روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper) [similar]

از گروه نشریات موسسه بین المللی خبر پرتیراژترین روزنامه جنوب کشور خبرورزشی٬خبرآنلاین٬توریسم٬توریسم آنلاین٬ ماهنامه ورزش و تصویر و کتاب هفته خبر

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

دو فروند لنج باری در اسکله عامری دچار حریق شدند. تلاش برای اطفای حریق ادامه دارد. شناور آتش خوار از بوشهر عازم شده است.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰
#زهرا_یوسفی
ابتدای روز است؛ راه افتاده ام برای رفتن به روزنامه .در طول مسیر، ناخواسته ذهنم مثل این یک هفته اخیر درگیر حادثه ی کشتی نفتکش و مرگ دسته جمعی کارکنانش است که خدا میداند چگونه قربانی شدند.همه چیز توی فکرم مرور میشود؛ حرف های جگرسوز همسر جوان «احسان» _آنجا که میگوید اینها عزیزان ما هستند، نفس هایشان دارد تمام میشود _ و عزاداری صمیمانه بوشهری ها در ساحل خلیج فارس برای جوانان بی مزاری که دریا حتی پیکرهایشان را پس نداد. با همین افکار به خیابان هدایت میرسم ؛ مقابل روزنامه پارک میکنم ، پیاده که میشوم، چمبره زدن کسی در گوشه ی پیادره رو ، درست در زاویه ی دیوار های دو خانه ؛ نگاهم را جلب میکند ؛ خود را پتو پیچ کرده و رو به دیوار نشسته، سرش پایین است، تکان نمی‌خورد .زیر پایش گونی انداخته و یک کیسه سیاهرنگ زباله را که لابد چیزی به دردبخور در آن دارد در کنار خود جای داده. نمیدانم دیشب را اینجا صبح کرده یا نه ، نمیدانم کسی را در این شهر دارد یانه ، نمیدانم اعتیاد دارد یا نه، یا مواد مصرفی اش چیست، نمیدانم چه چیزهایی او را به این روز و این جا کشانده، نمیدانم مقصر است یا قربانی، تنها میدانم انسان است ؛ نیاز دارد، احساس دارد ، درک دارد ، شاید هم زیادی درک داشته است؛ درک رنج آور بودن بسیاری از واقعیت هایی که شاید برای بسیاری، عادی و یکسان باشد . به هر حال، من او را انسان میدانم نه عامل آلودگی بصری شهر .انسان؛ مثل من و تو و ده ها آدمی که روزانه طول و عرض این خیابان ها را طی میکنیم و شب جایی برای استراحت داریم اما او جایی ندارد و زمستان شیراز اگر چه مثل قدیم سرد نیست اما برای خواب و زندگی در خیابان، سرد است.
سالهاست گوشه گوشه ی این خیابان ها ، بغض ها، دردها و زخم هایی را میبینیم که قدم میزنند و با آنها همزیستی مسالمت آمیز داریم . دلم گرفته است .... #کارتن_خواب #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰

زهره حمیدی گفت: در حال حاضر به دختران جوانی که به بازیگری علاقه دارند، می‌گویم به هیچ وجه وارد بازیگری نشوید.

زهره حمیدی با اشاره به وجود لابی و پارتی بازی در بازیگری، اضافه کرد: این روزها بازیگران جدیدی راهی بازار شده‌اند که به واسطه بی تجربه بودنشان پولی نمی‌گیرند و تولیدکنندگان هم ترجیح می دهند، پول کمتری خرج کنند و به همین واسطه من بیکار شده ام. البته داستان فقط به همین جا ختم نمی‌شود چون بسیاری از همین بازیگران تازه وارد نه تنها پول نمی گیرند، بلکه خودشان برای بازی پول هم می دهند.

بازیگر فیلم «شاباش» از خرید و فروش عمده نقش‌ها در سینما خبر داد و افزود: در گذشته شاید با تلاش می‌شد به بازیگری خوب بدل شویم اما امروزه تنها و تنها پول حرف اول را می‌زند. متاسفانه نقش‌ها به راحتی خرید و فروش می شوند. متاسفم که بگویم خرید و فروش نقش در سینما بیداد می‌کند. به همین خاطر است که از عید تا الان فقط همین یک سریال هفت قسمتی را کار کرده ام و این اتفاق برای من فاجعه است. از نظر کاری سال 96 بدترین سال در تجربه کاری من است.

حمیدی درباره پیشنهاد خود به جوانان علاقمند به بازیگری خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دختران جوانی که به من می گویند به بازیگری علاقه دارند، می گویم به هیچ وجه وارد بازیگری نشوید. بازیگری نه آینده دارد و نه درآمد ثابتی دارد. بازیگری هیچ اعتباری ندارد و من که بیست و سال سابقه دارم الان بیکار شده ام.
#بازیگری #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از رسیدگی خارج از نوبت به پرونده مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت خبر داد و گفت: مدیرخاطی پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین مناسب به دلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد. حسین سلامی اظهار داشت: پس از شکایت پدر دانش آموز به عنوان ولی قهری مبنی بر ایراد ضرب و جرح عمدی منجر به شکستگی استخوان بینی و پارگی لب فرزندش، بلافاصله رسیدگی به این پرونده آغاز شد.

این مقام قضایی عنوان کرد: در همان تحقیقات اولیه دانش‌آموز به پزشکی قانونی معرفی شد و طبق نظریه پزشکی قانونی، شکستگی استخوان بینی و پارگی لب وی مشخص شد.

وی گفت: بلافاصله تحقیقات میدانی از شاهدان عینی - دانش آموزان و سایر کارکنان مدرسه - آغاز و در نهایت مدیر مدرسه به دادسرا احضار و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین مناسب به دلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد.

سلامی گفت: مدیر مدرسه در اظهارات اولیه خود پس از اقرار به موضوع و پشیمانی از رفتار خود از اولیای دانش آموز عذرخواهی کرد.

دادستان جیرفت همچنین خطاب به اولیای دانش آموز عنوان کرد: مرجع تظلم خواهی قوه قضائیه می باشد و افراد باید برای احقاق حق به سیستم قضائی مراجعه کنند.

سلامی خاطرنشان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد که از سوی مسئولان مدرسه و آموزش و پروش جیرفت هیچگونه تهدیدی علیه دانش آموز مبنی بر اخراج از مدرسه صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه یکی از شریف‌ترین و زحمت کش ترین اقشار جامعه، معلمان دلسوز هستند، گفت: حفظ حرمت و جایگاه معلمان ضرورت دارد و نباید خطای یک فرد را به پای یک مجموعه نوشت.

وی یادآور شد: از آنجایی که بزه‌دیده صغیر سن بوده طبق قانون حمایت از کودکان و نوجوانان مصوب 11/ 10/ 1381 هر نوع آزار و اذیت کودکان که موجب شود به آنان صدمه جسمانی یا روانی، اخلاقی وارد شود و سلامت آنها را به مخاطره بیاندازد ممنوع شده است.

وی گفت: پرونده در شعبه دوم دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت در حال رسیدگی است و پس از صدور کیفرخواست به دادگاه صالحه ارسال خواهد شد.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ 🔹رییس دفتر رییس‌جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا رییس‌جمهور دستور رفع فیلتر تلگرام را دادند؟ گفت: ◽️این موضوع در شورای عالی امنیت ملی مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری شد. ◽️در این جلسه رییس‌جمهور دستور دادند که وزارت ارتباطات به جد دنبال سرمایه‌گذاری و حمایت از اپلیکیشین‌ها و شبکه‌های مجازی باشد که پیام‌رسان‌های بومی را داشته باشیم. ◽️قابل قبول نیست که مردم از یک شبکه اجتماعی انحصاری استفاده کنند البته حق مردم این است که از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند ولی از نظر امنیت ملی نمی‌شود یک شبکه اجتماعی فقط باشد./ایسنا

#تلگرام #روحانی #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

♦️ عکس روز نشنال جئوگرافیک 🔹 موتورسواری بر روی دیوار مرگ در شهر پتنه هند
#نشنال_جئوگرافیک #عکس_روز #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ #آیت_‌الله_مکارم:
▪️چه‌کار به وضع معصومین و زمان آن‌ها دارید که دردسر برای خود درست می‌کنید ▪️شما کار اصلی خود را در سه چیز خلاصه کنید جلوگیری از گرانی، تولید کار برای اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جوانان تحصیل‌کرده و سوم در دسترس قرار دادن یک فضای مجازی سالم برای مردم/تسنیم
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰

روزنامه کیهان: 🔹فردوسی‌پور که سال گذشته چهل دقیقه از وقت برنامه خود را به حادثه ساختمان پلاسکو اختصاص داده و نتیجه گرفته بود همه مسئولان مربوطه باید استعفا دهند، این بار و درباره حادثه سانچی فقط تسلیت گفت!

#خبر_جنوب #فردوسی_پور

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ◽️عکس معروفی که در فضای مجازی از نمازباران مردم بیرجند دست به دست شد. بیشترمان را تحت تاثیر قرار داد. همین باعث شد تا سراغ عکاس این تصویر برویم و از او درباره حاشیه این قاب تاثیرگذار بپرسیم. ◽️اولین چیزی که در گپ و گفتمان از مجتبی گرگی (عکاس) خواستیم تعریف کردن داستان عکسش بود. عکسی که حکایت از حال و هوای مردم بیرجند موقع نماز باران داشت."طی این مدت و چندباری که من برای عکاسی به این مراسم رفتم؛ آوردن گوسفند و دام را برای خواندن نماز ندیده بودم. پارسال بود که در یکی از روستاهای این اطراف نماز باران برگزار شد. ◽️امام جماعت نماز باران همیشه یک نفر به نام آقای اسدی است. در آن نماز گفتند که از قدیم الایام در نماز باران رسمی بوده که باید رعایت شود. آن هم این که موقع نماز دام های کوچک را از مادرانشان جدا کنند. ◽️استدلالی هم که پشت این حرف داشتند این بود که شما از خداوند می خواهید به خاطر پاکی و بی گناهی این ها رحمش را شامل حال مردم کند و باران ببارد. برای همین دوشنبه وقتی برای نماز رفتم، دیدم عده ای از مردم گوسفندهایشان را با خودشان آورده اند." ◽️" از طرفی وقتی این حیوان ها را از مادر جدا می کردند صدایی که از این زبان بسته ها موقع نماز باران می شنیدیم صدایی شبیه آه و ناله بود. از طرف دیگر خود مردم هم برای باران گریه می کردند از خدا طلب رحمت داشتند. ◽️این آقا سید هم که در این عکس می بینید، شخصی است که من او را مدتهاست می شناسم؛ چه طور بگویم این آقا به نوعی آقای دوربینی شهر ماست. بسیار هم انسان صاف، ساده دل و پاکی است و هیچ چیزی هم در دلش نیست. ◽️حتی در کنار این تصویر چند عکس دیگر هم از ایشان شکار شده است. این بنده خدا همین طور که در حال خودش به دعا مشغول بود وگریه می کرد. در دعای بعد از نماز یکی از همین بره ها را بغل کرد و من آن لحظه توانستم این عکس را بگیرم"/مهر

#باران#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰

روزنامه شرق نوشت: اواخر سال گذشته، بدون اشاره به اتهام و دلیل خاصی، قائم‌مقام شهردار تهران دستگیر شد.

عيسي شريفي در همه دوازده سال مديريت قاليباف بدون تغيير، بدون مصاحبه و بدون حاشيه و در سايه کارش را مي‌کرد و تنها زماني که شايعه استعفايش در رد و تأييد مي‌رفت و مي‌آمد، براي اولين‌بار خبرساز شد.

خبر استعفا و سفر قائم‌مقام پرسابقه محمدباقر قاليباف در دوران مسئوليتش به عنوان شهردار تهران چند بار تکذيب و رد شد و گفتند اين مدير قاليباف درگير بيماري همسر و فرزند خود است و سفر او به يکي از کشورها به دليل درمان بوده و حالا هم برگشته است. دست آخر ناصر اماني، معاون قاليباف خبر استعفاي شريفي را تأييد کرد و چندي بعد تعدادي از مديران و اعضاي شوراي شهر تهران به ديدار او رفتند و در تقدير معاونان قاليباف بدون آنکه خود شريفي حاضر باشد، شوراي چهارم از او هم تقدير کرد.

مدتي خبرها کم شد تا اينکه خبر دستگيري نهايي شريفي را محسني‌اژه‌اي سیزده شهريور نودوشش تأييد کرد. سخنگوي قوه قضائيه در توضيحي کوتاه اينگونه گفت: «اصل دستگيري درست است و اتهام ايشان مالي است از جزئيات خبر ندارم اگر داشتم هم از بيان آن معذور بودم». پس از اين اظهارات تا امروز هنوز جزئيات بيشتري از پرونده شريفي گفته نشده اما باز هم خبر آزادي مشروط او با وثيقه‌اي سنگين از سوي فردي در خارج از کشور اعلام شد. در اين مدت هم افراد مسئول و غير مسئول زيادي درباره عيسي شريفي و حجم تخلفاتش از هفت هزار ميليارد تا سیزده هزار ميليارد و تا صد هزار ميليارد حرف زدند و گمانه‌زني داشتند؛ گمانه‌زني‌هايي که در همان حد شايعه و حرف ماندند. در اين ميان دسترسي به اخبار صريح و شفاف از آنچه اين مدير دوازده ساله در شهرداري تهران و زيرمجموعه‌هاي آن داشته لازم و مهم است که نداريم در حالي که او فعلا آزاد است و دستگاه قضائي حرفي درباره او نزده است.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

❇️ 🔹روزنامه جوان به نقل ازفرهاد تجری، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی نوشت: ◽️به‌رغم کمک‌های زیادی که برای #زلزله_‌زدگان استان #کرمانشاه، توسط هنرمندان و ورزشکاران شاخص یا همان سلبریتی‌ها از مردم جمع‌آوری شد، این کمک‌ها به خوبی بین حادثه‌دیدگان توزیع نشد و می‌توان گفت که ردپایی از این کمک‌ها دیده نمی‌شود. ◽️" مديريت نكردن توزيع كمك‌هاي مردمي بين زلزله‌زدگان و ابراز نارضايتي آنها، موجب تضعيف اعتماد مردم به سلبريتي‌ها خواهد شد و نبود نظارت و مديريت در تقسيم اين كمك‌ها از انتخاب هنرمندان به عنوان واسطه، مردم را دچار ترديد مي‌كند." #کمکهای_مردمی #زلزله-زدگان#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ❇️ همه‌چیز درباره دو پسرخاله‌ای که با سانچی غرق شدند 🔹حرف‌های دایی دو خدمه کارآموز دریانوردی بیست ودو ساله در نفتکش سانچی ◽️«پوریا» و «سجاد» دو پسرخاله اهل شهرستان «نورآباد ممسنی» و روستای «تل مشکی»که باهم نخستین سفرشان را در سانچی تجربه کردند. سفری که بی بازگشت بود دایی این دو پسر خاله از زندگی آنها می‌گوید ◽️از بچگی با هم بزرگ شدند. هر کاری می‌کردند با هم بود. با هم مدرسه رفتند، دانشگاه رفتند، این نخستین سفرشان بود. هم نخستین سفر دریایی ◽️دانشجوی ‌سال آخر رشته مهندسی دریانوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک بودند که به ‌عنوان بورسیه در شرکت ملی نفتکش ایران فعالیت می‌کردند ◽️۱۵ آذرماه بود که از نورآباد ممسنی به سمت خارک رفتند. سوار ماشین شدند؛ ماشین‌های بین راهی. از خارک هم به سمت عسلویه رفتند. ◽️تا پیش از سفر آنها را این‌قدر شاد ندیده بودم. بیشتر از هر وقت دیگری می‌خندیدند. عید عروسی برادر سجاد بود. می‌گفت دو تا سه‌ ماه این سفر طول می‌کشد باید زودتر برویم تا عروسی در خانه باشیم ◽️هرگز تصور نمی‌کردیم چنین حادثه‌ای پیش بیاید. فقط می‌دانستیم مدت‌ها روی آب و کمتر در خشکی هستند و خانواده‌های‌شان تنها می‌مانند. ◽️قبل از حادثه با ما تماس گرفتند. عکس می‌انداختند و ارسال می‌کردند. از حال و هوای دریا می‌گفتند و این‌که چقدر این سفر برایشان خوب بوده ◽️باورمان نمی‌شد. هنوز هم نمی‌شود. چشم از تلویزیون برنمی‌داشتیم؛ اما خبرها کوتاه بود و در حد زیرنویس. اصلا فکر نمی‌کردیم یک فاجعه باشد. فکر می‌کردیم زنده بیرون می‌آیند/ شهروند

#نفتکش_سانچی #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

♦️برای پست ها صف درست کنند یه دونه ای، چند تایی! / شهرونگ
#طنز#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

❇️ 🔹گزارش پزشک کاخ‌سفید از وضعیت سلامت روان ترامپ ◽️رونی جسکسون، پزشک کاخ سفید درباره وضعیت سلامت ترامپ گفته یکی از دلایل سلامتی آقای رییس‌جمهور این است که «او ژن‌های فوق العاده‌ای دارد و این هدیه‌ای است که خدا به او داده» در ضمن قلبش هم مثل ساعت کار می‌کند، روانش هم مشکلی ندارد. 🔸پزشک مخصوص ترامپ با حضور در نشست خبری کاخ سفید گفت طبق آخرین آزمایشات پزشکی، هیچ نگرانی درباره سلامت جسمی و روانی ترامپ وجود ندارد و تنها مشکل او کمی اضافه وزن است. ◽️قبل از این رسانه‌ها گزارش داده بودند که ترامپ به خوردن نوشابه رژیمی، مک‌دونالد، گوشت قرمز و بستنی وانیلی وابستگی شدید دارد اما جسکون گفت که در این آزمایش‌ها مشخص شده ترامپ مشکلی ندارد و در آینده هم وضعیت به همین خوبی و خوشی خواهد بود. فقط باید ۵ تا ۱۰ کیلو خودش را لاغر کند. ◽️جسکون در کنفرانس مطبوعاتی کاخ‌سفید گفت:«من به آقای رییس‌جمهور گفتم اگر با همین ژن‌ها در طول ۲۰ سال گذشته یک رژیم سالم‌تری را دنبال می‌کرد می توانست تا ۲۰۰ سال بعد هم زندگی کند.» که خوب البته این حرف با خنده خبرنگارها همراه شد.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

این روز‌ها همه از شنیدن خبر آتش‌سوزی کشتی نفتکش سانچی و شهادت ۳۲ دریادل کشور ناراحت هستند این حادثه آنقدر سخت و جانسوز است که به سختی می‌توان از آن نوشت، اما اوج این غم را باید در میان خانواده آن‌ها دید، میلاد عنایتی یکی از جان باخته‌های این کشتی و اهل شهرستان قائم‌شهر است.
او در منطقه «ترک محله» زندگی می‌کرد، اصالتاً اهل روستای «ارزفون» ساری بود و فرزند کوچکی به نام مهرزاد داشت.

علیرضا عنایتی پدر شهید میلاد عنایتی افسر سوم کشتی نفت کش سانچی با اشاره به اینکه فرزندش متولد سال ۱۳۶۷ بود و تنها ۲۹ سال داشت، اظهار کرد: میلاد شاید از لحاظ امکانات مالی شرایط مطلوبی نداشت، اما از نظر معنوی فردی کامل بود.

وی از آخرین تماس میلاد گفت و خاطرنشان کرد: سفر‌های میلاد سه ماه روی کشتی و سه ماه در خشکی بود، وی ۱۸ آذرماه امسال به قصد خداحافظی و آغاز سفر سه ماهه، دیداری داشته و کشتی سانچی ۲۵ آذر، سفری را شروع کرد که بی بازگشت بود.

عنایتی اظهار کرد: آخرین بار پس از نماز مغرب و شب قبل از حادثه بود که میلاد تماس گرفت و گفت: «سفر سختی داریم و برای ما دعا کنید». وی تصریح کرد: بعداز ظهر فردای آن روز بود که خبر تصادف نفتکش به ما رسید، مردم با ما تماس می‌گرفتند و جریان را می‌گفتند، ما هم از طریق زیرنویس تلویزیون متوجه واقعه شدیم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان طی این ۸ روز به خانواده‌ها امید می‌دادند برای ما این روز‌ها بسیار طاقت‌فرسا بود و در روز آخر به یکباره گفتند همه چیز تمام شده است.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر سلیمی مبنی بر گم شدن پول از حساب های شرکت نفت گفت: درباره گم شدن پول از حساب های شرکت نفت باید تحقیق بیشتر انجام شود و وزارت نفت توضیح دهد.
علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه 26 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اطلاع رسانی صحیح درخصوص نفتکش سانچی صورت نگرفت و وزارت نفت واقعا توضیحی نداد، اما وزارت خارجه بیانیه ای دراین خصوص صادر کرد که جای قدردانی دارد. نکته دیگر اینکه وزارت راه و شهرسازی به موقع به این موضوع ورود نکرد.
نمیانده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: با اصل گرفتن مالیات و لحاظ قاعده موافقم، اما اخذ جریان مالیاتی در شرایط رکودی جامعه را اذیت می کند.
وی افزود:در خبرها بحث گم شدن 15 میلیون دلار و همچنین 60 میلیارد تومان از حساب های شرکت ملی نفت مطرح شده که مسولان شرکت نفت این موضوع را تایید کرده اند، این درحالی است که ما در مجلس نمی دانیم چگونه از حساب حقوقی این مبلغ کلان یکباره مفقود شده و شخصی که این کار را کرده است،به کاناد فرار کرده است. باید مشخص شود که چگونه از یک حساب دولتی این مبلغ جابجا شده است.
سلیمی افزود:کارگروه های اقتصاد مقاومتی در استان ها برخی فعالان اقتصادی را به بانک معرفی می کنند،اما بانک ها همکاری برای پرداخت وام ندارند، باید مشخص شود چرا مصوبات این کارگروه ها اجرایی نمی شود.
علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکرات سلیمی گفت: درخصوص مسائل کشتی سانچی هنوز ابهاماتی وجود دارد و علی رغم اینکه وزیر تعاون در تلویزیون در این خصوص توضیحات خوبی دادند، باید ابهامات برطرف شود.
نایب رئیس مجلس افزود: درخصوص اخذ جرایم بانکی، مراجع عالیقدر تقلید نظر خود را بیان کرده اند و باید کمیسیون اقتصادی پیگیری های لازم را انجام دههد.
مطهری همچنین افزود:درباره گم شدن پول از حساب های شرکت نفت باید تحقیق بیشتر انجام شود و وزارت نفت توضیح دهد.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

صخره‌نوردی با ویلچر

این ورزشکار اولین فردی است که با ویلچر به صخره نوردی می‌پردازد و پیش از تصادفی که باعث معلولیتش شد جوایز مهمی در این رشته کسب کرده بود/یورونیوز
More...