Al'York (@alyorkmusic) [similar]

Our second EP "Plastic Jungle" is available now! Check out our single "River" below:

Al'York (@alyorkmusic)

İnanılmaz geçen Demonation Festivali’nin ardından katılan gruplara ve @bantmag a, destekleri ve böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederiz. Ayrıca güzel enerjinizle bizi dinlemeye geldiğiniz için çok teşekkür ederiz! 📸: @cem_gultepe

We had a great time last week at Demonation Fest. Thanks to all the bands, everyone who was there and to Bant Mag. for making this such a memorable one!

Al'York (@alyorkmusic)

@babylonistanbul dayız kapılar 20:30’da açılıyormuş. Demonation Festival’i kapsamında gerçekleşecek olan konserimize hepinizi bekliyoruz! @bantmag
We’ve arrived to Babylon! Demonation Festival all the way! Doors open at 20:30

Al'York (@alyorkmusic)

Istanbul yarın geliyoruz! @bantmag ın düzenlediği Demonation Festival de bu sene yer almak çok sevindirici. Yarın saat 21:00’da @babylonistanbul da görüşmek üzere!

We’ll be in Istanbul tomorrow! It’s really nice to be apart Demonation Festival this year. Thanks alot to @bantmag ! See you tomorrow at 21:00 at @babylonistanbul !

Al'York (@alyorkmusic)

Çok güzel geçen MIX Festivali'nden sizlerle bir kaç analog fotoğraf paylaşmak istedik. Yarın Demonation Festival’de görüşmek üzere!

We thought we’d share a few analog photos from MIX Festival. See you tomorrow at Demonation Festival Istanbul!

Al'York (@alyorkmusic)

Bu sene bizim için çok değerliydi. Bizi destekleyen herkese ne kadar teşekkür etsek azdır. Ekibimize ve yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz! Yeni yılınız kutlu olsun ve senenin ilk konserinde haftaya @babylonistanbul da görüşmek üzere!

We’ve had a great year and we just want to say thank you to our crew, to all those who have supported us and to those who have made it to our shows throughout 2017. It really means a lot! Hopefully we’ll see some of you next week at Babylon Istanbul for the year’s first gig! Happy new year!

Al'York (@alyorkmusic)

"River" 7" postaları yola çıkmak üzere! Pre-order'da gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Bu yoğun ilgi bizi çok mutlu etti! Bekleyişiniz için çok teşekkür ederiz! Araya konserlerin girmesi nedeniyle geciktirdiğimiz postalarımızda, 4 kişiye minik bir sürprizimiz olacak!

The "River" 7" record is being shipped out today! Sorry about the wait but because of all the concerts we couldn't find the time. Thank you so much for the support, we weren't expecting that many pre-orders. Let us know if you find one of the test presses!

Al'York (@alyorkmusic)

@eskizband ile birlikte harika bir konser geçirdik. Enerjileri ve müthiş performansları için Eskiz'e çok teşekkür ederiz!! Mix Festivali kapsamında Red Bull Warm Up'la birlikte 16 Aralık Cumartesi günü Zorlu PSM'de 18.15'te Red Bull Warm Up sahnesindeyiz. Hepinizi bekleriz!

We had a great gig w/ @eskizband last night! This Saturday we'll be at MIX Festival and if you're around you can drop by the Red Bull Warm Up stage this Saturday at 18:15 to watch us play! We're so excited to be apart of MIX Festival this year see you there!!
#redbullwarmup #alyork #mixfestival

Al'York (@alyorkmusic)

“River” ın video klibi artık YouTube kanalımızda! Bu güzel klibin sponsorluğunu yapan @redbull a ve birlikte çalışmaktan fazlasıyla keyif aldığımız @wearemstrk görsel ekibine çok teşekkür ederiz!
Video klibimizin linkine biodan ulaşabilirsiniz! Sizlerle video çekiminden birkaç analog fotoğraf paylaşmak istedik!

"River" is now avaliable on all music streaming services and you can check out the video shot by @wearemstrk on YouTube. Link in bio! Thanks to Red Bull and to everyone who made this possible. We thought we would share a few analog photos from the video shoot!

Al'York (@alyorkmusic)

13 Aralık Çarşamba günü @645kk_ankara da @eskizband ile beraber Ankara'yı sallayıp yuvarlamaya geliyoruz. @sedatgirgin e bu güzel afiş için çok teşekkür ederiz!

This Wednesday we'll be at @645kk_ankara w/ @eskizband It'll be another crazy night! Thanks alot to @sedatgirgin for this amazing poster!

Al'York (@alyorkmusic)

Gelecek hafta olacak konserlerimizi kaçırmayın!
•13 Aralık Çarşamba günü 6:45 Ankara w/ @eskizband
•16 Aralık Cumartesi günü MIX Festival Zorlu PSM Istanbul

Don't miss our gigs next week!
•13th of December 6:45 Ankara w/ @eskizband
•16th of December MIX Festival Zorlu PSM Istanbul

Al'York (@alyorkmusic)

"River" Limited Edition 7"
•Recording: Sinan Sakızlı
•Asst. Engineer: Ceylan Akçar
•Recording Studio: Hayyam Studios, Istanbul, Turkey
•Mix and Mastering: Erkan Tatoğlu Midasın Kulaklığı Ankara, Turkey
•Sleeve Design: Jeremy Steel
•Vinyl Cutting: Eazycut Records Ankara, Turkey 45rpm
#alyork

Al'York (@alyorkmusic)

Günün güzel haberi: “River” adlı teklimizi 45'lik olarak yayınlıyoruz ve bunun için fazlasıyla heyecanlıyız. Bu plağın bizim için bir sürü güzel tarafı var. Türkiye'de @eazycutrecords tarafından Lathe Cut tekniği ile üretilen ilk plak olacak. 45’liğin A-Side'ında yeniden kaydettiğimiz "River" varken B-Side'ın da daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan ve sadece bu şeffaf plağa özel olan akustik demo versiyonu olacak. Numaralandırılmış 100 adetle sınırlı olan River 45'liklerinin içinde bulunanlar;
•Gizem'in bu baskıya özel iki çizimi ve sticker.
•Al'York sticker paketi
•Al'York baskılı rozet
Bu paketin fiyatı sadece 30TL! Ön sipariş ettiğiniz taktirde 11 Aralık Pazartesi günü dağıtılmaya başlayacak paketlerden birini edinmek için bize Facebook, Instagram ve E-mail üzerinden ulaşabilirsiniz. İkinci 45'liğimiz olan "River"ı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tükenmeden tüketiniz ve lütfen yüksek sesle dinleyiniz!

We’re very happy to release the re-recorded version of “River” as a 7”! This record is one of a kind for a few reasons. It’s the first ever record cut by Eazycut Records in Ankara and it features an unreleased version of “River” that you can only get on this record. On the A-Side you have a version we recorded for Red Bull and on the B-Side you can listen to a non-electric demo we did a few years ago. These 7” records will be limited to 100 copies and will be numbered. The “River” 7” includes:
•Two illustrations and a sticker by Gizem special to this release.
•Al’York sticker set
•Al’York badge
This limited edition vinyl only costs $15! If you want to purchase this item please contact us on Facebook, Instagram or just send us an e-mail. The “River” 7” will start shipping on the 11th of December. We’re so excited for this release! Get ‘em while you can! #alyork

Al'York (@alyorkmusic)

Red-Bull Warm Up’ta çaldığımız, Debut EP’den sonra Hayyam Studyoları'nda tekrar kaydettiğimiz "River” adlı şarkımızı, artık 11 Aralık’tan itibaren tüm dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.Ancak sadece dijitalle sınırlı kalmıyoruz,devamı çok yakında! Kapak tasarım: Jeremy Steel

A few months ago we re-recorded "River" for Red Bull's Warm Up series. It will be available on the 11th of December on all music streaming services. We're very excited to be sharing this cover designed by Jeremy Steel. Stay tuned for more! #alyork

Al'York (@alyorkmusic)

Denemeleri yaptık, süprizlerimiz yolda, heyecanla bekliyoruz!

Stay tuned because we have some exciting news!

Al'York (@alyorkmusic)

Önümüzde çok heyecanlı iki hafta var. Güzel haberleri paylaşmadan önce sizin için bir playlist yaptık. Biz son rötuşları tamamlarken sizi Spotify sayfamızda hazırladığımız "Transmissions from Al'York #2" adlı playlistimize davet ediyoruz. Haberleşmek üzere!

We've got an exciting few weeks coming up and we thought we would start it off with a Spotify Playlist! Head over to our Spotify page to check out "Transmissions from Al'York #2" see you soon! #alyork

Al'York (@alyorkmusic)

Zorlu PSM Studio, Istanbul 19/10/2017

📸: @cantunaboylu

Al'York (@alyorkmusic)

@zorlu_psm ye bizi ağırladıkları ve bu güzel videoyu paylaştıkları için teşekkür ederiz!

Thanks alot to @zorlu_psm for including us in their Lokalize series at @studio_zorlupsm It was a great night and we hope to come back!

Al'York (@alyorkmusic)

Geçirdiğimiz bu iki hafta için ne desek az kalır! @theringojets ile başlayıp, @hannielkhatib ile devam eden konserlerimizi, @inhoodies ve @theawaydays ile birlikte bitirdik. Son durağımız olan Eskişehir'den döndük. Fazlasıyla mutlu olduğumuz bu konserler dizisinde bizimle olduğunuz, ilginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz! Önümüzdeki heyecanlı süreçte, tekrar görüşmek dileğiyle!
Fotoğraf için @zorlu_psm ye teşekkür ederiz.

The past two weeks have been amazing! Touring with The Ringo Jets, opening up for Hanni El Khatib, being on the same bill at Zorlu PSM with In Hoodies and The Away Days and then playing a gig at Eskişehir was more then we could ask for. Thanks to everyone who supported us and came to the shows we love you all! See you soon because we have some new things on the way!

Al'York (@alyorkmusic)

Eskişehir biz geldik sizi bekliyoruz! Kapı açılış saat 21:30'da! Girişler 10 TL. Soundcheck'imiz bitti, sizinle görüşmek için sabırsızlanıyoruz!

Al'York (@alyorkmusic)

Eskişehir özledik geliyoruz! Ekim ayını kapatacak konserimiz olan Peyote Eskişehir'de sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Yarın gece @peyote.eskisehir de görüşmek üzere! Kapı açılış 21:00 Bu konseri ES geçmeyin!

Tomorrow we'll be at Eskişehir! See you at Peyote doors open @ 21:00 !
More...