Pübliko (@publikopr) [similar]

Creative communication agency focused on brand management, events & pr in Izmir

Pübliko (@publikopr)

Nouvelle Vague projesinde birçok vokali izleme şansımız oldu ancak onun yeri başka. Nouvelle Vague hayranlarının ayrı bir yere koyduğu Melanie Pain, 5 Mayıs’ta İzmir’de sahnede olacak.

Paris’te gündüzleri bir grafik atölyesine çalışan, geceleri ise çeşitli kulüplerde sahne alan Melanie, Nouvelle Vague ile tanışır ve müzik kariyeri hızlanır. Solo albümleri de bulunan Pain aynı zamanda Villeneuve grubunun da bir üyesidir.

Büyüleyici bir ses ve etkileyici bir performansa sahip Melanie Pain’i Nouvelle Vague ile canlı izlemek istiyorsan, sınırlı sayıdaki erken dönem biletlerini kaçırma.

Biletler @mobilet ‘te ve @editandchill ‘de.

#melaniepain #publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

5 Mayıs’ta Nouvelle Vague sonrası Ali Kuru!

Geçtiğimiz yaz Londralı plak şirketi Leng Records’tan çıkardığı uzun çaları Egzotik ile en iyi albümler listelerine giren @alikuru , remix’leri için Nicola Cruz, Peter Power, Canson, Oceanvs Orientalis gibi isimlerle çalıştı.

Müzik seçkisinde farklı kültürlerden etkilenen ve janr gözetmeyen Ali Kuru, atmosferik ve dinamik setleri ile öne çıkıyor.
Gecenin erken dönem biletleri Mobilet’te. (link bio’da)
#alikuru #nouvellevague

Pübliko (@publikopr)

@epicfairlive için davetiye vakti! 😏

Geçtiğimiz Eylül’de, İkinci Bahar İki Konser serisinde Istanbul Sessions projesi ile konuğumuz olan İlhan Erşahin, Burning Man ve Fusion Festival gibi sahnelerde devleşen Oceanvs Orientalis ile birlikte Epic Fair’e konuk oluyor.

Davetiye kazanmak için; ☝🏼
• bu performansı birlikte izlemek istediğin arkadaşını comment’e ekle, 👯‍♀️
• sen ve arkadaşın @epicfairlive hesabını takip etsin ve bu post’u beğensin. 🤝

Sonuçlar yarın akşam.

Dilediğin kadar arkadaşını ekleyebilirsin.😉 #epicfair2018 #kendinehasfestival #ilhanersahin #oceanvsorientalis

Pübliko (@publikopr)

Bu Cumartesi @bantmag ‘in konuğu olarak @epicfairlive ile ilgili laflamaya Kadıköy Bina’ya gidiyoruz. Müzikler Bant Mag. editörlerinden @cemkayiran ve @apeironcollective ‘den geliyor, uğrayın!

#epicfair2018 #kendinehasfestival #bantmag

Pübliko (@publikopr)

Kendine Has Sunar: Epic Fair 2018’de izleyeceğimiz tüm isimler belli oldu!

Bu yıl Kübana ve Ada Gazinoları içerisinde yer alacak 3 ayrı sahnesi ile yabancı ve yerli sahnenin önemli isimlerine yer veren festivalin biletleri Mobilet’te.

@kendinehasonline #kendinehasfestival #epicfair2018 @redbullmusic #redbullmusic

Pübliko (@publikopr)

25. İzmir Avrupa Caz Festivali programında yer alan Publik Market bu hafta sonu Edit’te (10-11 Mart). Tasarımı caz ile buluşturan etkinlikte, bağımsız markaların tasarımlarını, koleksiyonları, vintage öğeleri bulabilirsiniz.

Etkinlik Cumartesi ve Pazar günü saat 13:00-19:30 arasında.
#publikmarket #iksev #iksevcazfestivali #birliktegüzel

Pübliko (@publikopr)

5 Mayıs, Nouvelle Vague öncesi Flapper Swing! 💃🏼 Erken dönem biletleri Mobilet’te. 🤓

#Repost @flapperswing with @get_repost
・・・
Coquette! Breaking hearts you are ruling now, little coquette. True hearts tenderly dreaming of you. 💙 Thank you @ghokalp & @puciwed for this amazing video.
.
.
.
#coquette #swingband #swing #1920s #party #gatsbystyle #flapper #flapperdapper #flappergirl #flapperswing

Pübliko (@publikopr)

10 yıl öncesi. Ülkede güzel ve büyük festivallerin yapılabildiği yıllar. ✨

Nouvelle Vague Radar Live’da, İstanbul’da, deniz kıyısında günü batırıyor. #tb
@duzo ‘ya teşekkürler.

#publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

5 Mayıs’ta müzik keyfi erken başlıyor. Nouvelle Vague öncesi konuğumuz Flapper Swing! ✨👯‍♀️ Nouvelle Vague bizleri 70’li ve 80’li yıllara götürürken @flapperswing 1920 ve 30’lara göz kırpacak. 😉🧐 5 Mayıs’ta Kültürpark’tayız. Gecenin biletleri Mobilet’te, link bio’da.

#swing #flapperswing #publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup

Pübliko (@publikopr)

Yeni logosundan, yerel plak şirketi haberine ve yeni etkinlik serilerine @apeironcollective ’den haberler:
#Repost @apeironcollective with @get_repost
・・・
Apeiron gündem 📢 🖌️ Yeni logomuz ile tanışın. 🔜 İlk günden bu yana hayalini kurduğumuz, yerel ve bağımsız bir plak şirketi geliyor. Heyecanlıyız, takipte kalın! 👀 🎶 Yalnızca İzmirli müzisyenlere özel bir etkinlik serisi geliyor. 🎙️ Aklımızda bugüne kadar yer verme şansı bulamadığımız birçok isim var, gözümüzden kaçmış olma ihtimaline karşı projenizi bizimle paylaşmak isterseniz. 👉🏼 ✉️: apeironcollective@gmail.com

#apeironcollective #apeiron #izmir

Pübliko (@publikopr)

Epic Fair’e son 2 ay! Gün yüzüne çıkan isimler ile şimdiden heyecan yaratan festivalin yeni konukları yakında açıklanıyor! 😯🤗 Bu sene 2 ayrı mekandaki 3 sahnesi ile yabancı ve yerli müzisyenlere yer verecek festivalde şu ana kadar hangi isimler görücüye çıktı görmek için fotoğrafları kaydırın! 🏄🏽‍♂️🏄🏽‍♀️ Festivalin avantajı dönem biletleri tükendi, erken dönem biletleri ise Mobilet’te satışta!

#epicfair2018 #izmir #city #musicfestival @epicfairlive

Pübliko (@publikopr)

Nouvelle Vague ‘Avantajlı Dönem Biletleri’ tükendi. 😯 🥂

Bugünden itibaren 75₺’lik ‘Erken Dönem Biletleri’ne Mobilet’ten ulaşabilirsiniz. 😌

Konserdeki yerinizi almak için geç kalmayın. 👉🏼👩🏻💻👨🏼💻 #publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

Nouvelle Vague’ın enerjisi yüksek performanslarından, Spotify’da 20 milyonu geçen dinleme sayısı ile ilk sırada yer alan şarkısı, In A Manner Of Speaking’e uzanıyoruz. Hava dinlemeye çok müsait. ☁️🌧️ Nouvelle Vague konseri avantajlı biletleri (60₺+ Mobilet komisyonu) tükenmek üzere, geç kalmadan yerinizi ayırtın. 👉🏼👨🏼💻👩🏻💻 #publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

Nouvelle Vague 5 Mayıs’ta İzmir’de.
Peki Nouvelle Vague adı nasıl doğdu?
Müzikte bir tür olarak anılmadan önce 1950’lerde sinemayı özgür bırakmak ve tabuları yıkmak üzere Fransız bir grup yönetmen tarafından yaratılan bu akım sinema tarihini de değiştirir.

François Truffaut, Jean-Luc Godard, Eric Rohmer, Claude Chabrol akımın göze çarpan bazı yönetmenleri.

Görsel ise Jean-Paul Belmondo’nun dünyada adını duyuracağı, 1960 yapımı Jean-Luc Godard yapımı, A bout de souffle’e ait.

Bu dönemi henüz izlemediyseniz bu haftaki filminizi yeni dalga’dan seçin. 😉

#publiko #nouvellevague #izmir #city #concert #french #bossanova #newwave #popup #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

Sayısız festival, sayısız şehir, binlerce müziksever! 💎

Ve 5 Mayıs’ta Nouvelle Vague İzmir’de! 🎊

Sınırlı sayıdaki avantajlı dönem biletleri Mobilet’te, link bio’da.

#publiko #nouvellevague #izmir #concert #newwave #bossanova #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

Nouvelle Vague konseri sınırlı sayıdaki avantajlı biletleri şaşırtan fiyatı 😐😯 ile bugün satışa çıkıyor! 👩🏻💻👨🏼💻 Hafta sonuna mutlu girmek istiyorsan fırsatı kaçırma! 😉🏃🏽‍♂️🏃🏻‍♀️ Nouvelle Vague 5 Mayıs’ta ✍🏼 #publiko #nouvellevague #izmir #concert #newwave #bossanova #punkrock #blondie #billyidol #talkingheads #depechemode #sexpistols #theclash #buzzocks #thecure #thesmiths #joydivision

Pübliko (@publikopr)

@publikmarket bir kez daha İzmir Avrupa Caz Festivali etkinlikleri arasında! 🎊

10 ve 11 Mart’ta (2 gün) tasarım ve caz Publik Market’te buluşacak. 🎉

25. İzmir Avrupa Caz Festivali tüm programı için 👉🏼 @iksev
Publik Market detayları için ise 👉🏼 @publikmarket
#publikmarket #iksev #izmiravrupacazfestivali #izmir

Pübliko (@publikopr)

Pübliko Sunar: Nouvelle Vague 5 Mayıs'ta İzmir'de!

Fransız müzisyenler Marc Collin ve Olivier Libaux ortaklığından doğan Nouvelle Vague, punk rock’ın söz dinlemez tavrını ve new wave’in entellektüel derinliğini bossa nova’nın neşesi ve dansı ile birleştiriyor.

Camielle, Phoebe Killder, Nadeah, Melanie Pain, Liset Alea gibi sıradışı vokalistleri bünyesinde barındıran topluluğun rerpertuarlarını Joy Division’dan The Clash’e, Depeche Mode’dan Blondie’ye kadar birçok kült grubun cover’ları oluşturuyor.
Grup, 2004-2010 arasında çıkardıkları 4 albüm ile bir milyonun üzerinde satış yaparken, 2016'da I Could Be Happy albümü ve geçtiğimiz Kasım ayındaki Algo Familiar EP'leri ile geri döndü.

Nouvelle Vague ile keyifli bir zaman yoluculuğuna çıkmak için 5 Mayıs'ta buluşuyoruz.

Biletler yakında Mobilet'te.

#publiko #nouvellevague

Pübliko (@publikopr)

2017 Nisan, Epic Fair;
@palmiyeler , @kimkiokimkiokimkio , @jakuz1 , @islandman_ , @babazula
2017 Mayıs, Publik Park;
@niluferyanyaaaaaa , @featheredsun.de , @tuncboyaciyanarto , @noregularplay
2017 Eylül ve Ekim, İkinci Bahar İki Konser; @nublui , #ozdemirerdogan
2018’de, ilk kez izleme şansı bulacağımız isimlerle, daha çok performans bizi bekliyor.
Takipte kalın. #publiko
More...