روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper) [similar]

از گروه نشریات موسسه بین المللی خبر پرتیراژترین روزنامه جنوب کشور خبرورزشی٬خبرآنلاین٬توریسم٬توریسم آنلاین٬ ماهنامه ورزش و تصویر و کتاب هفته خبر

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

مرجع تقلید شیعیان گفت: بارها علما، مراجع و حوزه درباره اخذ دیرکرد سیستم بانکی تذکر دادند، بعدازاین‌همه‌سال و این‌همه تذکر بانک‌ها اسلامی نشدند و همچنان ربا می‌گیرند. آیت‌الله نوری همدانی در دیدار عده‌ای از طلاب حوزه علمیه مشهد اظهار داشت: بارها علما، مراجع و حوزه درباره اخذ دیرکرد سیستم بانکی تذکر دادند، مردم بسیاری نامه می‌نویسند که به‌واسطه همین سودهای حرام خانه و زندگی‌شان از بین رفت، کارخانه‌ها تعطیل شد و افراد مشکل پیدا کردند. ما هم می‌گوییم اخذ دیرکرد حرام است ولی بعداز این‌همه سال و این‌همه تذکر بانک‌ها اسلامی نشدند و همچنان ربا می‌گیرند.
مرجع تقلید شیعیان گفت: امروز همه وظیفه‌دارند برای حفظ نظام با وحدت و انسجام حول محور رهبری حرکت و مشکلات را رفع کنند.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

گزارش فوق العاده گزارشگر عرب زبان اَلکاس بعد از گل طارمی به الاهلی
به فارسی میگه: ای داد بیداد

#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

. مسعود پزشکیان نماینده تبریز و نایب رئیس مجلس با اشاره به استعفای نجفی از شهرداری تهران و زمزمه هایی که در خصوص جایگزینی اسحاق جهانگیری در این پست مطرح می شود، گفت: بعید است کسی که معاون اول رئیس‌جمهور است این پست را رها کند و شهردار شود.
نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: اگر هم آقای جهانگیری بخواهد شهردار شود شاید با یک بهانه‌ای بلایی سرش می‌آورند که مجبور شود او هم از شهرداری استعفا دهد.
پزشکیان در خصوص برخی اظهار نظرها مبنی بر شهردار شدن یکی از اعضای شورای شهر تهران، گقت: اگر کسی برنامه‌ای داشته باشد می‌تواند کاندیدا شود اما صحبت این است که برای مدیریت شهر تهران برنامه داریم یا خیر. این موضوع نیاز به اطلاعات دارد که من ندارم تا بتوانم قضاوت کنم.
وی تاکید کرد: اینکه به صورت سلیقه‌ای و سیاسی یک فردی را انتخاب و به آن حکم بدهیم نتیجه نخواهد داشت. باید بر اساس آگاهی و علم انتخاب کنیم و پشت آن آگاهی بایستیم تا بتواند کاری کند. در غیر این صورت اگر بخواهیم به صورت سیاسی شخصی را انتخاب کنیم به جایی نمی‌رسیم.
این نماینده مجلس با انتقاد از دعوای میان اصولگرایان و اصلاح طلبان، ادامه داد: بحث من دعوای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی نیست برای اینکه به واقع مرزها را شفاف نمی دانم که کجاست. صد بار هم از کسانی که می‌گویند اصول دارند پرسیدم که چه اصولی را ما نداریم که شما دارید. یا اصلاح‌طلبی؛ تمام دین برای اصلاحات است و امام حسین برای اصلاح آمد و پیامبران مسلمین هستند. مگر می شود جامعه را بدون اصلاح درست کرد. اینکه اینها بر سر چه با هم دعوا می کنند نمی دانم.
پزشکیان یادآور شد: هر انسانی که توانمندی دارد تا برای این کشور کاری انجام دهد باید میدان پیدا کند و نباید خطی درست کنیم. باید همه کسانی که می توانند برای مملکتمان کاری کنند دستشان را بگیریم و بخواهیم تا برای کشورمان کاری کنند. اظهارنظر در خصوص گزینه مناسب برای شهرداری تهران مطالعه می خواهد و نمی توان بدون مطالعه نظر داد.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

. براساس اطلاعات موجود با نظر قاضی دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت سید حسین شیرازی فرزند سید صادق شیرازی از زندان آزاد شد. هفته گذشته بود که ۴ نفر از افراد وابسته به جریان تشیع انگلیسی و فرقه شیرازی در شهر لندن به سفارتخانه کشورمان حمله کردند.
این افراد پرچم نصب شده در سر در ساختمان سفارتخانه را شکسته و پرچم‌هایی از جریان خود را نصب کردند و اقدام به شعار دادن بر علیه جمهوری اسلامی ایران کردند.
دادستان کل کشور یک روز پس از این حادثه به افشای ابعادی از این ماجرا و دلیل این اقدام و حرکت کور کرده و این حرکت را به بازداشت یکی از اعضای این فرقه نسبت داد.
منتظری در گفت‌وگوی ویژه خبری در روز شنبه ۲۰ اسفند با بیان اینکه این حرکت و برنامه‌های تفرقه انگیز بین مسلمانان با یک برنامه کاملا حساب شده و کارشناسی شده همچنان ادامه دارد، گفت: متاسفانه مرکز این حرکت در قم است که اخیرا یکی از وابستگان این جریان برخلاف موازین قانونی مرتکب حرکتی شد که طبق قانون این حرکت مجرمانه است و تحت عنوان اتهامی که به او متوجه بود، دادسرای ویژه روحانیت این فرد را چندبار احضار کرده بود و از پاسخ مثبت و حضور استنکاف کرده بود تا اینکه طبق قانون مسئولان امر این شخص را بازداشت کردند.
وی بیان داشت: این فرد بازداشت شد تا اتهام منتسبه به او تفهیم شود و تحقیقات صورت گیرد و پیرو این احضار و بازداشت عده‌ای در بعضی از کشور‌های همسایه یک تعرضاتی کردند و حرکاتی انجام دادند که ناشایست بود تا شب گذشته که تعدادی از وابستگان این گروه به سفارت جمهوری اسلامی ایران تعرض کردند.
اما بررسی‌ها برای مشخص شدن هویت فرد بازداشت شده ادامه داشت تا اینکه مشخص شد این فرد کسی نیست جز سید حسین شیرازی که هم فرزند سید صادق شیرازی و هم رئیس دفتر وی در شهر قم است.
اما حالا پس از سیزده روز براساس اطلاعات و شواهد موجود این فرد با نظر قاضی رسیدگی کننده به پرونده و با توجه به قرار صادره از زندان آزاد شده است.
منبع:فارس
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: برخی این تصور را داشتند که پایان سال٩٦ تصمیم رفع حصر نهایی شود ولی اتفاقی رخ نداد اما انشاءالله برای سال آینده این مهم هم رخ می‌دهد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور درباره رفع حصر گفت: در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اقدامات خوبی صورت گرفته است
وی تاکید کرد: برخی این تصور را داشتند که پایان سال٩٦ تصمیم رفع حصر نهایی شود ولی اتفاقی رخ نداد اما انشاءالله برای سال آینده این مهم هم رخ می‌دهد.
معاون اول رئیس جمهور درباره ایجاد امید در جامعه گفت: صداوسیما و سایر دستگاه‌ها می‌توانند در شاد کردن مردم اقدامات مهمی را انجام دهند.
جهانگیری در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت در سال ۹۶ و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه درآمد مردم در سال‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته است، گفت: ما نیازمند سیاست‌های اصلاحی هستیم تا طبقات ضعیف و قشر حقوق بگیر که قدرت خریدشان کاهش یافته، افزایش پیدا کند.

معاون اول رئیس‌جمهور درباره بازداشتی‌های اخیر کشور گفت: از بازداشت هیچکسی خوشحال نمی‌شوم ولی بدانید اقدامات به موقع انجام ندادن آسیب‌های زیادی دارد و حکمی که دادگاه منتشر کردن است برای مدت‌ها قبل بوده است اما آنقدر تعلل شده که به مساله روز سیاسی کشور تبدیل شده است باید در هرموضوعی در موقع آن تصمیم‌گیری شود.

وی در خصوص خروج آمریکا از برجام عنوان کرد: دولت از مدت‌ها قبل برای همه حالت‌هایی که برای برجام ممکن است به وجود آید، سناریوهایی را پیش بینی کرده است اما امیدواریم غربی‌ها و آمریکائی‌ها اشتباه نکنند و از فضای به وجود آمده برای تعامل با ایران استفاده کنند.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ 🚨🎥 احتمال فیلتر تلگرام جدی شد 🔺دبیرشورای عالی فضای مجازی: تلگرام به تعهدات خود عمل نکرده و بحث فیلتر آن جدی است

#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

ـ

اکران کمدی «مصادره» به عنوان پرفروشترین فیلم اکران نوروزی در حالی ادامه دارد که هنوز نوروز آغاز نشده رفتارهای تند نسبت به این فیلم آغاز شده است.

در روزهای گذشته تصاویری از برخی سینماها و از جمله سینما آفریقای مشهد منتشر شده که در آنها تصویر همبازی رضا عطاران در «مصادره» با پوشاندن موهایش سانسور شده!!! همبازی عطاران در «مصادره» یک بازیگر زن ارمنی است که در فیلم نقش یک لاتین را بازی میکند و فیلم با همین شرایط پروانه نمایش گرفته و حتی در جشنواره فجر به نمایش درآمده است.

همین حالا هم نسخه کامل فیلم با حضور این بانوی ارمنی در تمامی سینماها و از جمله سینماهای مشهد در حال اکران است اما مشخص نیست چرا به ناگاه سردر سینمای نمایش دهنده فیلم سانسور میشود.

پرسشی که این رفتارها به دنبال دارد این است که آیا میتوان خودسرانه و بدون هماهنگی با مقامات بالادستی سازمان سینمایی نسبت به سانسور پوستر و سردرهای یک فیلم اقدام کرد؟/ دنیای سینما
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ 🎥 اقدام عجیب علی پروین برای معافیت سربازی!
#ورزشی#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰
هیجان عجیب چند ایرانی در مواجهه با مسی!
#مسی #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ 💢با ورود ارتش ترکیه و حامیان‌ پس از ۵۸ روز به عفرین؛ مجسمه مشهور به #کاوه_آهنگر اسطوره‌ بزرگ ایرانیان از یکی از میدان اصلی شهر پایین کشیده شد.
#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰

فرمانده سابق راهنمایی و رانندگی تهران: 🔹در ارائه آمار کشته‌های تصادفات آمارسازی می‌شود
🔹ظاهرا خودروسازان و وزرات صنعت با هم پسرخاله هستند!

#خودروسازی #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ◽️حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در انگلیس، در کانال تلگرامی‌اش به انتشار عکس اسفندیار رحیم‌مشایی و پریوش سطوتی، همسر شهید حسین فاطمی، وزیر خارجه دولت مصدق، واکنش نشان داد - به‌ این قصد که شایعات درباره رابطه آنها را تکذیب کند. ◽️بعیدی‌نژاد خبر داده است: چندی پیش وزارت خارجه ایران،‌ به‌منظور ارج‌نهادن به مقام حسین فاطمی، هدیه‌ای به همسر وی تقدیم کرد و از او دعوت کرد به سفارت بیاید. ◽️به نوشته بعیدی‌نژاد، خانم سطوتی از نتیجه سفرش به تهران (به‌دعوت احمدی‌نژاد و در سال‌های ریاست‌جمهوری‌ وی) به‌شدت ابراز ناراحتی کرد و گفت دعوت‌کنندگان چنین تبلیغ کردند که وی برای بازپس‌گرفتن مال و اموال مصادره‌ای به تهران برگشته، ولی اصلاً مالی ندارد که بخواهد مطالبه کند. دروغ گفته بودند. ◽️همچنین، او از بازخوردهای سفرش به تهران ابراز ناراحتی کرد و گفت که مجبور شد دفترچه خاطرات شخصی فاطمی را به احمدی‌نژاد بدهد و از سرنوشت آن اطلاعی ندارد. ◽️بعیدی‌نژاد افزود: «ايشان به اعتبار درگذشت نابهنگام فرزندش و تنها بازمانده دكتر فاطمی، در خلوت زندگی زاهدانه‌ای داشته و هنوز با حقوق كارمندی فاطمی زندگی می‌كند و دست نياز به سوی هيچ‌كس هم دراز نكرده.» #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ 🔸مسافرت عید! ● صفحه روزانه شهرونگ
#عید #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ✔️روحانی در حاشیه آخرین جلسه هیات وزیران در سال۹۶: دیگر نیاز به خرید گاز از کشوری که ناز کند، نداریم

#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ✔️روحانی: مردم بین اعتراض و اغتشاش دیوار کشیدند

#خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ 💢خبر نیوز دروازه ای به سوی هر آنچه از جهان خبر و نیازمندی می خواهید

www.khabarnews.com
www.Agahikhabar.com

@rooznamekhabar
#تبلیغات #خبر_جنوب

روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper)

۰ ⭕️ #دیرین_دیرین_شیرازی
🔻این قسمت : عیدونه
🔸عید مبارک بادا...ایشالو مبارک بادا
#شیرازی_بومونیم
#خبر_جنوب
More...