنرال جان کلی از سخنرانی ترامپ در سازمان ملل تفسیر شده است

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

بازتاب جهانی رونمایی از موشک "خرمشهر" در رژه امروز نیروهای مسلح

هاآرتص: ایران با بی‌اعتنایی به ترامپ از موشک جدیدی رونمایی کرد که می‌تواند به اسراییل برسد.

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

کفاح محمود مشاور رسانه ای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان :

ما خواستار دادن تضمین هایی هستیم اگر این تضمیها به ما داده شود رفراندوم را به تعویق خواهیم انداخت.

لیست خواسته های ما شامل: موافقت با تاریخ دیگری در آینده نزدیک برای برگزاری رفراندوم و احترام به نتیجه آن، آغاز گفتگو با بغداد بر سر تعیین مرزها، بحث در مورد منابع آبی و همچنین گفتگو بر سر مناطق مورد مناقشه از جمله کرکوک و شنگال است.

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

سرلشکر #سلیمانی: "نابودی داعش" نزدیک است/تا دو ماه دیگر نابودی داعش را جشن میگریم
_

فرمانده نیروی قدس سپاه در اربعین "شهید حسین‌پور": شهید حسین‌پور با مدیریتش جان 100 نفر را نجات داد،این تابلوی زیبای معرفی جوان ایرانی است که باید الگو و مایه افتخار همه باشد.
_

نابودی داعش نزدیک است و تا دو ماه دیگر نابودی این شجره خبیثه را جشن می‌گیریم و ایران، روسیه، سوریه و عراق باید این جشن را برپا کنند.
_

در برخی موارد دیپلماسی جواب نمی‌دهد، وقتی داعش ما را واجب القتل می‌داند، باید ایستادگی کرد

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

کاخ سفید: ترامپ و ترزا می در مورد نحوه توقف فعالیت‌های ثبات‌زدای ایران و گام‌های بعدی در قبال توافق هسته‌ای گفت‌وگو کردند.

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

آمار فوتی‌های حادثه انفجار گاز در قم به پنج تن افزایش یافت/ امدادگران جسد یک زن دیگر را از زیر آوارهای مسافرخانه خارج کردند
_

صاحب مسافرخانه منفجرشده بازداشت شد
_

مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به انفجار گاز در خیابان اراک قم از تشکیل پرونده قضایی در این رابطه خبر داد و گفت: مسئول و صاحب مسافرخانه بازداشت شدند.

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

نخستین هلیکوپترهای «بلک هاوک» به نیروی هوایی افغانستان تحویل داده شد

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

هواپیمای ارتش به سمت میانمار پرواز کرد فرمانده پایگاه شکاری شهید لشگری: #دومین محموله کمک های انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران برای آوارگان مسلمان #میانمار ارسال شد.

هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ نیروی هوایی #ارتش بامداد امروز با این محموله ۳۰ تنی، از فرودگاه مهرآباد به مقصد بندر چیتاگون بنگلادش به پرواز درآمد. ™️ @PARSINANEWS ™️
🆔 @parsionline📡🌍

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

حضور محمد علی الحوثی رئیس شورای عالی انقلاب مردم یمن در میدان مرکزی شهر صنعا سوار بر نفربرهای غنیمتی از ارتش اشغالگر امارات!
#یمن
#صنعا ™️ @PARSINANEWS ™️
🆔 @parsionline📡🌍

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

نبردهای سنگین در شمال غرب لیبی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تحولات جهان اسلام»؛ علیرغم اعلام خبر سیطره ارتش لیبی بر شهر مصراته، درگیری ها در این شهر، بین شبه نظامیان و نیروهای تحت امر «خلیفه حفتر» سنگین ادامه دارد.

در روزهای اخیر پس از حمله گسترده ارتش لیبی و گردان های تابع ارتش به شهر مصراته در ۷٠ کیلومتری غرب شهر طرابلس، روز گذشته رسانه های لیبیایی از تسخیر این شهر اطلاع دادند.

در روزهای گذشته طرفین بر خروج مردم توسط هلال احمر از مناطق درگیری توافق کردند، اما تا این لحظه درگیریها در داخل شهر ادامه دارد و هنوز این شهر به سیطره کامل ارتش درنیامده است.

گروه های شبه نظامی نظیر «أنس الدباشی» و «اتاق عملیات علیه داعش» و… از چند ماه قبل در داخل شهر صبراته مستقر بوده و در حال حاضر با ارتش همچنان درگیر هستند.
شهر مصراته در استان زاویه واقع در شمال غرب کشور لیبی، از شهرهای باستانی شمال آفریقاست که با نزدیکی به پایتخت لیبی موقعیتی استراتژیک دارد.
با تثبیت سیطره ارتش بر این شهر در روزهای آینده، پایه های دولت وفاق به ریاست فائز السراج به تزلزل خواهد افتاد و عملا خط درگیریها به پایتخت می رسد. ضمن اینکه درگیری ها در جنوب طرابلس و حومه فرودگاه در حال تشدید است.

#لیبی

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

#کره_شمالی: از واق واق کردن سگ هراسی نداریم/ اگر«#ترامپ» تصور می‌کند که می‌تواند با صدای سگی که واق واق می‌کند ما را بترساند، این مثل توهم یک #سگ است

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

نخست وزیر #اسرائیل در مجمع عمومي سازمان ملل گفت که کشورش «اقدام می کند تا ایران پایگاه نظامی در منطقه نداشته باشد و به مرزهای شمالی اسرائیل نزدیک نشود» و «مداخله نظامی ایران در #سوریه و لبنان بی واکنش نخواهد ماند». #نتانیاهو گفت #ایران کشور او را به نابودی تهدید کرده، و افزود «کسانی که اسرائیل را به نابودی تهدید می کنند، خود را در معرض خطر قرار می دهند ولی اسرائیل با همه قوای نظامی از خود دفاع می کند». نتانیاهو با تکرار سي و شش بار نام #ایران در این سخنرانی گفت من «یک پیام ساده برای آیت الله خامنه ای دارم؛ نور اسرائیل هرگز خاموش نخواهد شد». او عبارت «نور اسرائیل هرگز خاموش نمی شود» و «جاودانگی اسرائیل هرگز دروغ نیست» را به زبان عبری بیان کرد و پس از آن افزود؛پیام دیگری نیز به ملت ایران دارد؛ «روزی که شما آزاد شوید ما دوباره همان دوستان نزدیک خواهیم شد و و دوستی باستانی ملت های ما دوباره شکوفا می شود». او به نام #ندا_آقا_سلطان اشاره کرد و گفت «هرگز چهره پرخون ندا را که بر سنگفرش های خیابان های #تهران جان داد، از یاد نخواهد برد و همانند ندا نیز هرگز ملت ایران را از یاد نمی برد». نخست وزیر اسرائیل عبارتی خطاب به ملت ایران را به زبان فارسی بیان کرد: «ما شما را دوست داریم».
پ ن: لازمه اضافه كنم استاد نخست وزير رژيمي هستند كه ركورد ايجاد چهره پرخون روي سنگفرش خيابان را در جهان با اختلاف در دست دارد.

_
فرهاني

_
@parsinanews

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

#دونالد #ترامپ : ایران "دیکتاتوری فاسد"، "کشوری یاغی"، "رژیم جنایتکار"، "صادر کننده خشونت،خونریزی و هرج و مرج"، "ویرانگر"، حامی تروریسم"، "مسلمان کش" و...است.

بنجامین #نتانیاهو:"در طی سی سال تجربه من در سازمان ملل متحد هرگز نطقی جسورانه‌ تر و شجاعانه تر از سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی نشینده‌ام...#رئیس_جمهور #آمریکا حقیقت را درباره خطراتی که جهان ما را تهدید می‌ کند بیان کرد و خواهان مقابله با آنها برای اطمینان از آینده بشریت شد".

parsine تحولات منطقه و ایران (@parsinanews)

📸تصویری از سخنرانی نتانیاهو برای صندلی‌های خالی در سازمان ملل؛ این در حالیست که او در این سخنرانی مدعی شد انقلابی در بهبود روابط اسرائیل با جهان شکل گرفته است.
More...