САР_ФЕТАУ (@sar_fetau) [similar]

🔰Ukraine 🏛️ Kyiv National Economic University (KNEU) 📌📚🎓 Economics and Management Faculty #FETAU #SAR_FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Сьогодні відбувся справді видовищний футбольний матч між студентами та викладачами ФЕтаУ!
Команду викладачів очолив сам декан факультету економіки та управління Востряков Олександр Володимирович. До команди прогресивних «світил науки» також входили Самійленко Андрій Петрович, Хохич Дмитро Григорович, Ліфінцев Денис Сергійович. І, безсумнівно, наші спортсмени Корольов Борис Анатолійович, Кузнєцов Валерій Анатолійович на чолі із завідувачем кафедри фізичного виховання Дудко Михайлом Валерійовичем.
Студентську команду «САР ФЕтаУ» представляли активісти факультету економіки та управління, спортсмени: Парганенко Микита, Величко Олександр, Бондар Олексій, Приліпко Олександр, Йосипок Тимофій на чолі з головою Студентської академічної ради ФЕтаУ Євгенієм Нотевським.

Гра була дуже напруженою. Кінцевий рахунок: 4:4, - нічия. Але гравці домовилися зібратися ще раз, щоб остаточно довести своє право на перемогу.

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Запрошуємо всіх на футбольний матч між командою Студентської академічної ради факультету економіки та управління (Нотевський Є., Парганенко М., Бондар О., Приліпко О., Узунов І., Величко О.) та викладацькою командою ФЕтаУ (Востряков О.В., Самійленко А.П., Дудко М.В., Хохич Д.Г., Ліфінцев Д.С., Кузнєцов В.А.). Дана подія відбудеться о 15 лютого о 15 год 15 хв. в спорткомплексі "Економіст". Приходьте підтримати свою команду!

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

День закоханих в КНЕУ від САР ФЕтаУ!!!))) #SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Сьогодні в рамках проведення проекту "Теплі зустрічі" Студентською академічною радою факультету економіки та управління був запрошений випускник КНЕУ, підприємець, експерт «Центру експертних рішень» Міхальцов Андрій (Андрей Михальцов). У неформальній та комфортній атмосфері гість розповів про себе, свій особистий та професійний успіх. «Як правильно обрати роботу та визначитися із життєвим шляхом?», - саме відповідь на це запитання сьогодні була вкрай актуальною Також спікер провів майстер-клас "5 шляхів кар'єрного розвитку" та надав практичні рекомендації. Велике спасибі Вам, пане Андрію, за Ваш досвід та знання!

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Масляна в КНЕУ від САР ФЕтаУ!!! #SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Шановні студенти! У рамках проведення теплих зустрічей САР ФЕтаУ запрошуємо Вас на бесіду з Міхальцовим Андрієм, випускником КНЕУ, підприємцем, експертом «Центру експертних рішень» на тему «Як правильно обрати роботу та визначитися із життєвим шляхом?». Від спікера очікуємо майстер-клас "5 шляхів кар'єрного розвитку" і ще багато цікавого. Зустріч відбудеться 13 лютого о 15.45 орієнтовно в аудиторії №238.

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Наближається 14 лютого, а ти досі не знаєш чим будеш займатись у цей день?
Можливо ти ще не зустрів свою половинку, але це не означає що день закоханих має пройти ліниво і нецікаво.
Студентська академічна рада ФЕтаУ допоможе тобі зав'язати знайомство, що має всі шанси перерости у щось більше!
Якщо ти вільна дівчина, яка не проти нових знайомств, до 14 лютого дай відповіді на 4 питання у гугл формі наведеній нижче і наші "купідони" залишать твої контакти у чарівній скриньці.
Якщо ти юнак, який шукає "ту єдину" або просто хоче зустрітися з новою людиною, - у день всіх закоханих знаходь нашу скриньку та витягни її номер. А далі ти знаєш що маєш робити 😉
Щасти тобі!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJSoy1VWpNzJfMX1kVC3AD0IlT3-LFoSFe5_spjl2VsKYH2w/viewform
#KNEU #SAR_FETAU #FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Є у студентів покровитель. І всі знають, що це Тетяна. Вона нас не тільки захищає від бід і напастей, а й надихає на навчання та працю. По-перше, вітаємо всіх ТЕТЯН з Вашим святом, нехай усе заплановане здійсниться!!! Дякуємо за Вашу доброту та людяність!

САР ФЕтаУ вітає кожного студента КНЕУ і з нашим святом! Успіхів Вам у навчанні та не втрачайте свого запалу по життю! Окремі привітання нашим ПЕРШОКУРСНИКАМ!!!!! Сьогодні Вами був складений останній екзамен першої Вашої сесії! Вітаю Вас з цим! Тепер Ви сміливо можете носити звання "студентів ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана"!!! #SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Вітаємо студента ІІІ курсу факультету економіки та управління Пінтелея Ігоря з підкоренням нових вершин!!! #SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Проект "Подаруй радість дітям" - це ініціатива студентів І курсу МАГІСТРАТУРИ факультету економіки та управління! Героями проекту є талановиті, креативні та розумні Токовенко Аліна, Кузьменко Юлія, Борзило Юлія, Пелехата Людмила, Наверська Анастасія та Ковалева Юлія. У рамках вивчення дисципліни "Управління проектами" (викладач Кубарева І.В., яка саме звела нас з дівчатами) студенти не лише розписали проект від А до Я на 100 сторінок, а й практично його реалізували!
Студентська академічна рада ФЕтаУ, керівництво факультету та Університету з неймовірним задоволенням допомагали реалізації даного проекту. Окрема подяка директору ЦКМ КНЕУ Бабич Д.Р. за сприяння в проведенні концерту.

Весь факультет економіки та управління впродовж 1,5 місяця гудів благодійними ярмарками - це і продаж пончиків у рамках Соціального підприємництва, та інших солодощів на День Святого Миколая і т. ін. Загалом було зібрано 20 095 грн.
Яскравим підсумком стало проведення концерту 12 січня, на який завітали ці світлі та чарівні діти - діти, які також мають право на радість, увагу та турботу! Впродовж 2 годин креативні артисти розважали дітлахів. Усі співали та танцювали. Також було запропоновано наукове шоу, а по закінченню концерту прийшов Дід Мороз, який кожному вручив солодкий подарунок!

ПОДАРУЄМО РАДІСТЬ ДІТЯМ РАЗОМ!!! Вони на це заслуговують, а ми можемо це зробити! Дякуємо всім за підтримку!

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

28 грудня актив Студентської академічної ради факультету економіки та управління ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" на запрошення Бенька Дмитра, одного з прогресивних діячів студентської молоді (ФУПСтаП) долучився до проекту "Подаруй свято" молодіжного крила Об'єднання "Самопоміч" - Київ. У рамках даного проекту 100 дітей з малозабезпечених та багатодітних родин отримали комплексі подарунки: солодощі, іграшки, канцелярське приладдя

САР ФЕтаУ долучилася до даної ініціативи, розширивши масштаб проекту "Подаруй радість дітям" (менеджер проекту - Токовенко Аліна), підсумком якого стане концертна програма для дітей-сиріт в ЦКМ 4 січня. Нашими активістами було закуплено подарунки 10 діткам та відвідано разом з представниками молодіжного крила 12 сімей Святошинського району.

#FETAU #KNEU #SAR_FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Яскравим завершенням роботи Студентської академічної ради факультету економіки та управління у 2017 році стала реставрація нашого стенду))) Гадаємо, що за 2 місяці роботи оновленого складу САР нам вдалося досить непогано стартувати, але найцікавіше попереду😏😏😏😊😊😊😉😉😉 Усім гарного передноворічного настрою!

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

22 грудня завершився І етап апробації глобального проекту "Відповідальне лідерство - шлях до успіху". Близько 50 лідерів учнівського самоврядування з батьками, друзями, зібралися сьогодні в Конференц-залі ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" задля презентації практичних результатів проробленої за 6 тижнів роботи.

Зі вступним словом до лідерів звернувся ректор Університету, професор Лук'яненко Д. Г., який наголосив на необхідності розвитку лідерських якостей та всезростаючій ролі лідера в будь-якому колективі, сфері життя. Серед запрошених почесних гостей сьогодні були: головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Бут С. В. та головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Правдіна А. В. Вони також у свою чергу наголосили на підтримці розвитку молодіжного лідерства в Україні та необхідності подальшого розвитку даного проекту. Також вітальне слово мав координатор проекту на рівні Університету, декан факультету економіки та управління Востряков О. В., який висловив вдячність лідерам за їх прагнення до змін та закликав зробити в подальшому свідомий вибір під час визначення професії.

Із підсумками проекту виступив головний ініціатор, координатор проекту на національному рівні, президент Миколаївської ООЛМС «Молодь – майбутнє нації», голова Студентської академічної ради факультету економіки та управління Нотевський Євгеній.
Згодом лідери презентували проекти за різними тематиками: написання петиції, законопроекту, соціологічне дослідження, проект участі бюджету та створення ідеології. Кожен міг ставити питання та вести обговорення. Особливо приємним для лідерів став зворотній зв'язок від Ректора, який у креативній формі надавав рекомендації та висловлював свої захоплення обраними темами.

У кінці заходу всі 20 лідерів учнівського самоврядування міста Києва, які пройшли освітній курс "Відповідальне лідерство - шлях до успіху" в стислій формі отримали сувенірну продукцію від ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана". #KNEU #SAR_FETAU #FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

21 грудня на засіданні Вченої ради факультету економіки та управління було оголошено результати Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко. Диплом ІІІ ступеня отримав голова студенської академічної ради.
Дякую, Виктория Товстенко, за можливість виступити від "КНЕУ ім. В. Гетьмана", співпрацю та гарну підготовку!

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

21 грудня відбулася лекція керівника навчального центру «Astra Sapience», експерта у сфері комунікацій, тренера по публічних виступах та переговорах, мотиваційного спікера Юрія Борисова з теми «Алгоритм вашої продуктивності». Спікер не просто зумів запалити усіх присутніх своєю харизмою, а й надав студентам практичні рекомендації щодо утвердження та реалізацію власних цілей. Мотиваційний надпис на зап'ясті кожного "Только вперёд" - нагадуватиме всім про дану зустріч.

#KNEU #SAR_FETAU #FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Шановні друзі, викладачі, студенти! Завтра відбудеться урочисте завершення освітнього курсу "Відповідальне лідерство - шлях до успіху", у рамках якого 20 лідерів учнівського самоврядування м. Києва пройшли 6 модулів («Психологія лідера», «Ораторське мистецтво», «Public relations та соціальні дослідження», «Основи юридичних знань», «Політична освіта» та «Бізнес-лідерство»). Запрошуємо усіх бажаючих послухати цікаві проекти лідерів шкільного самоврядування, а можливо вже наших майбутніх студентів!)))) Програма заходу додається)

#KNEU #SAR_FETAU #FETAU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

21 грудня Студентська академічна рада факультету економіки та управління розпочала проект "Теплі зустрічі". Нагадаємо, що у рамках даної ініціативи планується як мінімум кожних 2 тижні запрошувати викладачів, адміністрацію КНЕУ, відомих бізнесменів, політиків та меценатів для обговорення актуальних питань, обміну досвідом задля обізнаності в усіх процесах тастановлення студентів як особистостей.

Сьогодні першим був декан факультету економіки та управління Востряков Олександр Володимирович, на зустріч з яким прийшло 25 студентів (переважно 1-3 курси). Говорили як про загальні питання, так і про навчання та проживання в гуртожитках. Студенти цікавилися пороговим балом, душовими в гуртожитках, англомовними програмами, вимушеним розформуванням груп деяких спеціальностей, нарахуванням стипендій та іншим.
Запитували декана і про його особисті вподобання. Улюблена футбольна команда, життєве кредо, велика мрія декана - тепер усе це знають студенти, що були на зустрічі.

Дякуємо Олександру Володимировичу за можливість висловитися та розуміння проблем студентів!

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU

САР_ФЕТАУ (@sar_fetau)

Напередодні свята чудового хочемо створити вам настрій святковий.🎄
Усіх студентів: юнаків і дівчат запрошуємо на вечір чарівних порад,🌚
де буде людина незвичайна і церемонія кавова і чайна.☕️
А вечір буде називатись —
«У гості до декана завітати»
Тож запрошуємо Вас, шановні студенти, завітати 21 грудня на 16:15 на нашу зустріч, яка триватиме до 17.00.
У 239 аудиторії на Вас буде чекати неформальна атмосфера, затишок та найкращий декан — Востряков Олександр Володимирович. 👨🏻💼 Усі студенти зможуть поставити питання очільникові факультету на будь-які теми: навчання, дозвілля, проживання в гуртожитках і подібне. Послухаємо і самого Олександра Володимировичу!

З величезною любов'ю,❤️
САР ФЕтаУ
(Відповідальна Склепюк Вероніка, студентка ІІ курсу ФЕтаУ)

#SAR_FETAU #FETAU #KNEU
More...