SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr) [similar]

ÜYE AİDATLARINIZ VE BAĞIŞLARINIZ İÇİN ; İŞ BANKASI-ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Birileri Malatya'da kliniğe kaldırdığımız çocuğun uyutulduğunu söylemiş birileri de buna inanmış...Bir deli kuyuya taş atıyor yüz akıllı çıkaramıyor.Çocuk hala klinikte yatıyor.Yorumlar atarak çocuğun akıbeti hakkında yalan yanlış bilgiler veren insanlar var,bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.
0532 393 58 11

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Malatya Darende'deki dostumuzun selamı var...Birileri uyutuldu gibi saçma sapan yorumlar yapmış birileride bunlara inanmış..

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Bir önceki gönderimizin devamıdır -) Yukarıda anılan köpek aralık ayının başında şile sofular köyünden çalınmış köy muhtarlığı ve azalar ile tutanak tutulmuştur... Bahse konu köpek ZUHAL hanımın çiftliğinde çıkmıştır sadece FELÇLİ kabul eden Zuhal hanım ne hikmetse SOHAYKO'nun tedavi ettirdiği köpeği alarak kendisi bir daha tedavi ettirmiştir.. . . Zuhal hanıma köpeği teslim eden kişi SOHAYKO derneğinin goglede arttığınızda çıkacak olan haberde ismi geçen Ömeri isimli şahıs tarafından teslim edilmiştir..Bu kişinin bahçesinden şilede 30 a yakın kedi köpek ölüsü çıkmıştır.. '' googleden SAHTE VETERİNER OLARAK '' aratın.... Bugün dahi köpeğin kendilerine olduğunu SOHAYKO derneği tarafından perişan halde şileye atıldı gibi karalama kampanyası başlatılmış ve söylemlerde bulunulmuştur.. ( Bu konu ile ilgili ömer isimli şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacağımızda Zuhal hanım yasin bey gerek yok köpek emin ellerde artık bende demesi üzerine suç duyurusunda bulunmadık.. Ancak sabah bu konu hakkında saklı tuttuğumuz suç duyurusu görseller ile yapılacaktır..) KÖPEK ELAZIG FAKULTE DEMİ ? KLİNİKTE Mİ ?
Darende de bulunan dostumuz MALATYA merkezde bulunan avivasa veteriner klimiğindedir.. Baştan beri orada tedavi olmuştur farklı tetkik ve rontgenler için elazığ fakulteye gitmiş sonrsında yine kliniğe dönmüştür.. Baştan beri fakulte de tedavi gördüğü bilgisi tamamen yanlış ve yalandır.. Fakulte dejş hocaların takibinde klinikte tedavi sürdürülmüştür... NE KADAR ÖDENECEK ... Köpeğin günlük bize maliyeti 100 tl'dir 5 gündür klinikte tedavi altında genel durumu da düzelmiştir.. 80 tl 'de fakultedeki işlemleri için ödenecektir.. Toplamda 580 tl'dir.. DARENDE DE BULUNAN KÖPEK KİME TESLİM EDİLECEKTİR.. ?
Darende de tedavisi devam eden ve nakil için gerekli genel durumun düzelmesi üzerine dostumuz istanbula getirilecektir.. Biz ZUHAL hanıma defalarca derneğimize ulaşın köpekler ilgili konuşalım dememize rağmen kendisi derneğimize ulaşmamıştır.. SOHAYKO derneği olarak yatalak felçli bir köpeğin bakımının ne kadar titiz ve özveri istediğini bildiğimiz için bu konuda daha kapsamlı çalışmalar yapan kişiler arasında seçim yapma hakkımız saklıdır..

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Bir önceki gönderimizin devamıdır -) İstanbulda bulunan isminin zühal ( zuhal ) Kadıoğlu olarak bildiğimiz bayan köpeğin istanbula gelmesi durumunda felçlilerle ilgilendiği için kendisine verilmesini insatagram üzerinden talep etti.. Kendisine instagram ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden 05323935811 numaralı cep numarası verilip SOHAYKO derneği başkanı ile görüşmesi istenildi..Ancak hanım efendi bu görüşme yerine sosyal medya da SOHAYKO derneğini karalama kampanyasına girişti.. Bunun sebebi apaçık ortadadır ... UYUTULACAK MI ?
Sosyal medya üzerinden SOHAYKO derneğinin bu köpeği uyutacağı gibi maksadını aşan,kimliği fikri zikri belli olmayan kişiler tarafından ortaya atılan saçma sapan bir düşünce tarzını ortaya atarak köpeği SOHAYKO derneğinden '' KURTARILIM '' gibi anlamsız söylemlere girerek hayvan severlerin aklını karıştırmaktadırlar.. SOHAYKO derneği bu güne kadar hiç bir kedi ve köpeği UYUTMAMIŞ UYUTTURANLARIN hep karşısında olmuştur.

SOHAYKO DERNEĞİ SPONSOR ARIYOR MUŞ... SOHAYKO derneği kurulduğu günden beri üyelerinin aidatları ile çok güzel işler başaran bir dernektir..Dernek üyelerinin bağışları ve üye aidatları ile ayakta durmaktadır.. SORUYORUZ... ?

Sizler bu kadar felçli köpek bakıp ? İki çiftlik işletip ... 10 personel çalıştırıp... Onlarca köpeğin Bu kadar giderini nasıl karşılıyorsunuz ?
Biz dernekleri dernekler masası incelemekte gelir giderimizi kontrol etmektedir.
SİZLERİN GELİR GİDERİNİ KİM KONTROL ETMEKTEDİR ?
3 sene önceye kadar özel bir firmada çeviriler yaparak hatta ve hatta geceleri mesai yaparak hayatınızı idame ettirirken birden bire bu maddi güce nasıl eriştiniz ? (Bunlar aslında bizi hiç ilgilendirmektedir.. )
DAHA ÖNCE BU KİŞİLERDEN YARDIM İSTENDİ Mİ ?
Evet SOHAYKO derneği istanbulda bulunan ZUHAL hanımdan felçli bir köpeğin tedaviye alınması için talepte bulunuldu yerleri olmadığını belirterek bu teklifi geri çevirdiler.. Çocuk Tekirdağda bulunan başka bir felçliler barnağı tarafından tedaviye alındı... ÇALINTI KÖPEĞİMİZ BU İNSANLARIN ELİNDE... 2015 Yılında şile sofular köyünde ağzı kırılan ve özel bir klinikte tedavi altına alınan alman kurdumuza köylüler sahip çıkarak geri istemişlerdir..

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

MALATYA DARENDE TEDAVİYE ALINAN DOSTUMUZ ÜZERİNDEN SOHAYKO DERNEĞİNE ÇİRKİN SALDIRILAR YAPILMIŞTIR BU SALDIRILARI YAPAN İNSANLARA YANLIŞ BİLGİ VEREN SÖZDE ''HAYVANSEVERLERİ'' ŞİDDETLE KINIYORUZ... DARENDEKİ KÖPEK İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLENDİRME.. Darende de tespit edilen dostumuzun ihbarı derneğimize geldiği andan itibaren köpeğin takibi yapılmış ihbarı veren kızımızın kullandığı teknolojide oluşan eksikler nedeni ile köpeğe 1 gün sonra tam olarak ulaşılmıştır.

TEDAVİYE NASIL ALINDI ?
Bu dostumuzun ihbarı yapıldıktan 1 gün sonra Orman ve Su işleri 15. bölge müdürlüğü ile iletişime geçilmiştir bölge müdürlüğünün ekipleri ile tespit edilen adresten dostumuz teslim alınmıştır... Önce malatya büyük şehir belediyesi veteriner işleri müdürlüğüne gidilmiş köpeğin tedavisinin burada yapılamayacağı kararı alınarak özel bir klinik olan avisa veteriner kliğine kaldırılmıştır.

TETİK VE TEŞHİS ..
Burada yapılan tetkik ve teşhislerde köpeğin gelen durumunun çok kötü olduğu günlerce aç ve susuz kaldığı arka bacaklarının halsiz ve köpeğin yatalak olduğu tespit edilmiştir.

Yapılan ilk teşhiste distemperın sinirsel formları gözlenmiş köpeğin tedavisine ve genel durumunun düzelmesi için gereken tedaviye başlanılmıştır.

KİMLER BU KÖPEĞİ İSTEDİ ?

Köpeği Malatyada buluan sözde bir dernek ve federasyon temsilcisi olan ismi filiz diye bildiğimi bir bayan köpeğin tedavi edilmesi için sohayko derneğinden telefonda şifayen istedi bayan hakkında yapılan çalışmada kişinin köpeğin bu halde olduğunu 3 gündür bilmesine rağmene gidip darende den almaması bölgede bulunan kliniklerin yetersiz olduğunu beyan ederek fakultede tedavi yaptıracağını köpeği fakultede yatıracağını kendisinin arada sırada giderek köpeği göreceği sebebi ve kullandığı sohayko derneğini karalıyıcı sözlerden dolayı köpek kendisine teslim edilmedi... Zaten edilmesine de gerek yoktu çünki klinikte tedavi protokolune başlanılmıştı...

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

1MALATYA DARENDE TEDAVİYE ALINAN DOSTUMUZ ÜZERİNDEN SOHAYKO DERNEĞİNE ÇİRKİN SALDIRILAR YAPILMIŞTIR BU SALDIRILARI YAPAN İNSANLARA YANLIŞ BİLGİ VEREN SÖZDE ''HAYVANSEVERLERİ'' ŞİDDETLE KINIYORUZ...DARENDEKİ KÖPEK İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLENDİRME..Darende de tespit edilen dostumuzun ihbarı derneğimize geldiği andan itibaren köpeğin takibi yapılmış ihbarı veren kızımızın kullandığı teknolojide oluşan eksikler nedeni ile köpeğe 1 gün sonra tam olarak ulaşılmıştır.
TEDAVİYE NASIL ALINDI ?
Bu dostumuzun ihbarı yapıldıktan 1 gün sonra Orman ve Su işleri 15. bölge müdürlüğü ile iletişime geçilmiştir bölge müdürlüğünün ekipleri ile tespit edilen adresten dostumuz teslim alınmıştır...
Önce malatya büyük şehir belediyesi veteriner işleri müdürlüğüne gidilmiş köpeğin tedavisinin burada yapılamayacağı kararı alınarak özel bir klinik olan avivasa veteriner kliğine kaldırılmıştır.
TETİK VE TEŞHİS ..
Burada yapılan tetkik ve teşhislerde köpeğin gelen durumunun çok kötü olduğu günlerce aç ve susuz kaldığı arka bacaklarının halsiz ve köpeğin yatalak olduğu tespit edilmiştir.
Yapılan ilk teşhiste distemperın sinirsel formları gözlenmiş köpeğin tedavisine ve genel durumunun düzelmesi için gereken tedaviye başlanılmıştır.KİMLER BU KÖPEĞİ İSTEDİ ?
Köpeği Malatyada buluan sözde bir dernek ve federasyon temsilcisi olan ismi filiz diye bildiğimi bir bayan köpeğin tedavi edilmesi için sohayko derneğinden telefonda şifayen istedi bayan hakkında yapılan çalışmada kişinin köpeğin bu halde olduğunu 3 gündür bilmesine rağmene gidip darende den almaması bölgede bulunan kliniklerin yetersiz olduğunu beyan ederek fakultede tedavi yaptıracağını köpeği fakultede yatıracağını kendisinin arada sırada giderek köpeği göreceği sebebi ve kullandığı sohayko derneğini karalıyıcı sözlerden dolayı köpek kendisine teslim edilmedi... Zaten edilmesine de gerek yoktu çünki klinikte tedavi protokolune başlanılmıştı...İstanbulda bulunan isminin zühal ( zuhal ) Kadıoğlu olarak bildiğimiz bayan köpeğin istanbula gelmesi durumunda felçlilerle ilgilendiği için kendisine verilmesini insatagram üzerinden talep etti.. Kendisine instagram ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden 05323935811 numaralı cep numarası verilmisitir

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Bu iki dostumuz da Parvo.Tedavilerine başlandı.Uzun ve yorucu bir süreç,inşallah tedavite yanıt verirler.Dualarınızı eksik etmeyin.

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Artik eminellerde...
Dün paylaştığımız çocuğu Arnavutköy Bolluca'dan aldık.İleri derece uyuzu var.İnsanlarla arası çok iyi ancak kimse tedaviye almamış.3 gündür ölüme yatmış bir şekilde bekliyormuş ancak bizler yanına gidince hemen kuyruk sallamaya başladı.Bu kızımızı da tedaviye aldık.Tedavi süreci uzun ve zorlu geçecek.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

#Repost @sohaykotr (@get_repost)
・・・
SİZLERLE BAŞARDIK...ÜYE AİDATLARINIZ NEDEN Mİ ÖNEMLİ ? SİZCE....
İletişim : 0532 393 58 11
Koruyucu aile programı için : www.yetimpatiler.com
Bakımevimizdeki canlara mama göndermek için : www.mamazinciri.com
Derneğimize üye olmak için : www.sohayko.org
Üye aidatlarınız için :
TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Kütahya'dan gelen ihbarla aldığımız,gözünün altında açık yara ve et parçası ile yaşamını sürdürmeye çalışan dostumuz ameliyat olmuştu.Kalan klinik borcu 400 lira.Klinik ödemelerimiz çok arttı ve yine ödeme yapmamız gerekiyor.Lütfen duyarlı olalım.
Üyelerimizden ricamızdır lütfen üye aidatlarınızı yatırın.
TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Artik eminellerde...
Dün paylaştığımız çocuğu Arnavutköy Bolluca'dan aldık.İleri derece uyuzu var.İnsanlarla arası çok iyi ancak kimse tedaviye almamış.3 gündür ölüme yatmış bir şekilde bekliyormuş ancak bizler yanına gidince hemen kuyruk sallamaya başladı.Bu kızımızı da tedaviye aldık.Tedavi süreci uzun ve zorlu geçecek.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

O BİR PİNCHER!
Üstünde tüy kalmamış.Saat şuan 23.32 Tekirdağ'da bu canı yakalamaya çalışıyoruz,perişan durumda.İstanbula döneceğiz,yarın çalışmalara deva edeceğiz.Ona yeni bir hayat verene kadar mücadelemiz devam edecek.

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

@febreze @febrezeturkiye bu reklamı görene kadar hem evlerimizde hem iş yerlerimizde severek kullandığımız bir markaydın,bundan sonra asla bu markayı kullanmayacağız.Tarihin tozlu sayfalarında hayvan düşmanı olarak anılacaksınız.Çocukların,insanların bilinçaltına köpeklerin kötü koktuğu mesajını vererek hayvanseverlere kendinizi çok güzel kanıtladınız,artık kendi ürünlerinizle kendi evlerinizdeki pis düşünceleri temizlersiniz. #mutlubirnefes #MutluBirNefes #procterandgamble #proctergamble
Febreze Genel Müdürlüğünün numarası; +90 216 463 80 00
Lütfen reklamı kaldırmaları için baskı yapın!

Bu görüntüyü reklam yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesini de kınıyoruz!İBB'ye de tepkilerinizi gösterin lütfen 153 iletişim numaraları.

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

#Repost @sohaykotr (@get_repost)
・・・
Çöplükten kurtardığımız ileri derece uyuzlu çocuğu ve Bolu'dan aldığımız ileri derece uyuzlu kızımızı tedavilerinin devamı,diğer tahlilleri için kliniğe götürüyoruz.
Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Artik eminellerde...
Bugün paylaştığımız çocuğu Arnavutköy Bolluca'dan aldık.İleri derece uyuzu var.İnsanlarla arası çok iyi ancak kimse tedaviye almamış.3 gündür ölüme yatmış bir şekilde bekliyormuş ancak bizler yanına gidince hemen kuyruk sallamaya başladı.Bu kızımızı da tedaviye aldık.Tedavi süreci uzun ve zorlu geçecek.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Bugün paylaştığımız çocuğu Arnavutköy Bolluca'dan aldık.İleri derece uyuzu var.İnsanlarla arası çok iyi ancak kimse tedaviye almamış.3 gündür ölüme yatmış bir şekilde bekliyormuş ancak bizler yanına gidince hemen kuyruk sallamaya başladı.Bu kızımızı da tedaviye aldık.Tedavi süreci uzun ve zorlu geçecek.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

#Repost @sohaykotr (@get_repost)
・・・
Klinikteyiz...Bolu'dan getirdiğimiz çocuğun tedavisi devam ediyor.İleri derece uyuzu var.Kan değerleri de kötü,umarız iyileşecek.Tedavisi uzun ve yorucu olacak.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

#Repost @miskinkedioteli (@get_repost)
・・・
Otelimizde kalan 47 günlük bu ufaklıklara yuva arıyoruz.5 kardeşler.Anneleri de kendileri de çok sağlıklı,kontrol altındalar.Kuru mama yiyorlar,tuvalet eğitimleri var.İstanbul içi yuva arıyoruz.Miniklere yuvanızı açmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin 🤗
-Miskin Kedi Oteli

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

#Repost @miskinkedioteli (@get_repost)
・・・
Otelimizde kalan 47 günlük bu ufaklıklara yuva arıyoruz.5 kardeşler.Anneleri de kendileri de çok sağlıklı,kontrol altındalar.Kuru mama yiyorlar,tuvalet eğitimleri var.İstanbul içi yuva arıyoruz.Miniklere yuvanızı açmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin 🤗
-Miskin Kedi Oteli

SOHAYKO☎️🚨🚨🚨 0532 393 58 11🚨🚨🚨 (@sohaykotr)

Klinikteyiz...Bolu'dan getirdiğimiz çocuğun tedavisi devam ediyor.İleri derece uyuzu var.Kan değerleri de kötü,umarız iyileşecek.Tedavisi uzun ve yorucu olacak.Üyelerimizden ricamızdır üye aidatlarınızı yatırın.TÜRİYE İŞ BANKASI HESAP İSMİ : Sokak Hayvanlarını Koruma ŞUBESİ: ATAŞEHİR ŞUBE KODU : 1226 - HESAP NO : 0364944 İBAN : TR20 0006 4000 0011 2260 3649 44
More...